sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Navštívili jsme

První ostrý test na 2-, ale start byl za 1 (AC Sparta – FK Jablonec, 6. ligové kolo 2020/2021)

Mára 06.10.2020 22:58

Zápas Sparta – Jablonec patří vždycky k ozdobám ligy. Upřímně se na něj pokaždé těším. Hraje se dobrý fotbal a utkání má většinou nějakou zajímavou zápletku. Jablonec je mi navíc sympatický, jelikož mám rád Miroslava Peltu i Petra Radu. Vím, co pro Spartu udělali a neměli na ni žádné kecy. Naopak mají obecně dobré hlášky, není s nimi nuda a na nic si nehrají. V týmu soupeře jsou navíc téměř neustále zajímaví hráči a v zápasech je tak na co koukat i mezi zelenými. Buď na bývalé sparťany, nebo na potenciální posily. Trasa Sparta - Jablonec a zpět je vcelku proježděná. Sobotní zápas byl ale hlavně prvním větší testem naší připravenosti. Po papírově slabších soupeřích jsme narazili na silným tým s ambicemi na nejvyšší příčky ligy. Další dimenzi zápasu dal i současný stav s C19. Na nějakou dobu to byl poslední zápas s fanoušky v hledišti. Snad se však do něj brzy vrátíme.

Na stadionu se nás tak sešlo dva tisíce. Tomu Sparta přizpůsobila i servis fanouškům. Myslím však, že to trochu přeťápla. Jeden otevřený stánek v naší části stadionu se mi zdál fakt málo. Obrovská fronta se táhla před zápasem po celém ochozu a o bezpečnostních rozestupech tak nemohla být řeč. Já si počkal a během zápasu už to bylo v pohodě. Po pár minutách jsem šel na řadu. Z nabídky chipsy, nebo klobásu jsme zvolil chipsy, jelikož mám s našimi klobásami poměrně špatnou zkušenost, kterou si stále pamatuji. A můj žaludek též. Takže jsem se rozhodl, že si raději ještě počkám, než opět okusím. Co se týče našeho fans výkonu, tak musím ocenit Letenské v kotli. Pěkná kouřová ACS vlajka na začátek, oslavné ohně ke konci a mezitím skvělý support i v tom malém počtu. Jen tak dál! Sparta potřebuje silný kotel.

První poločas se našim klukům povedl. Líbí se mi neuvěřitelná produktivita našeho útoku. Opravdu pozitivní změna. Oba naši snajpři si dali po brance a mohou být spokojeni. Asi jako každý jsem pak čekal, že Jablonec dorazíme a ve druhém poločase jim dáme ještě nášup. O to více jsem byl zaskočen vývojem. Upřímně jsem se ke konci modlil, aby už byl konec. Měl jsem neuvěřitelné nervy, jelikož by byla škoda ztratit body v tak dobře rozehraném zápase. Každý bodík bude třeba. Děkovat tak můžeme našemu brankáři Hečovi, který chytil řadu loženek. Kritikům zavřel ústa, zda je v brance oprávněně. Svůj post si udržel. V první ostřejší zkoušce jsme tak dle mě obstáli na 2-. Líbí se mi však, že si trenéři i hráči uvědomují, že práce je jako na kostele. Máme dva týdny na to, abychom vyladili stroj na klíčový mač v Plzni a blížící se Evropskou ligu. Začne to být fofr. Snad se i nadále povezeme na pozitivní vlně. Buďme se Spartou offline i online! Sparta nás potřebuje všude! A věřme našim klukům na hřišti i na lavičce. Start do ligy se nám povedl na výbornou!

Sparta navždy!

Mára


AC Sparta Praha – FK Jablonec 2:1 (2:0)

Góly: 30. Juliš, 34. Hložek – 76. Čvančara. ŽK: Plechatý, Dočkal – Štěpánek, Čvančara, Hübschman. Rozhodčí: Pechanec – Vlasjuk, Vaňkát.

Sparta: Heča – Plechatý, Čelůstka, LK37 – Laco Krejčí (87. Polidar), Dočkal, Sáček, Trávník (79. Souček), Hanousek – Hložek, Juliš (56. Kozák).

Jablonec: Hrubý – Haitl, Martinec, Štěpánek, Podaný (87. Pleštil) – Hübschman – Ladra, Hrubý (65. Doležal), Považanec, Pilař (79. Zelený) – Schranz (65. Čvančara).
Fotogalerie

SPARTA - JABLONEC

Výhra 2:1 i přes tragický druhý poločas
 

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

6 5

zápasy: 12
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 3

zápasy: 9
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Vrba Pavel

známka:

5 8

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

5 8

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Krejčí "37" Ladislav

známka:

5 7

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  milhaus9  milhaus9  246

2.  Ivoš  Ivoš  242

3.  spartak5  spartak5  232

4.  soty66  soty66  226

5.  leonpa  leonpa  218

6.  GAR  GAR  215

6.  zbarda  zbarda  215

8.  vapno23  vapno23  213

9.  vladiček  vladiček  211

10.  Richtric  Richtric  210

10.  mufety  mufety  210

12.  lvice  lvice  208

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama