Redakce | 20.12.2021 11:26

Sparťanští kapříci jsou jistě velmi chutní, zvláště pokud si je koupíte na základě této nabídky, kterou pro vás připravil kolega sparťan permanentkář. Stejně tak tomu bude i v případě vánočních stromečků, které budete moci "obléknout" do sparťanských barev.

Už se stává tradicí prodej kapříků a vánočních stromečků pro Sparťany v ulici Milady Horákové u pražské Letné. Tudíž stejně jako při minulých akcích, tak i letos platí, že po předložení letošní celoroční permanentky na zápasy fotbalového týmu AC SPARTA PRAHA na Letnou, získáte 10% slevu právě na nákup kaprů a vánočních stromečků! Výhod permic jsme si letos užili dost nepravidelně a tak třeba i toto některé z jejich vlastníků potěší. A k tomu třeba i kávu či něco jiného na zahřátí do volátka :)
Kde? Zastávka tramvaje Kamenická, ve dvoře na adrese Milady Horákově 33, Praha 7. Kdy? 21. až 23.12.2021 od cca 8:00 hod..

Využijte výhod permanentky na Spartu a stromeček z kutnohorských lesů nebo kapříka ze soukromých chovů z téhož kraje, si můžete koupit právě na uvedeném místě s již citovanou slevou 10%.

Opět to bude s koledami, čajem, kávou (samozřejmě s sebou :) ) a hlavně s dobrou náladou!

Sparta Forever a veselé Vánoce!

Redakce | 20.12.2021 11:26 Vstoupit do diskuze
0