Redakce | 25.09.2021 09:45

Holky a fotbal k sobě patří. Na hřišti i v hledišti! Tohle prosazujeme již od svého založení. Pokračujeme i v naší tradici a vyhlašujeme již 18. ročník oblíbené soutěže o nejsympatičtější dívku, ženu, dámu…no prostě královnu Sparťanek a sparťanského národa pro tento rok. Startuje populární soutěž Miss Sparta Forever 2021.

Co to je MISS SPARTA FOREVER?

Jde o soutěž o nej Sparťanku. Je na vás, zda se má jednat o nejoblíbenější, nejsympatičtější, nejpůvabnější fanynku Spartičky, nebo zvolíte jiná kritéria svého nej. Třeba počet navštívených zápasů, výjezdů, či nápad a originalitu fotky, nebo její prostředí. Vše je pouze a jen na vás. Královnu Sparty si vyberou všichni Sparťani, návštěvníci tohoto webu spartaforever.cz, kteří rozhodnou o celkovém pořadí.

Soutěž je otevřena všem dívkám a ženám, které vyznávají rudé barvy Sparty. Čím dříve fotku pošlete, tím déle bude na očích čtenářům tohoto webu, kteří poté vyberou tu nej. Fotky MISS ze všech předchozích ročníků najdete zde: MISS SPARTA FOREVER


Jak se přihlásit do MISS SPARTA FOREVER?

Jedinou cestou je poslat na redakční e-mail fanousci@spartaforever.cz svou fotku a jak jinak než ve sparťanském, tedy v nejkrásnější barvách a suvenýrech. Může být ze stadionu, focena u bazénu, v pivovarské varně, ze zápasu, nebo mimo něj… či úplně jinak a jinde….nápadům, originalitě a kreativitě se meze pochopitelně nekladou. Redakce si však ponechává právo vyřadit a neuveřejňovat jakékoliv dle jejího názoru nepřípustné či nevhodné snímky, např. snímky evidentně upravované s přidaným znakem Sparty v grafickém editoru, fotky hrubě vulgární apod. K fotce, prosíme, připojte jméno či soutěžní přezdívku a vše zašlete na naši emailovou adresu fanousci@spartaforever.cz.

Můžete přihlásit i svou přítelkyni, kamarádku či manželku, ale vždy si předtím zajistěte souhlas dané sparťanky :-) Jakmile fotku pošlete, počítáme s tím, že své ano máte a fotka je vaše. Volte pečlivě výběr fotografií, po jejím zařazení do soutěže již nebude možné tuto fotografii měnit! Soutěže se samozřejmě MŮŽOU zúčastnit i slečny a paní, které již v minulých ročnících své fotky poslaly. Naopak je účast minulých účastnic žádoucí, abychom mohli vidět, jak rostou do krásy:)

Jak bude soutěž o MISS SPARTA FOREVER probíhat?

Všechny došlé fotografie budou průběžně umisťovány ve speciálním albu v rubrice Fotogalerie/Miss Sparta Forever 2021. Následně po uzávěrce dojde k hlasování, kdy každý registrovaný návštěvník tohoto webu bude moci určit své top pořadí, dle kterého budou sparťankám přiřazeny soutěžní body. Z nich vzejde samotná vítězka a další pořadí těch nejlepších. Ta absolutně nejlepší bude moci užívat titulu MISS SPARTA FOREVER 2021, tedy Miss fanoušků Sparty.

A několik upozornění:

Zasláním fotky a jejím uveřejněním na web dává každá soutěžící souhlas k jejímu vyvěšení. Zasílatel potvrzuje, že to je jeho fotka a není někde stažená po netu. Proto na žádosti o stažení fotky v průběhu soutěže nebude brán zřetel!!! (vyjma konkrétních závažných důvodů dle dohody s redakcí). V případě, že se pak dotyčná umístí, nemusí převzít ceny. Nezasílejte fotky svých miminek a dětí útlého věku, pro které je zde na webu určena rubrika NOVÁ KREV SPARTY, tohle je soutěž o nej dívku nebo paní, která už má za sebou první rande!:)


Kdy je uzávěrka MISS SPARTA FOREVER?

Soutěž probíhá právě od této chvíle až do 15. 11. 2021 včetně, kdy bude první část ukončena. Poté bude následovat finálové hlasování, které bude ukončeno 30.11.2021 a novou MISS bychom tak mohli mít sečtenu a vyhlášenu na konci roku 2021. Poté v novém roce se budou už moci vítězky chlubit nejen tituly, ale i krásnými cenami :)

O co se tedy hraje?

Vítězka získá kromě titulu a nesmrtelné slávy:) i velmi zajímavé hodnotné ceny. Ty však prozradíme záměrně později, aby se k nám prostě nikdo nehlásil jen s vidinou nějakých konkrétních cen, ale hlavně pro radost. Pozorné čtenářky a čtenáři však moc dobře vědí, že na cenách nešetříme a co sparťanky získávají. Ceny se sparťanskou tématikou totiž obdrží i další účastnice umístěné na bedně, tedy druhém a třetím místě a poté také MISS SYMPATIE vybraná redakcí Sparta Forever. Šanci na výhru má tedy skutečně každá fanynka, i kdyby snad nedostala dost hlasů od čtenářů tohoto webu.

Všem dívkám a soutěžícím přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše fotky!

SPARTA FOREVER!

Redakce

Redakce | 25.09.2021 09:45 Vstoupit do diskuze
1