Redakce | 05.03.2024 07:32

Čtvrtek, den, kdy opět po třinácti letech přivítáme doma na Letné slavný anglický Liverpool FC, devatenáctinásobného mistra Anglie, majitele osmi vítězných pohárů v FA Cupu a šestinásobného vítěze PMEZ/Ligy mistrů, v současnosti první tým tabulky Premier League a jedno z nejlepších mužstev současnosti s celou řadou borců světových kvalit. Je k této vizitce potřeba ještě něco dodávat? Asi moc ne :)

Hosté jsou v osmifinále Evropské ligy jasní a veliký favorité, ale proč jim to nezkusit trochu zkomplikovat, netřeba stahovat kalhoty předem. Jsme moc rádi, že stejně to vidí i náš trenér, který se nechce jen zůčastnit, nechce si to s celým mužstvem jen užít, ale postavit se soupeři zpříma a porvat se o co nejlepší výsledek a postu.

A v tom jim můžeme a musíme pomoci i my, fanoušci na tribunách. Na slavný Anfield se nás chystají příští týden na odvetu tisíce, ale nejdříve je před námi první utkání doma na vyprodané Letné, kde už jsme mnohokrát dokázali vytvořit parádní atmosféru a být tím správným hráče. A věříme, že stejně tomu tak bude i ve čtvrtek. Nemá cenu se nějak dál hecovat, všichni moc dobře víme, co nás čeká a tak prostě dorazíme na Letnou, na svá místa a necháme tam všechno, od začátku do konce. Tečka.

K atmosféře těchto velkých zápasů už neodmyslitelně na Letné patří i velké choreografie a tak i na čtvrteční večer jsme si jednu na protilehlé opět připravili. Ale jako pokaždé, samo se to ani tentokrát neudělá a tak prosíme, přijďte nám s tím ve středu večer pomoci. Sraz na roznos chorea je ve středu v 18:00 u hlavního vchodu na Letnou. Před nedělním derby se nás tam sešlo opravdu hodně, rychle to odsýpalo a brzo bylo hotovo, tak si to pojďme zopakovat. Stačí opravdu jen přijít. A na jednoho z účastníků možná čeká i malé/větší překvapení :)

Choreo pak ve čtvrtek proběhne tradičně ve 12. minutě zápasu. A ještě jednou prosíme, NEVĚŠTE ŽÁDNÉ VLAJKY na protilehlé tribuně do doby, než choreo proběhne. V neděli tak někteří neučinili a vznikají pak z toho zbytečné komplikace. Díky!

Takže ve středu na přípravu chorea a ve čtvrtek na své značky na Letné!

Sparta Forever!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

VSTUPENKY, PŘEKUPNÍCI, PODVODNÍCI

Malověrnost - report k nedělnímu DERBY na Letné

Co týden dal a dá jaro 2024 (3.díl)

Když jsem jel do Hradišťa pro tři body - report z výjezdu na Slovácko

Autobusem 12. HRÁČE do Liverpoolu

Zpráva Sparta Fans II.

Letecký speciál do Liverpoolu

Je toho moc! - report z výhry nad Galatasaray

Sparta vs. Liberec se zastávkou v Istanbulu

Co týden dal a dá jaro 2024 (2.díl)

Choreo na Galatasaray

Nakonec to byla dřina - report z výhry Sparty nad Libercem

Letadlem do Cařihradu - report z výletu do Istanbulu fanouškovským leteckým speciálem

Horoskop a hvězdy - report z výjezdu do Istanbulu

Co týden dal a dá jaro 2024 (1.díl)

SF20 let: Luky, už jsme (snad) na té cestě správným směrem

Jeden den tam v Karviné - report z výjezdu za Spartou do Karviné

VŠECHNO NEJLEPŠÍ NÁM, VÁM!

Co týden dal a dá jaro 2024 - prolog

Redakce | 05.03.2024 07:32 Vstoupit do diskuze
0