sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Vyhlášení Miss Sparta Forever 2020!

Redakce 09.03.2021 23:34

Konečně se nám podařilo sečíst mnoho desítek hlasů v oblíbené soutěži MISS SPARTA FOREVER 2020. A můžeme prozradit, že počítání bylo nejen namáhavé, ale hlavně neuvěřitelně napínavé. Rozhodoval každý bodík! Tím pádem nyní i známe nejkrásnější sparťanky dle hlasování fanoušků. Než odtajníme výsledky a proběhne virtuální korunovace nových královen, chceme poděkovat všem soutěžícím. Díky sparťanky za zaslání soutěžních fotek a účast v této tradiční soutěži webu spartaforever.cz. Všechny fotografie měly své kouzlo a všechny jste pro nás pomyslnými vítězkami, jelikož fandíte nejlepšímu klubu!

Pojďme se podívat, které fanynky Sparty získaly nejvíce bodů a tím kromě titulů dostanou i krásné sparťanské ceny od fanouškovského eshopu spartani.cz. Díky tomu mohou rozšířit nejen svůj šatník, ale dát i jasně najevo, komu patří jejich fotbalové srdce.


Na třetím místě se umístila a titulem II. VICEMISS SPARTA FOREVER 2020 se může pyšnit Lucka. Ta od fanoušků dostala 212 bodů. Získává tak ceny v hodnotě 1000,- Kč dle vlastního výběru v eshopu www.spartani.cz.
Druhou příčku se ziskem 213 bodů obsadila a titul I. VICEMISS SPARTA FOREVER získává Anet!Spolu s titulem dostává i ceny dle vlastního výběru v eshopu www.spartani.cz v hodnotě 1 500 Kč.

Spusťte sparťanské chorály! Vítězkou a novou MISS SPARTA FOREVER se stává Káťa s počtem 269 bodů! Nová MISS od nás obdrží suvenýry dle vlastního výběru v hodnotě 2000,- Kč z obchodu s fanouškovskými suvenýry www.spartani.cz. A jako bonus pak i setkání s jedním ze současných, či bývalých hráčů Sparty. Samozřejmě až někdy v budoucnu, až to situace atd. dovolí.

Již tradicí je, že redakce webu spartaforever.cz vybírá i Miss Sympatie. A tou je Linda. Ta vyhrává suvenýry dle vlastního výběru taktéž z eshopu www.spartani.cz v hodnotě 500 Kč.


Ještě jednou velká gratulace vítězkám a díky všem účastnicím! Oceněné sparťanky budeme kontaktovat v průběhu dalších dní na maily, ze kterých přišly jejich fotky a domluvíme se ohledně předání cen. Jelikož jsme se již dávno přehoupli do roku 2021, tak vězte, že letos odstartuje i další ročník této oblíbené soutěže. Bude tak pro všechny sparťanky opět příležitost se přihlásit!


Galerie Miss Sparta Forever 2020
Miss SF 2020


Sparta je krásná!


Redakce
www.spartaforever.cz

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu

1.  koste  koste  28

2.  mystifik23  mystifik23  25

3.  tomf  tomf  24

4.  predseda  predseda  22

4.  Martas007  Martas007  22

4.  jižan  jižan  22

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  22

4.  doca  doca  22

9.  MrSpartan  MrSpartan  20

10.  akrij  akrij  19

10.  zbarda  zbarda  19

10.  milhaus9  milhaus9  19

10.  Roonie.  Roonie.  19

10.  Jirka Stupka  Jirka Stupka  19

10.  Richtric  Richtric  19

10.  mufety  mufety  19

10.  davidek98  davidek98  19

18.  haklos  haklos  17

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama