sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Podpořme vydání knihy Tenkrát na Spartě!

Redakce 09.09.2020 10:17

Mnozí z nás jistě navštívili na konci minulého roku výstavu fotografií Zdeňka Lhotáka "Tenkrát na Spartě", zachycující unikátními fotografiemi dění kolem Sparty v osmdesátých letech minulého století (fotogalerie z výstavy zde: Tenkrát na Spartě. Zdeněk Lhoták dlouhá léta působil jako fotograf Sparty a měl možnost se dostat i do zákulisí klubu.a fotil všechno dění nejen na trávníku, ale měl přístup i do kabiny, do prostoru určeného pro regeneraci a třeba Jan Berger ho dokonce pozval fotit k sobě do bytu.

Některé tyto unikátní fotografie byly k vidění na výstavě a nyní je v konečné fázi i příprava knihy, jež ponese stejný název jako výstava a jejím obsahem právě budou tyto fotky z osmdesátých let, tedy doby, kdy se tvořila nová, obrozená Sparta pod taktovkou Václava Ježka, kterou provázala řada úspěchů včetně šesti titulů. Zbývá už jen jediné, získat finance na její tisk. Pomoci k tomu můžeme i my prostřednictvím sbírky na známé platformě hithit. Nejmenší podpora je 99,- Kč a každý fanda bude mít svoje jméno na věky věků v knize jako podporovatel.

Přispívat můžete zde: Hithit - Tenkrát na Spartě

Předem díky všem, co přispějí!

AKTUALIZACE 25.9. 2020: Dnes byla cílová částka 127 000 vybrána, ale přispívat můžete samozřejmě stále dál, čím víc financí se vybere, tím víc kusů knihy se vydá. Díky!


Redakce

Fotogalerie

TENKRÁT NA SPARTĚ

Komentovaná prohlídka a derniéra ZDENKA LHOTÁKA, kde byli jako hosti Ivan Hašek, Josef Jarolím, Václav Němeček a mezi fanoušky byl komentátor ČT4 David Kozohorský
 

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu

1.  koste  koste  31

2.  doca  doca  28

3.  tomf  tomf  27

4.  Martas007  Martas007  25

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  25

6.  jižan  jižan  24

6.  Maverick65  Maverick65  24

8.  MrSpartan  MrSpartan  23

8.  mystifik23  mystifik23  23

10.  Jirka Stupka  Jirka Stupka  22

10.  mufety  mufety  22

10.  davidek98  davidek98  22

10.  akrij  akrij  22

14.  mowen  mowen  21

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama