Co týden dal a dá podzim 2022 (9.díl)

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
eis 
U21

21.09.2022 09:13

V té části k repre U21 ti vypadl u současných hráčů ještě Kryštof Daněk. Jinak souhlas, na baráž U21 se těším. Taky Turnaj Václava Ježka pro repre U18 by mohl být zajímavý, když už jsme u těch mláďat, pár sparťanů tam taky je a všechny zápasy budou mít stream :)


majk 
re: U21

21.09.2022 09:28

díky....Daňka jsem si doplnil, asi jsem ho vyřadil pro pokles formy.... :-) fíha, ty mláďata, koukal jsem kolik se toho hraje...tam už ale nedohlídnu....takže dík za doplnění !


eis 
re: re: U21

21.09.2022 09:48

Ono se to ani všechno snad stíhat nedá, sraz má ve stejnou dobu repre od "A" po U17. Devatenáctka má kvalifikaci ve Švýcarsku, ale to je dost podobný případ jako duo Suchopárek/Horňák, co se týče trenéřiny, když to vede Bejbl, který je úplně stejný. Ta U18 by možná mohla někoho zajímat i proto, že to vede David Holoubek. Ale celkově, tenhle turnaj měl vždy super prestiž i v zahraničí, poslední roky to je úplně zabitý, tak snad se to zase trochu nastartuje. Mexiko nebo USA u nás nehrají každý rok, tak by to mohlo být zajímavý.


Novák 
Světový den Vděčnosti

21.09.2022 09:34

dnes máme Světový den Vděčnosti a tak bych Ti, majku, rád ze srdce poděkoval: skvělej vyváženej výkon, kterej jseš schopnej potvrzovat dlouhodobě. normálně bych zakňoural, že se ti tam nevešlo naše slavný Bengo a jeho triumf na Opavou, ale ten zápas byl tak o hovně, že škoda pixelů. jediný pozitivum bylo, že jsem viděl živýho Ondru Smetanu, ale počítám, že si jenom odskočil od expertování na onlajnu DZ a směrem k našemu B-týmu se (za mě bohužel) nic nechystá. tak se tady snad po reprepauze ve zdraví sejdeme: důraz na "ve zdraví"