Redakce | 23.04.2024 23:48

Každý kdo projde turniketem na stadion, předá do fondu Sparta fans 200,- Kč, poté se odebere na místo v sektoru, kde stráví celý zápas. Nebude možné během zápasu přecházet do jiných částí sektoru, abychom dodrželi záměr celé tribuny v naší trikolóře. Prosíme všechny, aby nejpozději 15 minut před utkáním zabrali svá místa, kde všem budou předána trika v barvě sektoru, v kterém budou celý zápas podporovat naší Spartu v honbě za vítězstvím. Poslouchejte pokyny spíkra a lidí, kteří budou mít na levém rukávu rudou pásku Sparta.

Dres kód na tento zápas je rudá barva. Ve 12. minutě si každý oblékne své triko v barvě svého místa. Všechny prosíme o disciplínu, každý dohlédne na svého souseda. V jednotě je síla!

A opakujeme, mějte s sebou připravenu hotovost, není možné platit kartou! K četným dotazům také sdělujeme, že dětská ani dámská trička nejsou, tak si na sebe vezmete menší velikost pánského. Stejně tak je jasné, že ne na každého se dostane přesně jeho velikost, ale opět si prostě vezmete o číslo menší nebo větší, případně pak vyměníte s kolegou na tribuně.

Ano, částka 200,- Kč sice představuje jistý výdaj, ale za jednotný sektor to stojí a je to částka zcela zanedbatelná v porovnání s tím kolik co dnes stojí. A jak už bylo uvedeno, veškerý případný zisk jde do fondu Sparta fans, ze kterého budou prostředky opět použity na aktivity sparťanských fanoušků.

Poslední informace, opravdu se nehraje na výjezdech na místa na vstupence, prostě kde budete chtít a bude místo tam si stoupnete.

Fandí se celý zápas na 1893 % !


Redakce

Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Co týden dal a dá jaro 2024 (10.díl)

Jsou na to různý teorie - report z výhry Sparty nad Baníkem

VÝJEZD DO OLOMOUCE

SPARŤANSKÉ PIVO 12. HRÁČE

Jak béčko dalo bůra Příbrami - report ze zápasu Sparta B - Příbram v II. lize

Standa ze Stylsportu: „Lednice se sparťanským pivem pomáhá přilákat spolupracovníky.“

Co týden dal a dá jaro 2024 (9.díl)

Jak jsem si došel pro tři body do Ďolíčku - report z výhry Sparty nad Bohemians

Co týden dal a dá jaro 2024 (8.díl)

Prohospodařený poločas - report ze zápasu Sparty s Mladou Boleslaví

Šála "HONZA BERGER"

Redakce | 23.04.2024 23:48 Vstoupit do diskuze
0