Redakce | 04.03.2024 17:08

I kdyby jen jednoho Sparťana měl tento článek ochránit od ztráty peněz, vyplatí se ho napsat. Se vzrůstajícím zájmem o návštěvu zápasů Sparty roste exponenciálně i počet podvedených a okradených fanoušků. Vrcholem všeho byl zápas s Galatasaray Istanbul, kdy se řádově stovky lidí nedostaly na stadion, ačkoli měli - různě zakoupenou - vstupenku. Ano, bylo to i dost fanoušků hostí, nicméně to není jádro problému. Nyní proběhl další velký zápas, tedy derby a situace se opakovala. Myslíte, že na zápase s Liverpoolem to bude jiné? Že se najednou ukáže mnoho nemocných Sparťanů? Že bude mnoho těch co musí zůstat déle v práci? Lidé co zapomněli na svojí dovolenou anebo narozeniny své manželky? Anebo mnoho těch co čeká s prodejem lístku na poslední chvíli? NEBUĎTE NAIVNÍ!

Každý Sparťan má kolem sebe ve svém okolí X x X na druhou Sparťanů, kterým by mohl lístek na Liverpool udat a výše naznačenou situaci tak vyřešit. Podle našeho skromného odhadu by se stadion na Letné na tento zápas vyprodal i 3 x, pokud by bylo dost lístků a i tak by se nedostalo na všechny zájemce! Stadion zkrátka není nafukovací a každý by chtěl být u toho osobně! Proto pokud narazíte na jakýkoli inzerát a nabídku týkající se prodeje lístků, jedná se s největší pravděpodobností hraničící s jistotou o PODVOD! A to i kdyby lístek byl do kotle a stál 10.000,- Kč nebo více. Jinými slovy, už i překupníci lístky vyprodali a prostě lístky volné nejsou a pokud jsou volné v řádech jednotek kusů od lidí skutečně náhle smrtelně nemocných nebo těch co dají přednost jakékoli jiné činnosti než návštěvě Sparta - Liverpool (je to blbost, že jo!), tak se k nim rozhodně nedostanete skrze účty na internetu, sociální sítě, bazary apod. Pokud tedy OSOBNĚ neznáte prodávající osobu (i ta Vás samozřejmě může podvést, ale to už je jiná "pohádka"), rozhodně NEDOPORUČUJEME cokoli kupovat!
Zajděte raději do své oblíbené hospůdky s kamarády nebo se podívejte v klidu doma na TV, nebudete o nic menšími Sparťany než ti, na které se usmálo štěstí a na stadion se tentokráte dostanou! Kupte si lístek třeba na další domácí ligový zápas Sparty, zajděte i s partou a atmosféra bude i tak skvělá!

SPARTA FOREVER!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Malověrnost - report k nedělnímu DERBY na Letné

Co týden dal a dá jaro 2024 (3.díl)

Když jsem jel do Hradišťa pro tři body - report z výjezdu na Slovácko

Autobusem 12. HRÁČE do Liverpoolu

Zpráva Sparta Fans II.

Letecký speciál do Liverpoolu

Je toho moc! - report z výhry nad Galatasaray

Sparta vs. Liberec se zastávkou v Istanbulu

Co týden dal a dá jaro 2024 (2.díl)

Choreo na Galatasaray

Nakonec to byla dřina - report z výhry Sparty nad Libercem

Letadlem do Cařihradu - report z výletu do Istanbulu fanouškovským leteckým speciálem

Horoskop a hvězdy - report z výjezdu do Istanbulu

Co týden dal a dá jaro 2024 (1.díl)

SF20 let: Luky, už jsme (snad) na té cestě správným směrem

Jeden den tam v Karviné - report z výjezdu za Spartou do Karviné

VŠECHNO NEJLEPŠÍ NÁM, VÁM!

Co týden dal a dá jaro 2024 - prolog

Redakce | 04.03.2024 17:08 Vstoupit do diskuze
0