majk | 20.08.2024 06:38

Becali, polib si Stancia!!! Sparta nemá problém. Sparta neprodá půlku základu, ať už se postoupí nebo nepostoupí do Ligy mistrů. Kuchta nemá Spartu v prdeli, jen mu to jako každou sezonu na startu sezony nejde. Birmančević, Haraslín a řekl bych, že ani Preciado neusínaj a nevstávaj s myšlenkou, kdy už ze Sparty konečně budou moct odejít. Nežerte ty mediální hovna a nedávejte jim munici, prosím!!! Další týden za náma, pojďme na to.

Co bylo

Evropské poháry

Liga Mistrů

FCSB - AC Sparta Praha

Dopadlo to!!! Díky moc, hoši, za skvělý postup!!! Spokojeni musej bejt úplně všichni, první poločas kluci předvedli, co v nich je. A druhej dokázal, že hrát na jistotu neumíme. Snad poučení pro příště, že už to nebudem ani zkoušet. A pičovači dostali do ruky další fantastické argumenty, proč je Sparta v úvodu sezony s bilancí 7-1-0 úplně marná, mělo se přivést šest jinejch hráčů, pět původních vyhodit a ten trenér je taky nějakej divnej.

První půle byla skvělá, na FCSB jsme vlítli a nedali jim půlhodiny čuchnout. Roh na zadní, hlava Asgera a dorážka Birmy…..Pak penalta, na kterou nejsme zvyklí...Beru, Birma 0:2. Když tam pak Šulo poslal obalováka, zdálo se hotovo. Ještě škoda, že těsně před půlí volil střelu na bližší tyč, místo posunutí Victorovi do vyložené šance. I úvod druhé půle vypadal, že víme, co dělat, ale po Victorově neproměném sólu to přestalo jít. Vědomí, že máš pohodlnej náskok, únava, počasí, terén….Nemělo by dojít k polevení, ale prostě dochází. Nejsme první ani poslední, komu se to kdy stalo. Ale opět, ustáli jsme to!!! Tak co je??? Jestli jsem chválil sudího v prvním zápase, tomuhle bych snad dal francouzáka. Nepamatuju, kdy nás frajer takhle držel. I v tom povedeným závěru, kdy jim upřel jasnej roh, přes čas nechal hrát 4 vteřiny, byl jeden z našich nejlepších hráčů. Že jsme se ale načekali. Samotnej zápas víc řešit nebudu, pár situacích vypíchnu při hodnocení hráčů.

Vindahl zatím určitě nepůsobí tak suverénně a klidně jako v loňské sezoně. Ale víme, že to bude dobrý. V takovémhle zápase bych od něj chtěl ten první gól asi chytit, ale i Vaclík ve studiu říkal, že to bylo těžký. Nevím, nechám bejt. Stopeři za mne ok, Asger kapitán, to bylo hodně moudrý. Pěkně si tam toho sudího celej zápas šteloval, souboje vyhrával, pozici držel. Rozehrávku nechal na jiných, zejména na Jardovi. Tentokrát jsem to viděl i já, ale musím říct, že když mi tam v desátý minutě stoper na lajně patičkuje, nejsem z toho dvakrát odvázanej. Hrozně odvázanej jsem ale byl z poslední pětiminutovky Martina Vitíka. Ten frajer měl v tom našem vápně všechno, neskutečný. Po 90 minutách vytáhne nejlepší pasáž v závěru, pecka!!! Wingbeci sice nepatřili k tahounům mužstva, Preclík si zase koledoval a ani střídání Wiesim nějaký zlepšení nepřineslo. Naštěstí to na sebe vzal střed, Qazim s Kaanem ho opanovali a zásobovali trojzubec míčema. Ten si poradil na výtečnou, co chtít víc než dva góly od Birmy, jeden od Šula a spoustu práce a vyhraných soubojů od Olatunjiho. Blbý je, že střídající hráči tu kvalitu zjevně nebyli schopni udržet. Dvojice Kuchta-Daněk se do zápasu vůbec nedostala. Kryštofovi nevyšla první klička a pak většina míčů na něj končila ztrátou. Myslím, že v takhle velkým zápase už tam příště dá Lars zase Krasniqiho. Kuchtič tam hlavně v závěrů pár záblesků bojovnosti měl, ale na aspiranta základu v útočný trojici to bylo hrozně málo. Nechci si představovat, co by za podobnej výkon slyšel třeba Tuci. V zápase nebyl ani Solbakken, který při brance na 2:3 mával na spoluhráče jak na nádraží, skorujícího hráče ale vůbec nechytl. Aspoň Sáďa předvedl za těch pár minut svoje, ten má na začátku sezony výbornou formu. Peklo ale zaplať, že jsme to ubránili, protože s tou sestavou na hřišti v jejich aktuálním rozpoložení bych další půlhodinu vidět nechtěl. A myslím, že Lars taky ne.

Za postup tu máme nějakejch jistejch sto mega, místo viržínka si dám jednoho Rrahmaniho. S ním dobudem Albion. Děkuji.

St. Gilloise - Slavia

Tohle bylo hodně po očku, Slávie do zápasu dobře vstoupila a pak se nějak hrálo. Čas běžel, domácí se brankou nedostali do hry a v závěru inkasovali...Napadač Chorý, ten Jarmil s kšiltovkou to naučí každýho. A Jurečka rozhodl, toho se budou těžko zbavovat, když jim jako papírově nejhorší útočník je jedinej schopnej dávat góly. Cením si přístupu Slávie, vyhrála, i když nemusela. Každej bodík se hodí, dobrá práce.

Evropská liga

Plzeň - Krivyj Rog

Tři zápasy v jeden čas, na to mám málo monitorů. Předpokládal jsem, že tady nebude co řešit a nic mne nedonutilo na tento zápas přepnout. I od Viktorie dobrá práce, druhá výhra a jistota podzimu v Evropě.

Konferenční liga

Beer Sheva - Mladá Boleslav

Tady jsem měl hodně blízko k přepnutí na Plzeň, ale řekl jsem si, že jim ještě začátek druhé půle dám. A dobře jsem udělal, byl to uragán. Boleslav nehrála vůbec blbě už v prvním poločase, ale sama vraždila šance a ze všeho dostala gól. Chtěl bych vidět ten poločasovej klid, jakej v kabině za stavu 2:0 panoval, o kterým mluvil David Holoubek. Ze začátku sezony jsem ho kritizoval, že staví na Suchým, Matějovským a Pulkrabovi. Ani jeden v základu nebyl a jak to najednou jde. Ale je fakt, že hráče jako je třeba Langhamer jsem vůbec neznal a je na čase si ho dát do sešítku. Boleslav rychle srovnala skore, pak se chvíli Beer Sheva ještě nadechla, ale to je rychle přešlo. Byla jen otázka času, kdy to tam Bolka po prvním domácím vyloučení docpe. A povedlo se to pěkným trestňákem Ladrovi. Domácí pak mírně zatlačili i v deseti, nebejt to dva dny po našem dohrávání v Bukurešti, pěkně bych si na nich smlsl, jaký jsou to blbci a proč se tak zatáhli. Není ale třeba, Bolka přidala čtvrtýho a domácí pak už jen sbírali červené z frustrace. Nechovali se jak židi, ale spíš jak cikáni. Od Boleslavi velmi dobrá práce, Izrael už má z Evropy 3 ze 4 týmů a my si ho na dalších pár let můžem škrtnout ze zemí, co by nás mohly v koeficientech prohánět.

Baník Ostrava - FC Kodaň

Blízko ke škrtnutí bylo i Dánsko, bohužel Baník nepřetavil výborný výkon ve více než jednu branku. FC Kodaň v tý Konferenční lize získá nesmyslně bodů. Teda pokud začne něco hrát. 180 minut dvojzápasu s Baníkem jsem na to čekal. Hapal šel all in, asi mu tentokrát nemám moc co vyčíst. Bylo vidět, že základu kolem 80. těžce dochází a prostřídaná Kodaň přebírala otěže. To trvalo i celé prodloužení, takže se nakonec udržení do penalt zdálo pro Baník vítězstvím. Jenže to by je nesměli intenzivně trénovat pod Pavlem Hapalem. Vypadalo to, že frajeři omylem zamířili spíš na kurzy Heleny Houdové o oddalování ejakulace. Tři field goly a Kodaň tu může opět slavit. A to jim chytal afroangličan Trotl. Škoda. Každopádně mne Baník překvapil, nechybělo vůbec moc. Za mne hlavně gólovej útočník, protože Prekop, Klíma a nakonec i ten Tanko jsou vrazi. A širší kádr. Každý střídání bylo oslabením, jenže v těch podmínkách a s tím programem se nelze divit, že těm frajerům docházelo. Pro Brabce docela zdvižená rukavice, myslím, že si dokázali, že ta cesta do Konferenční ligy není nepřekonatelná. A do koeficientu připsali aspoň něco, takže moje omluva. Hapalovi jsem predikoval konec v Evropě na prvním dvojzápase, moje chyba.

Liga

Jablonec – Sparta

Tohle bylo vážně dobrý….Další velká rotace a další zápas, který jsme pevně měli v rukách. A další, ve kterým jsme slabším povahám dodali dostatek prostoru pro nervy. Tohle až si sedne, to bude hrozný kolotoč. A že máme vzadu okna. No bóže, tak holt budem vyhrávat 5:3 místo 1:0. Já jsem za, já se bavím. Zápas asi každý viděl, vemu to opět jen po jednotlivcích. S obdrženou brankou nemám u Petera problém, jen bych čekal, že s tou proklamovanou hrou nahoře nedopustí zase takovou blbou situaci. Tu hasil naštěstí nepískaným faulem Pavelka, šestej stoper v pořadí, kapitán. Přesně pro tyhle chvíle v týmu zůstal a z rozhovoru s ním mám pocit, že si je toho vědom a je za to dokonce rád. Tihle hráči v kádru jsou taky potřeba. Kluci vedle něj předvedli lepší výkony, dánskej Chaluš do mužstva zapadá, lepší se. Jarda vypomůže s rozehrávkou a ucpe díru, když je třeba. Wiesi má na startu sezony taky docela formu, ubývá píčovin směrem dozadu, v Jablonci tentokrát bohužel nebylo ani moc těch světlejších chvilek dopředu. Ale dobrý týmový výkon, stejně jako Solbakken se Sáďou. Chybí mi tam od nich víc kreativity, oba na to mají a pořád mi hlava nebere, proč nejsou odvážnější. Na Preclíka všude čtu, jak už se vidí bůhvíkde a nechce tu bejt. Že se támhle někde vracel v chůzi...Já nevím, já viděl frajera, co projel po prdeli přes půl vápna, aby zblokoval šanci domácích. Pak jsem viděl frajera, co je prvních 20 minut v každém okamžiku dost tvrdě dohráván. Myslím, že jedna z taktik Kozla byla ho rozhodit a donutit k nějaký další kravině. K tomu bylo tentokrát opravu daleko. Preclíkovi to možná nelepí, jak bychom všichni chtěli, ale jsem dalek toho se ho s lehkým srdcem zbavovat. On roste s velikostí zápasů. A s pohodou. Třeba mu k ní dopomůže asistence na rozhodující branku. Z klasického trojzubce nám zbyl jen Šulo, který nás poslal do vedení. Míč mu přistrčil Indrit, který pak druhý gól dal a mohl mít i asistencí víc, kdyby Krasniqi a v druhé půli, myslím, Birma byli v zakončení pohotovější. Platnej hráč, na své pozici, když ho tým bude umět využít. Na druhém křídle hrál Krasniqi...Plný elánu, dělá prostory, chce hrát. Potřeboval by něco proměnit, myslím, že jsme u něj zatím hodně na začátku s naplněním potenciálu. Každopádně mi hra s ním přijde rychlejší a smysluplnější než s Kryštofem. Pajdající Birma měl na noze taky rozhodnutí, hlavní ale je, že se zdálo, že zranění rozběhal. Radost byla vidět na hřišti po delší době i Panyho, to může být rozhodující gamechanger v zápasech s Malmö. Friis mne pak teda překvapil, že sáhl do stoperský trojky ještě jednou a dal kopnout i Asgerovi. Matěj tam za mne zapadl do výkonu Wiesiho, Victor měl nakonec opět dobrou čtvrthodinu. Při některých řešeních ještě vypadá jak slon v porcelánu, má na to nějakej magnet a moc nevím, kudy z toho ven. Ale dokud je víc řešení dobrých, vem to čert.

Pár slov musím zmínit i o Jablonci, přihrávka od Fortelnýho výborná, všichni víme, že to v noze má, proč to ukazuje v kariéře tak málo je mi záhadou. Překvapilo mne, že už se na hřišti mihl Suchan, pro Jablonec výbornej hráč a jsem zvědav, jak mu to tam půjde. Přál bych jim nějakýho útočníka, protože Puškáč je kopyto. Jinak je to ale zajímavej tým na střední skupinu, Tekijaški, Martinec, Chanturishvilli, Nebyla nebo třeba Hollý patří určitě k lepším ligovým hráčům. Hodně mne zaujaly standardky Jablonce. Hlavně v závěru poločasu byly obě dvě rozehrány skvěle. Předtím už díky ní rozhodli zápas na Dukle. Moc mi to ke Kozlovi nepasuje a tak jsem trošku zapátral. Dobrá práce, Tomáši Čížku, určitě se podívám, co tam máš v repertoáru dál. Na závěr nemůžu zapomenout a nepřidat se k potlesku celého stadionu. Tomáši, měl jsi skvělou kariéru, gratuluji. A trošku pláču, když si vemu, že frajeři, jejichž první zápasy v lize jsem už sledoval z tribuny, najednou končí kariéry, připadám si hrozně starej.

Pátej korálek navlečen, jen tak dál!!!!

Hradec Králové - Dukla

Zasloužená výhra domácích, která mohla a měla být i vyšší. Dukla měla jeden závar, který nadvakrát zblokoval Čihák. Ta trojice stoperů Spáčil-Petrášek-Čihák navíc v bráně s výborným Zadražilem se bude všem soupeřům velmi těžce překonávat. Horejš má teď klid na budování útočné fáze. Začal bych třeba trénováním penalt, protože po Mihálikovi zklamal i Vlkanova. Materiál má na Hradec velmi slušnej, držím jim palce. Dukla přivedla k Mešanovićovi Řezníčka. Myslím, že se hodně nadřou, aby ty dva góly do konce sezony stihl. Protože šance si vytvářej hrozně složitě. A navíc jsou to asi tak velký šance, jako je humorný Radovo laškování s reportérem. Abych jen nehanil, opět se mi docela pozdával střídající Zeronik. Když se na nějakou úroveň dostane Pech, při řešení situací se uklidní Šebrle, nemusí to být zas takovej průser.

Slavia - Teplice

Sakrblé, tohle může Slávii hodně pomoct. Velká škoda chyby Tsykala, tu vyrovnávací branku jim daroval. Pak to byla otázka času. Rád bych, ale nesouhlasím s trenérem Frťalou. Ten zápas byl veden v pohodě, nic tendenčního....A vyžadovat faul někde u vápna soupeře....Sám nakonec uznal, že ještě měli x příležitostí tu akci přerušit. Pravdu asi měli při zákroku Bořila, je zajímavé, že si toho nikdo nevšimne ani u videa, ale za mne jsou to ty nenápadné promile pro silnějšího psa.Pořád bych ale řekl, že naše a jejich výhra 2:1 se nedá srovnávat. Naše hra má parametry a řád, Trpiš x krát za zápas musí měnit, co zamýšlel, protože jim to prostě nefunguje. Zatím to přetavujou, ale všeho do času.

