Redakce | 14.04.2022 14:53

Svátky nesvátky, fotbal se nezastaví ani o Velikonocích. A letos nám nadělil v jeden den dokonce dvojitou porci Sparty. Tak si pojďme udělat klasický Sparta Day. O Velikonoční neděli nás totiž čeká jak zápas našeho áčka, tak i klání sparťanské rezervy.

Sparťanské béčko přivítá na Strahově dopoledne vedoucí tým II. ligy a jindy tradičního soupeře našeho prvního mužstva, Zbrojovku Brno. Brněnští suverénně kráčí za postupem, naši mladíci zase okupují horní příčky v tabulce a tak se bude určitě na co dívat. První zápas na podzim vyhráli v Brně domácí 2:1 a byl to jeden z nejkvalitnějších zápasů, co byl v II. lize k vidění a tak jim mají naši kluci co vracet. Navíc s hosty přijede určitě početný tábor fanoušků a tak i atmosféra by mohla stát za to. Tak dorazme naše naděje podpořit! Výkop utkání Sparta B - Zbrojovka Brno je v neděli 17. dubna v 10:30 na strahovském stadionu Evžena Rošického. Přijďte v co největším počtu!
Vstupenky zde: spartab.enigoo.cz/app/tickets/events/64

Navečer je pak na pořadu utkání našeho áčka, které přivítá svého souseda z tabulky, Slovácko. Soupeři máme co vracet, na podzim jsme udělali v Uherském Hradišti pořádnou ostudu. A pokud si chceme zachovat aspoň nějakou teoretickou šanci na boj o titul, tak nic jiného než výhra neexistuje. Tak si pro ni pojďme, hráči na trávníku a my na tribunách. Buďme tím správným 12. hráčem jako posledním domácím zápasem s Baníkem. Výkop utkání Sparta - Slovácko je v neděli 17. dubna v 17:00 hod. na Letné. Tak kolik nás na Letné bude? (zatím má pořízený lupen cca 13 tisíc fanoušků).
Vstupenky zde: sparta.enigoo.cz/app/tickets/events/169

Mezi zápasy béčka a áčka je dostatečně dlouhá pauza, abychom mohli naladit hlasivky v nějakých těch letenských posilovnách, příprava se nesmí zanedbávat :-)

Takže v neděli všichni na Spartu! Kdo si ten fotbal nevybojuje, je mrtvej Homolka!Sparta Forever!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Plichta béčka ve Vlašimy - report z výjezdu na zápas naší rezervy

Co týden dal a dá jaro 2022 (10.díl)

Nakonec docela dobrý - report z výjezdu za Spartou do Teplic

Co týden dal a dá jaro 2022 (9.díl)

Srdeční záležitost/Herzenssache - report z výhry nad Baníkem

Decentní černá šála s logem - nový kousek v kolekci SF

Postup jsme nepřivezli aneb dvoudenní výjezd na hokej do Liberce

Co týden dal a dá jaro 2022 (7.díl)

IX. Seniorův memoriál, aneb po dvou letech do Bolky opět pěšky

Co týden dal a dá jaro 2022 (6.díl)

Takovej Mdlej Večírek - report ze zápasu Sparta - Pardubice

Chaos, diletantství a alibismus. Současná Sparta si lže do kapsy. Už dlouho.

Redakce | 14.04.2022 14:53 Vstoupit do diskuze
0