Redakce | 14.11.2021 09:04

Rozhodněte o královně všech sparťanů pro rok 2021! Stačí jen rozdat body vašim favoritkám v komentáři pod tímto článkem. Do oblíbené soutěže Miss SPARTA FOREVER 2021 se jich přihlásilo hned 26. Bude to boj. Všechny si totiž daly více než záležet na nápadech a aranžmá svých fotek. Krása a šarm je pak u všech sparťanek samozřejmostí. Konkurence je veliká a může rozhodnout každý hlas, každý bodík. Všechny podrobnosti o tom jak hlasovat, se dozvíte níže v článku. Přejeme všem soutěžícím hodně štěstí do této závěrečné fáze soutěže a od všech hlasujících žádáme dodržení pravidel.


Jak hlasovat? - PRAVIDLA


Přesně 5
Do diskuse pod tímto článkem seřaďte svých 5 (slovy: pět - ne více a ne méně!!!) favoritek od 1. do 5. místa, přičemž za 1. místo získá každá soutěžící 5 bodů a za každé nižší umístění o 1 bod méně až ke konečnému 1 bodu za 5. místo.

Pouze fair play komentáře
Můžete přidat i kratičký komentář o důvodech své volby. Redakce si vyhrazuje právo smazat jakékoliv nevhodné příspěvky, příspěvky zbytečně dlouhé (v tomto smyslu se můžete "vyřádit" třeba v diskusi na fóru SF) nebo více příspěvků od téhož nicku nebo ze STEJNÉ IP adresy, kde je prokazatelné, že jde o snahu soutěž ZMANIPULOVAT! TAKÉ VÁS ŽÁDÁME O NEREAGOVÁNÍ NA VOLBU DALŠÍCH HLASUJÍCÍCH PRO ZACHOVÁNÍ PŘEHLEDNOSTI! Jakékoliv reakce budou muset být bohužel také hned smazány, stejně tak jako hlasy neplatné, tzn. ty s více než 5 jmény nebo ty, které nebudou 5 jmen obsahovat nebo takové, kde nebude uvedeno pořadí soutěžících.

Kontrola registraček :-)
Po konci hlasování budou zkontrolovány IP adresy všech hlasující a hlasy z identických IP adres kde je prokazatelné, že jde o snahu soutěž ZMANIPULOVAT budou vymazány.

Prohlédni si kádr
Fotky všech adeptek můžete nalézt, a to v pořadí jak nám přišly na mail, ve fotogalerii v tomto článku nebo zde: MISS SF 2021 - fotky. Stačí kliknout na určenou fotku ve fotogalerii a objeví se její náhled i se jménem soutěžící.

Nejvíce bodů bere titul
Vítězkou se stane samozřejmě soutěžící s největším počtem bodů. Tento způsob hlasování není sice anonymní, ale o to může být zajímavější a také se tak snad zmenší možnost, že by hlasovali ti, kteří o to ve skutečnosti ani moc nestojí.

Jen přesná jména
Zároveň zdůrazňujeme a žádáme vás, abyste uváděli PŘESNÁ JMÉNA ČI PŘEZDÍVKY KANDIDÁTEK! Ty naleznete vždy POD každou fotkou jednotlivých dívek, stačí na ni kliknout a objeví se náhled fotky se jménem!


Dejte vědět dalším sparťanům!
Pokud se vám aktivity Sparta Forever líbí, dejte o nich vědět dalším sparťanům třeba sdílením našich příspěvků na sociálních sítích. Staňte se fanoušky SF na Facebooku, Instagramu či Twitteru, nebo prostě všude! :-)


--------------------------------------------------------------------------------

Dívky a ženy na prvním, druhém a třetím místě budou jako vždy odměněny hodnotnými cenami. Dále si Redakce vyhrazuje právo zvolit MISS SYMPATIE. I ta dostane sparťanské dárky.

--------------------------------------------------------------------------------

Hlasovat můžete do pátku 3. prosince 2021.


Všem sparťankám přejeme hodně štěstí!


Redakce


Redakce | 14.11.2021 09:04 Vstoupit do diskuze
141