Fotbal v kraji bohyně Afrodity

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
majk 
moc pěkný report

12.12.2022 12:29

dík za popis, už do Pafosu nemusím :-). Nejlepší je rozdělenej hajzl....karta fanouška naopak šílenost...myslím, že nutnost tvořit si nějakou pochybnou registraci pro možnost navštívit jeden jedinej pitomej zápas je hrozná buzerace....dost pravděpodobně bych se na celej Pafos... i s Nikosií.


Polin 
re: moc pěkný report

14.12.2022 18:22

Díky :-) Takovou kuriozitu jsem musel vyfotit, ale musel jsem si počkat, až tam nikdo nebude, ať nejsem za úchyla. :-D S tou kartou můžu chodit do konce sezóny. :-) Jen nás mrzí, že jsme tam nebyli o týden později, kdy hráli s APOELem (před zápasem první s druhým, po zápase si to prohodili) a v sektoru hostů byly stovky fans a i nějaké to pyro.


Novák 
frajeřinka

13.12.2022 19:42

si takhle plánovat cesty za teplem, k tomu fotbálek... díky, žes na nás pamatoval s reportíkem a fotkama: ten stadion teda působí super-neútulně, ale možná mi to jenom přijde z fotek (jestli ta poslední je z vašeho místa, tak potěš koště: na tý šílený Julisce, ke kterýs to přirovnal, je aspoň vidět...)


Polin 
re: frajeřinka

14.12.2022 18:25

Díky. Původně bylo v plánu Maroko a casablanské derby, jenže to se křížilo s pražským. A ten Kypr se tak dobře sešel. Jinak ta fotka zkresluje a výhled byl dobrý.