Redakce | 01.12.2020 11:43

O tom, že náš web a fanouškovský eshop www.spartani.cz s prodejnou Stylsport jsou už nerozlučnou dvojící se přesvědčujeme stále více. Za oběma projekty stojí částečně ti samí lidé a dá se říci, že tato spolupráce jde oběma projektům jen k duhu a všichni věříme, že v tom budeme dále pokračovat a své aktivity stále více rozvíjet.

Když se před cca deseti lety otevřela prodejna Stylsport v Havanské ulici na Letné, bylo cílem vytvořit nejen fanouškovský obchod pro fanoušky Sparty, který bude nabízet nejen možnost pořídit si sparťanské oblečení, šály, vlajky, hrnky a další suvenýry v těch správných barvácch, ale i díky výtěžkům z prodeje těchto věcí najít zdroj financování různých fanouškovských aktivit a to nejen přímo na stadionech. A to se zcela jistě povedlo. Navíc se časem podařilo připojit ke kamennému obchodu i eshop a tak se fanouškovské produkty mohly dostat i k mnohem většímu procentu sparťanů, kteří by se jinak třeba nemohli do Prahy dostavit osobně. A význam eshopu se ukázal důležitý zejména i v současné smutné "covidové" době, kdy díky němu putovalo za sparťany spouta radosti.

Z činnosti Stylsportu a eshopu spartani.cz bylo zajištěno tolik výdajů, že by to vystačilo na 10 samostatných článků....celostadionová chorea, vlajky, graffiti, charitativní akce, podpora legend Sparty, malých fanoušků, ceny do různých soutěží, anket atd., pyro, organizované výjezdy a s nimi spojených aktivit a dalších mnoho nepublikovatelných výdajů.

A jednou z podstaných činností obchodu Stylsport a eshopu spartani.cz je i podpora fungování našeho webu spartaforever.cz. Dá se bez obalu říci, že bez jejich podpory by náš web a aktivity s ním spojené nemohly vůbec fungovat a existence SF by byla vážně ohrožena. Vždyť jen jeho samotný čistý provoz přijde na několik desítek tisíc korun ročně. Jen pro příklad, kvůli tomu, že neustále stoupá návštěvnost našeho webu (momentálně je denní průměr unikátních návštěvníků něco přes jedenáct tisíc a za to jsme opravdu moc rádi a děkujeme), docházelo v poslední době k jeho častému padání a z toho důvodu jsme byli nuceni přejít na kvalitnější a tím pádem i dražšíí hosting, jehož cena se pohybuje cca kolem 45 000 ročně, takže si udělejte sami obrázek, jak jsou v současnosti pro náš web obchod a eshop důležité.

A proto budeme moc rádi, když obchodu Stylsport a eshopu spartani.cz dále zachováte přízeň, budete v něm nakupovat čím dál více a tím budete zároveň i pomáhat našemu webu a přispívat na další fans aktivity, které se, jak pevně věříme, zase co nevidět rozběhnou na stadionech, až na ně budou moci opět fanoušci a i na různé jiné akce s tím související. Plánujeme například do budoucna i částečný redesign našeho webu a i verzi pro mobilní telefony a tablety. Ale všechno je to o penězích a tak věříme, že i díky vašemu přispění prostřednictvím nákupů ve Stylsportu a na eshopu se to postupně vše podaří zrealizovat.

Obchod (znovuotevírací doba prodejny bude brzo upřesněna) a i eshop si připravily na Vánoce spoustu novinek, o kterých se můžete informovat pravidelně jak na samotných stránkách eshopu - www.spartani.cz, tak i na jeho facebooku - FB - SPARTANI.CZ či instagramu - ESHOPSPARTANI.

Sparta Forever!

Redakce

Redakce | 01.12.2020 11:43 Vstoupit do diskuze
0