sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Známe nejkrásnější sparťanky dle hlasování fanoušků. Jaké to jsou?

Redakce 11.11.2020 13:31

Osmý ročník hlasování fanoušků o nejhezčí fotbalistku Sparty je minulostí. A byl to z několika pohledů ten nejzajímavější! Sparťanský lid dal na našem webu spartaforever.cz své hlasy rekordnímu počtu fotbalistek z A i B týmu. Alespoň jeden hlas obdrželo hned 40 hráček. Nikdy jich v oblíbené soutěži nebylo oceněno více! Potvrdilo se, že naše sympatie a podporu mají všechny hráčky našeho klubu. A všechny sparťanské fotbalistky jsou tak pro nás vítězkami. Díky sparťanky, že hrajete v našem klubu a bojujete za něj!

V průběhu hlasování soutěže o „Nejhezčí fotbalistku Sparty roku 2020“ pak nebylo o napětí a zajímavé zvraty nouze. A to až do posledních momentů. Rozhodovaly totiž úplně poslední rozdělené hlasy. Kdo nehlasoval, může si tak třeba nyní rvát vlasy na hlavě :-) Konečné pořadí na prvních pěti místech si nyní můžete prohlédnout níže. I to nakonec přináší věc nevídanou, jelikož máme dvě vítězky s 91 body – Markétu Ringelovou a Irenu Martínkovou. Vzali jsme proto na pomoc další kritéria. :-) Pro Markétu hlasovalo 65 % ze všech hlasujících vs. pro Irenu 45 %, Irena měla vyšší průměrné body 4,3 vs 2,9, Irena měla více prvních míst 11 vs. 8, ale v hlasování redakce SF vyhrála Markéta :-) a tak dále… První místo tedy berou obě.

Díky vám všem, kteří jste se do soutěže zapojili. Tímto vyhlášením však ročník 2020 rozhodně nekončí. Plánujeme přinést rozhovor s vítězkami a třeba i dalšími hráčkami. Nekončí ani podobné ankety, soutěže a další odlehčení našim nervům ze zápasů A týmu Spartičky, výkonů fotbalistů a konání našeho vedení. Proto v redakci webu Sparta Forever zvažujeme, zda oprášit dřívější soutěže jako Pivní mozol, Missák - Sparťanský knír, či pokračovat v oblíbené soutěži Miss Sparta Forever. Tento typ aktivit do fanouškovského tábora, životů a na fans web také prostě patří, než se jen prodírat samými počty naběhaných kilometrů, statistikami přihrávek, rozestavení, xG čísly, pumpami a kilometry ve sprintu a podobně :-) Fotbal a vše kolem je přeci zábava a hra, nikoliv matfyz školení :-) A samozřejmě až situace dovolí, vrátíme se opět i k fans aktivitám jak na stadionech, tak mimo ně, k různým turnajům, akcím, setkáváním atd.)

Sparťanky, ještě jednou díky za to, že máme ve Spartě vás i vaše týmy! Že úspěšně hájíte čest našich posvátných barev a dokazujete, že i holky to s míčem umí, navzdory některým škarohlídům a zpátečníkům. Protože #holkytaky. Už se opět těšíme na váš fotbal!

Konečné pořadí:

1. Markéta Ringelová 91 bodů

1. Irena Martínková 91 bodů

3. Natálie Kavalová 87 bodů

4. Lucie Martínková 74 bodů

5. Amálie Koptová 32 bodů


Sparta je krásná a železná!Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu
hrac

Panák Filip

známka:

7 1

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Karabec Adam

známka:

6 4

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 4

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Sáček Michal

známka:

6 3

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Krejčí "37" Ladislav

známka:

6 3

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Fíla10  Fíla10  65

1.  dombas  dombas  65

3.  inNatura  inNatura  62

4.  vladiček  vladiček  57

5.  Ládínek  Ládínek  56

6.  mufety  mufety  55

7.  Fotr  Fotr  54

8.  sigi 132  sigi 132  53

9.  Morn  Morn  52

9.  Skalda88  Skalda88  52

9.  Vencano  Vencano  52

12.  Canizares  Canizares  50

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama