Redakce | 08.06.2022 11:07

Vypuklo nám pomalu léto, do začátku nové sezony je daleko a tak je tu čas různých jiných povyražení, jako jsou různé fotbalové turnaje, přáteláky, sranda fotbálky, exhibice apod.

A jednou z podobných akcí jsou i zápasy staré gardy Sparty, která se zejména v těchto letních měsících účastní různých utkání po celé České republice. A právě tento víkend, konkrétně v neděli 12. června zavítají bývalí hráči Sparty do Lovosic, kde se v představí v rámci oslav 20. výročí založení místní pobočky Fan clubu Sparty.

Lovosickou pobočku FCS Sparty netřeba nijak zvláště představovat, je jedním z těch vůbec nepočetnějších a nejaktivnějších v rámci fanklubu, její členy můžeme vidět na všech zápasech Sparty jak doma, tak venku, bez ohledu na soutěž či termín. Vede ji Sváťa Kunert, který je zároveň i předsedou celého Fanklubu Sparty.

Samotné utkání Stará garda Sparty - FCS Lovosice začíná v 15:00 na stadionu FK Lovosice, který se nachází hned vedle zimního stadionu (adresa U Stadionu 1022), ale akce začíná již od 13:00 hodin., kdy vypukne doprovodný program, jehož součástí je např. i zápas FK Lovosice U7 . AC Sparta U7. Pro děti je připraven třeba skákací hrad, různé soutěže, přijede i sparťanský maskot Rudy atd. A pro dospělé samozřejmě něco dobrého do volátka, pivko, klobásky, no však to znáte :) Vstupné je 50,- Kč, děti zdarma.

Takže pokud nemáte v neděli nic v plánu, tak si zajeďte do Lovosic, nudit se určitě nebudete :)

Sparta Forever

Redakce

Redakce | 08.06.2022 11:07 Vstoupit do diskuze
0