Redakce | 29.02.2024 09:49

Výhra v pohárovém derby nás naladila na optimistickou notu, ale tím to ani zdaleka nekončí, naopak. Už v neděli nás čeká další, významem mnohem důležitější, ligové derby na Letné. Nikomu snad nemusíme zvláště zdůrazňovat, co by případná výhra v něm znamenala směrem k obhajobě titulu, všem je to jasné.

A proto musíme sešívaný v našem letenském kotli uvařit, jak na hřišti, tak v hledišti. Brian svoje chlapce zcela jistě výborně připraví a ti nechají na trávníku vše. A stejně k tomu musíme přistoupit i my na tribunách, Letná musí vřít od začátku dokonce, bez ohledu na vývoj skóre. Narvaná fandící Letná je magické místo, o jehož síle se letos přesvědčilo mnoho týmů, naposledy minulý týden milionářský Galatasaray. Takže všichni v neděli na značky a hyjééé!

K těmto velkým zápasům, jako je i derby, samozřejmě patří už tradičně velká chorea na tribunách a stejně tomu tak bude i tentokrát. Proběhnou dvě velké choreografie, na protilehlé a jižní tribuně. Na jižní bude při nástupu týmů na plochu a na protilehlé tradičně ve 12. minutě. Před realizací choreí nevěšte vlajky na ochozech. Poslouchejte všichni spíkra a dbejte jeho pokynů, díky!

Pokud ale chceme, aby to vše proběhlo, jak má, je samozřejmě potřeba tyto choreografie na Letné připravit. Přijďte nám proto s tím pomoci! Sraz na roznos chorea je v neděli v 10:00 u hlavního vchodu na Letné. Dorazte prosíme v co největším počtu, ať je to co nejdříve hotové a můžeme se vyrazit soustředit do našich tradičních fitness základen na Letné :-) Stačí opravu jen přijít. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít.

Let's go SPARTA


RedakceCo se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Co týden dal a dá jaro 2024 (3.díl)

Když jsem jel do Hradišťa pro tři body - report z výjezdu na Slovácko

Autobusem 12. HRÁČE do Liverpoolu

Zpráva Sparta Fans II.

Letecký speciál do Liverpoolu

Je toho moc! - report z výhry nad Galatasaray

Sparta vs. Liberec se zastávkou v Istanbulu

Co týden dal a dá jaro 2024 (2.díl)

Choreo na Galatasaray

Nakonec to byla dřina - report z výhry Sparty nad Libercem

Letadlem do Cařihradu - report z výletu do Istanbulu fanouškovským leteckým speciálem

Horoskop a hvězdy - report z výjezdu do Istanbulu

Co týden dal a dá jaro 2024 (1.díl)

SF20 let: Luky, už jsme (snad) na té cestě správným směrem

Jeden den tam v Karviné - report z výjezdu za Spartou do Karviné

VŠECHNO NEJLEPŠÍ NÁM, VÁM!

Co týden dal a dá jaro 2024 - prolog

Redakce | 29.02.2024 09:49 Vstoupit do diskuze
0