Chceme vůbec titul?

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
hamr 
Nechceme

06.02.2022 11:29

Naprosto přesně situaci vystihl autor komentáře a já se připojuji a podepisuji vše. Nemám rád pana Vrbu a včera mě opět nepotěšil, zejména zapojením Pavelky do hry a nestřídáním Polidara, mohl tam jít kdokoliv a určitě by hůř nehrál. Jaro je opravdu v samotném začátku, leč ten trapas předvedený včera v ČB mně bude ležet v hlavě a nezbývá než se těšit na MOL derby a hlavně za týden přehrát a porazit Plzeň.


pan fotbalista 
re: Nechceme

07.02.2022 11:40

Souhlasím. Hůř nehrál..., ale to je málo. Kdo z těch hráčů co seděli by to zvedli, myslím že nikdo.


káně 
Zaver

06.02.2022 11:39

Souhlasim se zaverem .. diky covidu mam pretrhany vazby, vztah ke klubu ochladl (i diky nekterym konkretnim lidem primo na Letny) a zjistil jsem, ze muzu delat uzitecnejsi veci, nez se na stadionu/u TV divat na prisernou hruzu .. uvidime, zda klub bude delat neco pro navrat lidi na stadiony, z okoli je podobnych pripadu velka spousta. A vcerejsi "jizda" nejakemu nazhaveni nepomohla. Snad bude pristi tyden 100%


pan fotbalista 
OSTUDA

07.02.2022 11:36

Krásně napsaný. Na Vrbu bych to neházel. Můj názor -ze současnýho kádru až na pár vyjímek nemá nikdo na evropský fotbal. Otázka je koho koupit když u nás v ČR nikdo není. Hráči SÁČEK. PAVELKA, DOČKAL, POLIDAR, PANÁK, WIESNER, JULIŠ atd na to nemají a mít nebudou. Jo na domácí zápasy s tými KARVINÁ, ZLÍN, TEPLICE, atd to stačí , ale venku už stačí domácím bojovnost a je vymalováno.


THRASHER 
Zpřetrhané vazby

08.02.2022 16:24

Až bude jistota, že budu moci jít na Letnou bez toho, abych si nechal aplikovat jakousi vakcínu a že pro to abych se na Letnou dostal se nebudu muset účastnit jakési loterijní losovačky pro XY nejrychlejších či "nejvěrnějších", ....... . Velmi rád budu opět na Letnou chodit fandit Spartě, tak jako to pro mě bylo příjemnou tradicí po několik let před tím. Pokud však tyto "jistoty" nebudou dlouhodobě alespoň velmi pravděpodobné, vazby zůstanou nadále zpřetrhané - bohužel.