Karviná - Bohemians 1905

Zápas jsem nakonec vůbec neviděl. Tři branky do poločasu ale potěšily. Pro Karvinou blbý, že jeden ze zápasů, který by měli zvládnout, nezvládli.

Olomouc - Mladá Boleslav

Tohle bylo pěkný. Kliment je ve formě, pořád nevěřím, že ji udrží. Ale současná výkonnost je topová. Olomouc byla po většinu zápasu lepší, ti neznámí kluci mne hrozně bavěj, Janotka ví, co chce. Z pro mne neznámých vojáčků dělá tým. V neděli vylítl Mikulenka, příště to bude zase někdo jinej. A ty standardky? Minule doma 4 branky, v neděli 3….Boleslav měla jen pár zajímavých pasáží, přesto nebyla daleko k tomu za stavu 2:2 urvat vedení na svoji stranu. V první půli se mi líbil Vydra, je zdravě drzej a odvážnej, na defenzivním dřevu může třeba Solbakkena za mne nahradit z fleku. A počítám, že s přibývající praxí půjde ještě víc nahoru. Nevím, jestli si ho nemůžem stáhnout už v zimě, ale Markus bude muset hodně zabrat, aby jeho místo brzy nepřevzal Patrik. Překvapilo by mne, kdyby poločasové střídání bylo z důvodu výkonnosti. Jinak opět chytnul formu i Ladra. On má v každý sezoně pasáž, kdy vypadá velmi dobře. A pak nic. Je to pro mne hrozně nečitelnej pavouk. Stejně jako David Holoubek. Boleslav má teď prioritu celkem logicky jinde, na závěry je ještě čas. V zápase mne zaujala ještě jedna věc, když Kliment fauloval mimo hřiště v době, kdy byl míč v autu a rozhodčí z toho udělal trestňák ve hřišti pro Mladou Boleslav. V kole (ne)červených a (ne)ruk se to určitě ztratí, za mne je to ale šílená chyba a naprostá neznalost pravidel. Nevím teda jestli moje, nebo rozhodčího…..Koho by to zajímalo, událo se cca v 86. minutě.

Liberec – Pardubice

Pardubice, to je škoda písmenek...Liberec první půli výbornej, pak jsem to přepnul. Moc hezká střela Kikina, všem v Liberci by se ulevilo, kdyby tam přestali blbnout a dohodnuli se. Dvakrát se trefil Hlavatý, jsem zvědavej, kdy na to zase naváže. Ševinský neměl v pasáži, co jsem viděl, nic moc k řešení, přesto z toho vykouzlil žlutou. Víc ukáže v zápasech, kdy bude muset něco bránit. Liberci pohodové dohrání zkomplikovala červená pro Ghaliho….Jasná červená. Smolná, uklouzl, nechtěl, ale to je přece úplně buřt, když to skončí zájezdem na párky soupeře. Pak se ještě teda nějak dostaly Pardubice k penaltě, Patrák si ale podal přihlášku do Baníku a nechal vyniknout HugoJana.

České Budějovice - Plzeň

Koubek potvrdil, že je stará a ještě k tomu prostě česká škola. Proto u nás nikdy žádná rotace nefungovala....Místo, aby si ty kluky postupně připravoval, dával jim minuty při střídáních, vytáhne šest frajerů, které měsíc prakticky nepustil na hřiště. Hlavně, že nechal opory exhibovat proti Karviný....Ostatně i při odvetě s Kryvym Rogem se dalo po vedoucí brance ušetřit. Teď dělá důležitýho, přitom po domácím zápase s Hearts už ví, že má volno. Má kliku, že Budějovice jsou neškodný. I kdyby domácím skvělý úvod přinesl uznanou branku, nebo dvě, stejně by to otočili. Strakovci mají zajímavý momenty. Jenže potřebujou hodně proměňovat, protože vzadu je to průchoďák. A brankáři jsou díry. I kdyby nakrásně začali dávat góly, protože vepředu jakás takás kvalita je, budou prohrávat dál.

Slovácko – Ostrava

První půle fotbalově bavila, druhou už jsem neviděl….Ale co čtu, tak to pokračovalo. Moc mne nepřekvapuje, že to nakonec rozhodla vlastní branka ostravského Rosse. Nevěřím, jakých nápadů jsou někteří schopní, jen aby zachovali „českou“ Spartu. Slovácko jsem poprvé viděl hrát fotbal, pomohl tomu i Baník. Tam mne překvapilo, že ta velká rotace neměla na výkon moc vliv. Možná to s tou šířkou kádru nebude tak špatný, aspoň na naši ligu. Pak je na trenérovi, aby to nějak držel. A jejich trenér je matlák….

Béčko

Tak neBartoňkova Zbrojovka vlastně tak nějak ještě pořád patří Bartoňkovi...První půle velká nuda, v druhý se to trošku rozjelo. Nějaký tyče, nějaký nevyužitý šance, šul nul. Já s béčkem tenhle podzim končím, je toho moc a nevidím tam nic, co by nám v blízké budoucnosti směrem k áčku mělo něco přinést. Tím ale neříkám, že tam vidím problém. Mladí se obouchaj, když bude třeba, tak se jim na jaře pomůže.

Co nás čeká

Liga Mistrů

Malmö – Sparta

Tohle léto může být létem odplat. Nečekám, že první zápas něco rozhodne. Počítám s plnou palbou, trojzubcem Birma-Ola-Haraslín. Středem Kaan-Qazim, na krajích Preclík s Rynešem. Obrana Vitík-Panák-Sörensen. Švéďáci už s PAOKem předvedli dvě přestřelky, to by nám mohlo sedět víc, než nějaká urputná defenzivní bitva. Počítám, že své minuty dostane i Kuchtič a něco mi říká, že by mohl přijít jeho čas. Bude to těžký, ale pořád jen první zápas. Těším se!!!

Lille – Slavia

Tohle bude pro Slávii velká písemka. Francouzi našemu fotbalu nevoněj, jsou důrazní, fyzicky nabušení, dokážou využívat šance. Poslední tři zápasy se ale Kšiltovka právě na tohle připravuje. Jsem zvědavej, myslím, že domácí vyhrajou, ale ne o moc a že to bude do odvety otevřený. Pustím si, zajímá mne to srovnání a s tím, že mi vlastně vůbec žádnej výsledek neurve žíly, to bude docela pohodovej večer.

Plzeň – Hearts

Skotové v Evropě bývají kromě Celticu a Rangers k smíchu. Nemám Hearts nakoukaný, ale jsem přesvědčenej, že fotbalová kvalita bude na straně Viktorky. Skoti je můžou jen zadupat, vystrašit, vylekat, uskákat, ale rozhodně ne přehrát. Postup Viktorii přeju i ze zcela sparťanských důvodů. Evropská liga a Liga mistrů dohrávají základní skupiny v lednu, Konferenční liga ne. A na jaře o titulu může možnost zimní přípravu mít nebo nemít hrát dost důležitou roli. Myslím, že Viktorka o dva vyhraje.

Mladá Boleslav - Paks

Velká šance je před Mladou Boleslaví. Totéž si ale asi říkají i Pak(s)a. S tátou si vždycky při sázení radíme, že nesmíme sázet srdcem, ale musíme se na to podívat nezaujatě, třeba jako Maďar. Jako Maďar bych to šoupl na Bolku, jako Čech taky, takže nevím. Myslím, že ve všech zápasech rozhodnou až odvety, takže nečekám, že po tomhle zápase bude jasno. Důležitý pro Boleslav bude neprohrát a to se ji myslím povede. Pustím si, když to někdo bude milostivě vysílat.

