sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře

Už je to osm let, nikdy nezapomeneme, Seniore.

Redakce 02.10.2020 02:04

Osm let, kdo by to byl řekl. Osm let už uplynulo od chvíle, kdy nás opustil náš kamarád, velký fanoušek Sparty a guru fóra na našem webu Vláďa Daňha alias Senior.

Opustil nás však jen fyzicky, jeho duch tu však je neustále s námi. Při vzpomínání na Vláďu v minulých letech jsme si říkali, jak by tu byl náš kamarád potřeba, aby nám zvedl náladu v těch pro sparťany ne zrovna dobrých časech, jak by bylo potřeba nějakého jeho vtípku či břitkého sarkasmu, kterými by nám připomněl, že nemáme propadat trudomyslnosti, máme se radovat i z maličkostí, že máme mít hlavy nahoře, abychom nekňučeli jako svíčkové báby, že radosti opět postupně přijdou, že se opět zvedneme a vydáme na správnou cestu. A zase by měl pravdu. A i on by si jistě spokojeně zapráskal svým pověstným knírem, když jsme v závěru loňské sezony pozvedli po mnoha letech nad hlavu vítěznou trofej, navíc v soutěži, kterou tak miloval, byl by nadšený z postupu do pohárové Evropy či skvělého vstupu do nové sezony. A lišácky by se pousmál a utrousil "Já vám to říkal, plantážníci" :-) Samozřejmě, je to teprve malý krůček, ale proč se z něj neradovat.

Takže Vláďo, moc nám tady chybíš, ale díky, že tam nahoře tak dáváš pozor na náš sparťanský národ a věříme, stejně jako jsi vždy věřil pevně ty, že vše špatné je k něčemu dobré. A že současné postupné kroky našeho milovaného klubu budou teprve začátkem cesty k ještě něčemu většímu. Nikdy nezapomeneme!

Připomeňme si Seniora třeba i článkem Fanoušek týdne - Senior či malým "requimem" Hlavy vzhůru.

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (1)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu

1.  koste  koste  28

2.  mystifik23  mystifik23  25

3.  tomf  tomf  24

4.  Martas007  Martas007  22

4.  jižan  jižan  22

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  22

4.  doca  doca  22

4.  predseda  predseda  22

9.  MrSpartan  MrSpartan  20

10.  milhaus9  milhaus9  19

10.  Roonie.  Roonie.  19

10.  Jirka Stupka  Jirka Stupka  19

10.  Richtric  Richtric  19

10.  mufety  mufety  19

10.  davidek98  davidek98  19

10.  akrij  akrij  19

10.  zbarda  zbarda  19

18.  cobra3  cobra3  17

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama