Redakce | 08.10.2021 08:01

Sparťanská rodino,

s obrovským zármutkem v našich srdcích vám musíme sdělit velmi smutnou zprávu. Navždy nás opustil velký sparťanský fanoušek, kamarád, přítel a jeden z klíčových lidí kolem SF webu Pavel Borowiec, alias Bruska. Včera bohužel prohrál boj s velmi zákeřným soupeřem. Po těžké nemoci nás opustil ve svých 65 letech. V našich srdcích však bude žít dál a navždy!

Bruska patřil k důležitým sparťanům kolem webu Sparta Forever, kterému naprosto zásadně pomohl při jeho prvních krůčcích na tomto světě. Poskytl mu to úplně nejdůležitější – domov – v podobě serveru, když se osamostatnil na vlastní doméně na podzim 2004. A dále pak SF web po dlouhá léta nezištně živil, aby mohl sílit a růst. Nejen tím se nesmazatelně zapsal do historie tohoto webu i celého sparťanského tábora. Byl to totiž právě Bruska, který byl otcem myšlenky Velkých vlajek vítězství, kterými již více než 10 let hrdě máváme na trávníku našeho stadionu před zápasy Sparty a demonstrujeme tak naši sparťanskou sílu, pospolitost, nezdolnost, víru i hrdost. Právě ty hodnoty, které byly i pro Brusku vlastní.

Zažili jsme toho spolu opravdu hodně, máme na co vzpomínat a nikdy nezapomeneme…….Odpočívej v pokoji, kamaráde. Sparťané, vzpomeňte spolu s námi.

Pavle, je nám to opravdu moc líto…


Redakce

Redakce | 08.10.2021 08:01 Vstoupit do diskuze
6