sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře

Web Sparta Forever dosáhl dalšího skvělého výsledku!

Redakce 10.09.2020 12:19

Fanouškovský web spartaforever.cz vás baví čím dál tím více! V loňském červenci zaznamenal historický milník, kdy se jeho průměrná denní návštěvnost poprvé v jeho 17 leté historii přehoupla přes deset tisíc unikátních uživatelů.

Rok jsme čekali, než tento výkon zopakoval. V letošním červenci tento fanouškovský server navštívilo průměrně 10 076 unikátních návštěvníků každý den. A jen o měsíc později máme další rekord. V srpnu se průměrná denní návštěvnost našeho webu vyšplhala na 11 051! Děkujeme za vaši přízeň!

Navíc rostou i sociální sítě Sparta Forever (SF). Na Facebooku má SF 29 000 fanoušků, na Instagramu 11 600 a na Twitter 2 900 followerů na FB eshopu přes 6000 sledujících. Díky! Pokud SF v prostředí sociálních sítí ještě nesledujete, přidejte se! Tím získáte přehled o nejaktuálnějším dění v naší fanouškovské komunitě i okolo naší Spartičky. A pak už jen lajkujte, sdílejte a komentujte. Prostě posílejte slávu Sparty a informace o ní k dalším sparťanům a do celého virtuálního světa :-)

A nesmíme ani zapomínat na propojení s naším eshopem spartani.cz, ve kterém si sparťanští fanoušci pořizují čím dál větší počet různých fanouškovských propriet a který se snažíme postupně ještě víc rozvíjet a samozřejmě ani nesmíme vynechat naši kamennou prodejnu Stylsport v Havanské ulici na Letné, kde si také můžete vybrané věci prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit. A skrz náš eshop si také můžete třeba domluvit vyrobení různých speciálních vlajek, šál, trik, bund, čepic, hrnečků atd., pro vaše fanouškovské skupiny a sdružení. Stačí napsat na mail eshopspartani@seznam.cz.

Děkujeme nejen všem návštěvníkům za přízeň, ale ještě o malinko více všem aktivním fanouškům. Všem těm, kteří píší články, fotí, organizují eshop, Tipovačku či Známkování, Miss SF, různé soutěže, zajišťují technické zázemí webu, shánějí finance na provoz stránek, dělají rozhovory, podporují aktivity na stadionu, organizují dobročinné sbírky a tak dále a tak dále. Aktivity Sparta Forever zahrnují opravdu vše od A do Z ve virtuálním světě, ale hlavně v tom opravdovém :-) Jsme součástí nejen tribun na Letné, ale i na výjezdech, připravujeme celostadionová chorea, organizujeme (a i vyrábíme) velké mávací vlajky na ploše, pořádáme fanouškovské fotbalové turnaje, zapojujeme se aktivně do charitativních akcí, včetně např. pomoci bývalým hráčům Sparty atd.

Vám všem, kteří se na jakýchkoli těchto aktivitách podílíte patří velké díky! Právě vy všichni aktivní sparťani udržujete a posilujete unikátní koncept webu a aktivit Sparta Forever, jejich finanční i obsahovou nezávislost i přístup maximální otevřenosti a poskytnutí prostoru všem fanouškům. Právě s touto myšlenkou vše vznikalo a je živoucí realitou již téměř 17 let. Z toho máme obrovskou radost. Více se můžete dočíst v článku Připomenutí principu tohoto webu z roku 2010, či Slovu redakce z roku 2004. Do dalších let si tak přejeme nejen ještě lepší čísla a rekordy v návštěvnosti, ale hlavně to, ať se aktivní skupina i aktivita každého z nás dále rozrůstají. Sparta Forever je otevřený každému sparťanovi! A hlavně ať zažíváme se Spartou co nejvíce radosti a úspěchů!

Samozřejmě je pořád neustále co zlepšovat a zkvalitňovat a to na všech frontách. Co se týká samotného webu, tak plánujeme v budoucnu například i jeho částečný redesign včetně přívětivějšího prostředí pro mobilní zařízení.

Sparta Forever!Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Hložek Adam

známka:

7 0

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

6 7

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 5

zápasy: 9
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

6 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Juliš Lukáš

známka:

6 2

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  ghosttt  ghosttt  230

1.  Vencano  Vencano  230

3.  Fanda Fotbalu  Fanda Fotbalu  229

4.  vlada  vlada  227

5.  akcizur  akcizur  224

6.  Richtric  Richtric  222

7.  Průcha  Průcha  221

8.  Pacos  Pacos  220

9.  shvexa  shvexa  215

10.  inNatura  inNatura  212

11.  davidek98  davidek98  211

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama