Redakce | 30.01.2022 09:53

Blíží se začátek jarní části sezony 2021/22 a s ním opět startuje tradiční Tipovačka na našem webu. Tak vzhůru do toho!

Zimní pauza byla na rozdíl od té poslední celkem dlouhá a tak se všichni určitě už těšíme nejen na fotbal, ale i na to, jak oprášíme svá tipařská umění :) Opět budete moci tipovat jak zápasy nejen prvního mužstva SPARTY, ale i třeba našeho béčka, dorostu či žen, stejně jako utkání v dalších světových ligách, reprezentace, poháry, přáteláky, atd. Pokud se tedy všechny zmiňované soutěže rozeběhnou.

Každý týden tak bude na výběr klasicky 10 - 20 zápasů. Nové kolo bude většinou zveřejněno v rozmezí neděle - úterý, první zápas bude nejdříve 24 hodin po zveřejnění tipovačky. Návštěvnost se bude tipovat až odpadnou omezení. Občas se můžou objevit i nějaké zajímavé novinky a experimenty, to se vždy včas dovíte ve fóru v sekci k tomu určené s názvem TIPOVAČKA.

Jarní část TIPOVAČKY 2021/22 začíná právě teď 1. kolem!

Utkání lze tipovat až do jejich začátku a nezapomeňte, že jakmile natipujete, nejde to změnit!

Snad už pomine riziko, že se něco neodehraje, ale pokud by k této situaci došlo a zápas, jenž je v tipovačce nebude odehrán v naplánovaném termínu, bude bez náhrady smazán, maximálně se třeba vypíše v dalším kole tipovačky, pokud v něm bude na programu. Věřme tedy, že k tomu bude docházet co nejméně, nejlépe nikdy :)

Na ty nejúspěšnější z vás čekají po skončení tohoto jarního půlročníku jako vždy pěkné ceny se sparťanskou tématikou z eshopu spartani.cz a obchodu Stylsport.

Snad vše jasné, případné dotazy v sekci TIPOVAČKA.

Vyhlášení jarní Tipovačky je zde: Vyhlášení výsledků jarní TIPOVAČKY 2021/22 Výherci budou kontaktováni v průběhu podzimní části soutěže ohledně vyzvednutí cen.

Tak hodně štěstí!

Redakce

Redakce | 30.01.2022 09:53 Vstoupit do diskuze
0