Redakce | 15.07.2021 15:41

Blíží se nové sezona a s ní opět startuje tradiční Tipovačka na našem webu. Tak vzhůru do toho!

Letní pauza kvůli nebyla kvůli fotbalovému Euru nijak krátká a tak není potřeba ani moc oprašovat svá tipařská umění a znalosti. Opět budete moci tipovat jak zápasy nejen prvního mužstva SPARTY, ale i třeba našeho béčka, dorostu či žen, stejně jako utkání v dalších světových ligách, reprezentace, poháry, přáteláky, atd.

Každý týden tak bude na výběr klasicky 10 - 20 zápasů. Nové kolo bude většinou zveřejněno v rozmezí neděle - úterý, první zápas bude nejdříve 48 hodin po zveřejnění tipovačky. Občas se můžou objevit i nějaké zajímavé novinky a experimenty, to se vždy včas dovíte ve fóru v sekci k tomu určené s názvem TIPOVAČKA.

Podzimní část TIPOVAČKY 2021/22 začíná právě teď 1. kolem.

Utkání lze tipovat až do jejich začátku a nezapomeňte, že jakmile natipujete, nejde to změnit!

Samozřejmě je tu riziko, že se vše neodehraje, a tak pokud by k této situaci došlo a zápas, jenž je v tipovačce nebude odehrán v naplánovaném termínu, nebude se čekat na jeho případné dohrání v termínu jiném a bude bez náhrady v tipovačce smazán. Věřme, že k tomu bude docházet co nejméně, nejlépe nikdy :)

Na ty nejúspěšnější z vás čekají po skončení tohoto podzimního půlročníku jako vždy pěkné ceny se sparťanskou tématikou z eshopu spartani.cz a obchodu Stylsport.

Snad vše jasné, případné dotazy v sekci TIPOVAČKA.

Vyhlášení jarní části Tipovačky je zde: Vyhlášení výsledků jarní části TIPOVAČKY 2021 a TIPOVAČKY K EURU. Výherci budou kontaktováni během srpna.

Tak hodně štěstí!

Redakce

Redakce | 15.07.2021 15:41 Vstoupit do diskuze
0