sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Startuje Miss Sparta Forever 2020!

Redakce 10.01.2021 09:50

Ano, 2020. Sice jsme již hupsli do jednadvacítky, ale chceme ještě splnit tento restík loňského roku. Protože jste na něj netrpělivě čekali. MISS SPARTA FOREVER je jednoznačně nejpopulárnější soutěží na těchto stránkách. Dnes startujeme již jeho 17. pokračování. Odehrála se tak zatím každý rok našeho Sparta Forever života. Je to tady a opět se těšíme na vaše fotky!

Co to je MISS SPARTA FOREVER?

Jde o soutěž o nejpůvabnější fanynku Spartičky, kterou vyberou všichni Sparťani, návštěvníci tohoto webu, kteří budou také rozhodovat o celkovém pořadí. Budou zajisté hodnotit nejen krásu a půvab dané fotbalové fanynky, ale také i nápad a originalitu fotky! Soutěž je otevřena všem dívkám a ženám, které vyznávají rudé barvy Sparty. Čím dříve fotku pošlete, tím déle bude na očích čtenářům tohoto webu, kteří poté vyberou tu nej. Fotky MISS ze všech 15 předchozích ročníků najdete zde: MISS SPARTA FOREVER

Jak se přihlásit do MISS SPARTA FOREVER?

Jedinou cestou je poslat na redakční e-mail fanousci@spartaforever.cz svou fotku či snímek své přítelkyně, kamarádky, známé, manželky či kolegyně a jak jinak než ve sparťanském, což znamená v šále nebo dresu, obojím, či s jiným suvenýrem v barvách našeho milovaného klubu. Na stadionu, u bazénu, v pivovarské varně, zahalena do sparťanských samolepek či úplně jinak a jinde….nápadům, originalitě a invenci se meze pochopitelně nekladou, avšak redakce si ponechává právo vyřadit a neuveřejňovat jakékoliv dle jejího názoru nepřípustné či nevhodné snímky, např. snímky evidentně upravované s přidaným znakem Sparty v grafickém editoru, fotky hrubě vulgární apod. K fotce, prosíme, připojte jméno či soutěžní přezdívku dotyčné dívky a vše tedy zašlete na naši emailovou adresu fanousci@spartaforever.cz. Volte pečlivě výběr fotografií, po jejím zařazení do soutěže již nebude možné tuto fotografii měnit! Soutěže se samozřejmě MŮŽOU zůčastnit i slečny a paní, které již v minulých ročnících své fotky poslaly. Naopak je účast minulých účastnic žádoucí, abychom mohli vidět, jak rostou do krásy:)

Jak bude soutěž o MISS SPARTA FOREVER probíhat?

Všechny došlé fotografie stejně jako v minulých letech budou průběžně umisťovány ve zvláštním albu v rubrice Fotogalerie/Miss Sparta Forever 2020. Následně po uzávěrce dojde k hlasování, kdy každý registrovaný návštěvník tohoto webu bude moci určit své top pořadí dle kterého budou sparťankám přiřazeny soutěžní body. Z nich vzejde samotná vítězka a další pořadí těch nejlepších. Ta absolutně nejlepší bude moci užívat titulu MISS SPARTA FOREVER 2020, tedy Miss fanoušků Sparty.

A několik upozornění:

Zasláním fotky a jejím uveřejněním na web dává každá soutěžící souhlas k jejímu vyvěšení. Zasílatel potvrzuje, že to je jeho fotka a není někde stažená po netu. Proto na žádosti o stažení fotky v průběhu soutěže nebude brán zřetel!!! (vyjma konkrétních závažných důvodů dle dohody s redakcí). V případě, že se pak dotyčná umístí, nemusí převzít ceny. Nezasílejte fotky svých kojenců, miminek a dětí útlého věku, pro které je zde na webu určena rubrika NOVÁ KREV SPARTY, tohle je soutěž o nej dívku nebo paní, která už má za sebou první rande!:)


Kdy je uzávěrka MISS SPARTA FOREVER?

Soutěž probíhá právě od této chvíle až do 31. 1. 2021 včetně, kdy bude první část ukončena. Poté bude následovat finálové hlasování, které bude ukončeno stylově na svatého Valentýna 14.2.2021 a novou MISS bychom tak mohli mít sečtenu a vyhlášenu na konci února roku 2021 :-)

O co se hraje?

Vítězka získá kromě titulu a nesmrtelné slávy:) i velmi zajímavé hodnotné ceny, které včas prozradíme záměrně později, aby se k nám prostě nikdo nehlásil jen s vidinou nějakých konkrétních cen, ale hlavně pro radost. Ceny se sparťanskou tématikou obdrží i další účastnice umístěné na bedně, tedy druhém a třetím místě a poté také MISS SYMPATIE vybraná redakcí Sparta Forever. Šanci na výhru má tedy skutečně každá fanynka, i kdyby snad nedostala dost hlasů od čtenářů tohoto webu.

Všem dívkám a soutěžícím přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše fotky!

SPARTA FOREVER!

Redakce
Co se aktuálně děje a co číst dál na našem webu?

ACS knihovnička - Tenkrát na Spartě

Vyzpovídali jsme předsedu Fan Clubu Sparta Sváťu Kunerta

Povídali jsme si se sparťanskou fotbalistkou Irenou Martínkovou

Sedmi hráčům končí v létě smlouvy. Kdo odejde?

Vánoční přání a vzkaz od Sparta Forever

Hon na čarodějnice, aneb Bobligové mezi námi

Fotogalerie

Miss Sparta Forever 2020

Fotky soutěžících v Miss Sparta Forever 2020


Kamila

Dvořka

Anet

Lucie

Veronika

Kačka

Lucka

Verunka

Maruška 

Diskuze k článku

Komentáře (5)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu
hrac

Panák Filip

známka:

7 2

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Karabec Adam

známka:

6 5

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 4

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Sáček Michal

známka:

6 3

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Krejčí "37" Ladislav

známka:

6 3

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  dombas  dombas  65

1.  Fíla10  Fíla10  65

3.  inNatura  inNatura  62

4.  vladiček  vladiček  57

5.  Ládínek  Ládínek  56

6.  mufety  mufety  55

7.  Fotr  Fotr  54

8.  sigi 132  sigi 132  53

9.  Vencano  Vencano  52

9.  Morn  Morn  52

9.  Skalda88  Skalda88  52

12.  blíženec  blíženec  50

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama