Redakce | 02.10.2021 08:16

Strašně to letí, ale pro mnohé z nás je to jako včera, kdy nás navždy opustil náš kamarád, velký fanoušek Sparty, guru fóra Sparta Forever, Vladimír Daňha, alias Senior.

Možná je to symbolické, že na něj vzpomínáme právě dnes, den před 300. derby Sparta - slavie. Vláďa totiž byl nejen obrovský Sparťan, ale i jak sám často rád prohlašoval a byl na to pyšný, velký antislávista. Kolikrát jsme od něj slyšeli, že titulů se Spartou prožil už dost, že v tomhle směru už moc nic nečeká, ale výher nad sešívanými není nikdy dost, že toho se prostě nenabaží nikdy a pokud sparťané soupeře z Vršovic porazí a nejlépe ještě znemožní, klidně jim odpustí i nějaký ten průšvih s titulem :)

Věříme, že zítra se na to Vláďa bude ze sparťanského nebe spolu s dalšími velkými sparťany dívat a naši kluci mu po hodně dlouhé době opět udělají velkou radost a Vláďa si opět hrdě nakroutí svůj velký knír a spokojeně prohlásí, že tak je to správné, tak to má být a svět se aspoň na chvilku vrací do těch správných kolejí :)

Vláďo, chybíš nám tu moc. Určitě bys měl, i přes to, jaký jsi velký tradicionalista, radost z našeho nového webu a řádil bys na novém fóru jako černá ruka :) Úplně to živě vidíme :) A že by to fórum občas potřebovalo. Ale jsme rádi, že na nás aspoň dáváš ze shora pozor a odpustíš nám občas i nějakou tu lumpárničku :) A všichni si přejeme, aby tobě i nám ta naše Sparta dělala co nejvíce radosti, jako třeba ve čtvrtek s Rangers. A pokračovat může už v neděli v derby :)

Nikdy nezapomeneme!

Připomeňme si Seniora třeba i článkem Fanoušek týdne - Senior či malým "requimem" Hlavy vzhůru.

Redakce

Redakce | 02.10.2021 08:16 Vstoupit do diskuze
1