Redakce | 28.04.2022 08:11

A máme tu další víkend a v něm opět možnost užít si velkou porci Sparty v jeden den. Sparťanské sobotní čarodějnice oléé! :)

Jako první nás čeká dopoledne sparťanské béčko, které zavítá do Dejvic na Julisku, kde se střetne s pražskou Duklou. Naše rezerva ve středu plichtila na Strahově s Jihlavou pouze 1:1 a tak jistě bude chtít tento výsledek a zejména předvedenou hru napravit. Domácí Dukla zase neoplývá momentálně nijak zářnou formou a tak se můžeme dočkat čehokoli :) Tak se stavte na Julisce na snídani, fotbálek, klobáska, pivko, ideální začátek víkendu :) Utkání na Julisce má výkop v 10:15 hod. Vstupenky zde: Dukla - Sparta B, nebo pak i na místě.

No a co dále? Což takto se přesunout do Libně, kde na hřišti na Podvinném mlýně přivítají ragbisté Sparty v posledním zápase základní části Extraligy ragby RC Přelouč? Čeká vás tam nejen pěkné ragby v podání hráčů v rudém, ale také samozřejmě opět něco dobrého do volátka, včetně ragbyového pivního speciálu Rugby 9 ALE. Tak se stavte, nudit se nebudete :) Zápas RC Sparta - RC Přelouč má výkop šiškou v sobotu ve 13:30 na hřišti na Podvinném mlýně vedle UNYP arény (zastávka tramvaje Divadlo Gong). Vstupenky na místě. Sparťanskému ragby zdar!

Po skončení utkání bude pak dostatek času na přesun do některých z letenských hospůdek na klasické předzápasové soustředění před večerním zápasem Sparťanského áčka v nadstavbě I. ligy s Hradcem Králové, které začíná v 19:00 hodin na Letné. Vstupenky zde: Sparta - Hradec Králové

To jsme vám tu sobotu pěkně naplánovali, co? Tak si ten fotbal a ragby koukejte prosadit!

Fanouškovská prodejna Stylsport v Havanské ulici 12 na Letné bude mít před sobotním zápasem s Hradcem otevřeno od 16:00 hod., tak se stavte :)
mapa: Stylsport
spartani.cz

Sparta Forever!

Redakce

Redakce | 28.04.2022 08:11 Vstoupit do diskuze
0