Liga

Sparta - Slovácko

Miluju, když trenér mého týmu píše texty za mne. Naprosto souhlasím s argumenty, proč si zápas na rozdíl od ostatních neodložíme. Mámě zaběhlou, fungující rotaci. Těch volných termínů na dohrání bude po celý podzim málo a ten program se stejně musí odehrát. Samozřejmě složení sestavy ovlivní středeční zápas, takže je těžký ho predikovat. Ale zápas se odhadnout dá. Slovácko maká, ale nemá moc co nabídnout. Trošku mi do toho výkon s Baníkem hodil vidle, ale nemyslím si, že ho jsou schopní nějak pravidelně opakovat. Jako na každýho soupeře platí, že čím dřív je zlomíme brankou, tím lehčí to bude. Tuci, trhej!!! Nebo už nám Lars představí nějakou posilu? Těším se.

Bohemians – Jablonec

Nerad se hádám s kolegou Friisem, ale Jablonec na první šestku nevidím. Pořád je odehranej malej vzorek zápasů. A ty výkony zas tak dobrý jako proti nám nejsou. Třeba na Dukle to byla hrozná sračka. Podobnej výkon by mohla Bohemka potrestat. Za mne výhra domácích.

Teplice – Karviná

Tohle by mohlo bejt dobrý. Oba týmy by se měly v pohodě zachránit, ale právě v těchto zápasech musejí získávat body. Frťala si teď trošku nadebrečel, tak věřím, že ho rozhodčí teďka trošku podržej a divit se bude Karviná. Ta totiž pořád moc nikoho v Čechách nezajímá. Ale Hyský to může změnit.

Pardubice – Hradec Králové

Sobotní večerní derby. Hradec nemá důvod přijet posranej. Měl by vyhrát, když bude hrát v jedenácti a nebude kopat penaltu. V Pardubicích jsem zvědavej na Simona a pak až na nového trenéra. Věřím v dvojku.

Baník – Liberec

I tohle by mohlo bejt dobrý. Oba týmy musí cílit na první šestku. Baník je o něco dál, jsem zvědavej, jestli to na hřišti bude vidět. Přijde mi, že Liberec střílí branky snadněji. Oba dají gól, kdo jich dá víc ale nevím.

Dukla – České Budějovice

To nejlepší nakonec. Víš, jak si povídá blbej s hluchým? Cože? To je celý….Těším se, jak Radova Dukla bude doma dominovat a vytvářet si šanci za šancí, protože od domácích se to přece čeká. Tenhle zápas může dopadnout jakkoliv. Myslím, že Dukla ještě v lize neměla tak zajímavé pasáže jako Budějovice. Jenže je zase docela konstantní. Budějovice mají výpadky, vzadu vyrábí psí kusy. Asi si nakonec dám plusák a oba dají gól. A když nikdo nedá brzo gól, tak to prostě vypnu.

Ještě jeden dodatek si neodpustím, Lars Friis před odvetou v Bukurešti říkal, že by si jeho hráči zasloužili více respektu...Mluvil k médiím. Já bych to vzkázal všem těm čůráčím hlavám, co dokážou pod vlajkou Sparty psát na různých twitterech, facebookách či dokonce na foru fanoušků klubu takový nebetyčný sračky o hráčích, co nám už dva roky dělaj radost. A stále svou laťku výsledkově zvyšujou......Prodat, vyhodit, posadit....Koupit jiný, protože těm se bude vždycky dařit, vždycky budou bojovat a budou vyhrávat ještě víc, než ti předchozí. Kokoti!!!! Kéž by pokrok, jakýho Sparta za dva roky dosáhla aspoň trošku dosáhl i na nás. Tento týden je k tomu další šance…..Třeba vám to dojde po milionpátý, lidi hloupý...A néééébo po milionšestý.