Redakce | 26.08.2023 07:42

AKTUALIZACE 28.8.2023: Tedy, to co se seběhlo po zveřejnění infa o Sparťanském pivu nemá na našem webu a eshopu obdoby, tak velké množství objednávek a nákupů, jak by řekl klasik "Tohle jsme ale opravdu nečekali" :-) Když jsme začali s touto akcí, šli jsme do celkem velkého rizika, protože jsme s tím neměli moc zkušeností, respektive žádnou :-) Jak to dopadne, prodá se vůbec něco, navylejou nám to sparťani na hlavu atd. I právě proto jsme pro začátek nechali "vyrobit" jen omezené množství a čekali na to, co se stane. A co se stalo? No, stalo se, že je téměř vše co bylo naskladněno fuč, tak rychlé to bylo :-) V následujících dnech budeme postupně expedovat eshopové objednávky z víkendu a další budou muset bohužel chvilku počkat, než se naskladní další. Děláme co můžeme a budeme se snažit, aby další várka byla už na domácí zápas se Slováckem. Tímto se i omlouváme těm, co by si dali pivko hned, snad nás pochopíte. Díky za Vaši podporu, ohlasy a trpělivost. Při jakýchkoli dotazech (i k objednávkám z 26.8. a 27.8.) kontaktujte prosím email eshopu eshopspartani@seznam.cz, kde jsou vždy nejaktuálnější informace. Ještě jednou velký díky všem!

Dlouhou dobu jsme to plánovali, ale také dlouhou dobu přiznáváme jen řečmi u piva, které byly nyní nahrazeny činy. Konečně je tady, SPARŤANSKÉ PIVO! Nebylo tak snadné skloubit náročné požadavky sparťanského fanouška, který nebude lemtat kde co a zároveň ale zůstat u lidových nákladů při výrobě tak, aby výsledná cena piva byla akceptovatelná a zároveň aby zůstal zachován hlavní smysl naší produkce, tedy zisk dalších prostředků na choreografie na Letné. Věříme, že se nám všechny tyto požadavky podařilo skloubit a nyní si tak všichni můžeme pochutnat na SPARŤANSKÉM PIVU.

Jaké je SPARŤANSKÉ PIVO?

Pivo je velmi pitelné, má vyšší hořkost (35 IBU), výrazný říz a bohatou pěnu, a bylo uvařeno s láskou v pivovaru Strakonice s obsahem alkoholu 4,7 %. Je tedy ideální na horké letní dny, ale i na klasické popíjení ve všech ročních obdobích. Jedná se o klasickou jedenáctku, ležák, tedy žádné experimenty v podobě svrchně kvašených piv apod. Zatím máme dva obaly, kdy obsah je stejný, do budoucna nicméně plánujeme i v tomto ohledu rozšířit nabídku nejen o jiné druhy piv, ale pochopitelně i další zajímavé obaly. Pivo vám přinášíme v praktických 0,5 litrových plechovkách, tedy akorát na výjezdy za Spartou!

MISTROVSKÝ LEŽÁK!

Obal tohoto piva byl logicky první co nás napadlo, kdy je třeba oslavit 37. titul Sparty a připít symbolicky tímto pivem na mistra české fotbalové ligy - AC SPARTA PRAHA !

LETENSKÁ JEDENÁCTKA!

Letenská jedenáctka je ten nejzákladnější motiv, kdy právě 12. HRÁČ Sparty, tedy její fanoušci si zaslouží posilnit dobře vychlazeným pivem nejen před každým zápasem, ale i za odměnu za dobré fandění po zápase. Proč ne ale třeba i na rodinné oslavě nebo na chatě, že jo...

Cena?

To je asi informace, která nejvíce zajímá. Je symbolických 37 korun, kdy nejen že nám tato cena umožní pokrýt náklady na výrobu a distribuci piva, ale zejména tímto prostřednictvím získáme zase další prostředky na fanouškovské aktivity Sparty.

Kde SPARŤANSKÉ PIVO seženete?

Pochopitelně na hlavní základně, tedy v obchodě Stylsport v Havanské ulici 12, Praha 7, kde už na vás čeká lednička s tímto mokem. Upozorňujeme samozřejmě, že striktně ctíme platnou legislativu a pivo neprodáme nikomu pod 18 let nebo nikomu, kdo by vykazoval známky opilosti.

Objednávkou na e-shopu www.spartani.cz , kdy s ohledem na náročnost odesílání zásilek je možné objednat balení po 6 kusech. Na eshopu zde: SPARŤANSKÉ PIVO

Dále jsou pro vás k dispozici další distribuční místa, kdy prozatím se jedná o:

Krkonošská hospůdka na adrese Muchova 7, Praha 6 (www.krkonosskahospudka.cz)

Obchod Letenští Shop na adrese Sládkova 249/11, 170 00 Praha 7-Bubeneč (www.letensti.cz)

Pizza Letná, na adrese Haškova 123/3, Praha 7 (www.pizzaletna.cz/cz)

Prodejna Right Store na adrese Korunovační 16, Praha 7 (www.rightstore.cz/cs/)

Restaurace U Malého Berlína na adrese Šimáčkova 1450/9, Praha 7-Holešovice (www.umalehoberlina.cz)

Prodejna hraček Houpací kůň na adrese Loretánské náměstí, 109/3 Hradčany, Praha 1

Pizza Osadní na adrese Osadní 1466/7 Praha 7 www.pizzaosadni.cz

"MŮJ OBCHOD" Potraviny U Beránků na adrese Jihlavská 508 Praha 4 - Michle

Přičemž další místa budou přibývat a proto pozorně sledujte naše komunikační kanály. Jestliže máte zájem se také stát distribučním místem pro SPARŤANSKÉ PIVO a máte pro to vhodnou lokalitu a podnik, kontaktujte nás na fanousci@spartaforever.cz

Pokud budete mít ohledně SPARŤANSKÉHO PIVA jakékoli podněty nebo ohlasy, budeme za ně rádi a sdělte nám je na e-mail fanousci@spartaforever.cz

Na zdraví! Na SPARTU!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Co týden dal a dá podzim 2023 (5.díl)

Z Teplic vezeme jen bod

Gejzír emocí se smutným koncem. Liga mistrů opět mizí v dáli

Těžká disciplína - report ze zápasu Sparta - FC Kodaň

Co týden dal a dá podzim 2023 (díl 04)

Kodaň po zemi a po vodě - report z výjezdu do Dánska

Demolice Jablonce

Choreo na Kodaň

SF20let: Jak jsme dělali přestup Tomáše Rosického do Sparty

Co týden dal a dá podzim 2023 (3.díl)

Z párty na párty - report z výhry Sparty nad Pardubicemi

SF20let: Jak nám Matušovič zboural web

Co týden dal a dá podzim 2023 (2.díl)

SF slaví 20 let. V jedinečné aktivitě hledá i vaše srdeční příběhy

Co týden dal a dá podzim 2023 (1.díl)

Něco za něco - report z výhry Sparty nad Olomoucí

Co týden dal a dá podzim 2023 - prolog

Sedací pytel SPARTA FOREVER s titulovou slevou!Redakce | 26.08.2023 07:42 Vstoupit do diskuze
0