27.05.2005 17:29
Pěkně jsi to napsal, mě se líbil kromě Kadlece ještě Zelenka, ale i on odešel na konci...ostatní výkon bohužel tradiční z posledních zápasů.
30.05.2005 13:15
pravda, jeste Maty se docela snazil, ale jinak bida s nouzi
Jedenáctý triumf na Planeo Cupu
Filip Panák mentorem v B-týmu
Expert popsal nového brankáře Sparty.
Cítím se tady jako doma
Mannsverk kmenovým hráčem
Jsem maximalista, chci vyhrávat