Redakce | 16.05.2023 11:53

Asi všichni netrpělivě čekáte na výsledek sbírky na choreo, která právě proběhla. Byli jsme opravdu potěšeni zájmem Sparťanů, tedy, že nám dění na tribunách není lhostejné. Mnoho z vás příspěvek poslalo, a to je dobře. Pouze společně a jednotní jsme silní! Již jsme informovali, že během ligového derby na protilehlé tribuně byla do kasiček v hotovosti vybrána částka 24.063 Kč. Na bankovní účet od vás přistálo celkem skvělých 178.104 Kč. Dohromady tak součet činí 202.167 Kč. Uvedená částka nám všem umožní realizovat mnoho v rámci fanouškovských aktivit na tribunách, přičemž zamýšlíme koupi nebo jsme již nakoupili následující materiál v přibližné hodnotě jak níže uvedeno:

Balónky - 35.000 Kč
Papírové kartony - 55.000 Kč
Folie na kartoniády - 40.000 Kč
Tyčky na mávací vlajky - 35.000 Kč
Igelit na mávací vlajky - 30.000 Kč
Lepenky a gumičky - 5.000 Kč
Barvy a papír - 15.000 Kč

Pochopitelně zbytek do vybrané částky rozhodně najde uplatnění při nákupu věcí v dalších sledech, kdy všichni očekáváme, že konec této a i začátek a celý průběh další sezóny bude rozhodně stát za to! A do budoucna plánujeme nějaký model, jak by šlo na tyto stadionové aktivity přispívat pravidelně.

Zároveň opět využíváme příležitosti a děkujeme všem, kteří koupí suvenýrů na www.spartani.cz umožňujete soustavně realizaci fanouškovských aktivit na Spartě, naposledy právě z výdělku z prodeje fanouškovských suvenýrů v tomto obchodě byly zaplaceny náklady na choreo na posledním ligovém derby, které dosáhly částky 40.000,- Kč.

Další apel je prosba na všechny, aby nám také osobně přišli ve větším počtu pomoci s roznosem chorea, pokud svoláváme sraz. Tato osobní pomoc je samozřejmě nejdůležitější a těm kdo se pravidelně zúčastňují moc děkujeme. Opravdu stačí jen přijít.

Poslední informací z tohoto článku je výzva pro všechny, aby chodili na fotbal včas a užili si úvodní chorea a nástup hráčů na plochu apod. Pokud chybíte na svých místech v úvodu zápasu, tak nejen že můžete přijít o nějaký krásný gól, ale zejména přijdete o část toho, co fotbal dělá fotbalem, tedy atmosféru na stadionu.

SPARTA FOREVER!

Redakce

Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Je to blízko....druhý report ze zápasu Sparta - slavia

Před a po....report z vítězného derby

Fotbalová horečka: Do Věčného města na fotbal

Pět stupínků ke zlaté - krok první, Olomouc

Co týden dal a dá jaro 2023 (16.díl)

Vzhůru na Hanou - report ze zápasu Olomouc - Sparta

Sbírka na choreo

Kousat do polštáře - report z finále Mol Cupu

Čarodějnický výšlap pod Ještěd, přes Ještěd za třemi body a první příčkou

Co týden dal a dá jaro 2023 (15.díl

To nevymyslíš....jeden z názorů na (nejen) nedělní dění v Liberci

Šedá zóna - názor na současné rozhodování a řízení zápasů

Co týden dal a dá jaro 2023 (díl 14 a 1/2)

Jako kdyby byl poslední - report z výhry nad Plzní

Výšlap do Hradiště - report z cesty pěškobusem na zápas Slovácko - Sparta

Jak jsem si udělal výlet na Moravu za Spartou

Redakce | 16.05.2023 11:53 Vstoupit do diskuze
0