Redakce | 30.09.2021 12:35

Již dlouhá doba uběhla od naší poslední sbírky, ale samozřejmě známé faktory spojené s uzavřením stadionů zabránily, abychom mohli realizovat z vybraných peněz zamýšlenou prezentaci. I s ohledem na právě uvedené jsme se nakonec rozhodli realizovat něco trochu jiného než byl původní záměr, ale i tak myslíme, že je na co se těšit a bude to určitě unikátní počin, hodný k významu 300. DERBY a který na Letné dosud nebyl k vidění, tedy vlajky na tyčích na velké části stadionu, se kterými bude máváno při nástupu hráčů na plochu a také při choreu v kotli. Děkujeme všem, kteří na základě tohoto článku MEGACHOREO - sbírka před realizací přispěli a v neděli při derby bude choreo realizováno. Zbytek z nákladů, které celkem činí 105.000,- Kč byl uhrazen z prodeje suvenýrů v obchodě Stylsport, který najdete v Havanské ulici 12, Praha 7 (spartani.cz). Děkujeme tedy zároveň všem, kteří přispíváte tímto způsobem.

Zároveň je třeba dotáhnout roznos chorea, který nyní nebude tak náročný jako obvykle, tzn. očekáváme "pouhou" hodinku práce. Proto apelujeme na všechny, kdo mají čas, aby v neděli před derby od 12:00 hodin přišli pomoci s roznosem. Sraz před vchodem č.1. Bez ochotných pomocníků nebude možné choreo realizovat a po roznosu krásně stihnete posilnění v blízkých restauračních zařízeních, abyste se správně naladili na DERBY. Děkujeme předem všem, kteří nám přijdou pomoci.

A v neposlední řadě je třeba apelovat na všechny, aby vlajky poté, co budou použity na tomto zápase, poslali ke vchodům, kde si je zástupci fans posbírají do zelených kontejnerů a odnesou do skladu k dalšímu použití a nenosili si je domů, doma vám budou k ničemu. Pochopitelně u východů ze stadionu budou i určení lidé, kteří případně ohlídají někoho, kdo by tento náš apel nebyl ochoten vyslyšet:)

Sparta Forever!


Redakce

Redakce | 30.09.2021 12:35 Vstoupit do diskuze
0