Co týden dal a dá jaro 2023 (13.díl)

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Novák 
TAMTU pasáž

18.04.2023 08:47

bych jim vylepil v šatně na skříňky! tesat, tesat a tesat! jinak já na ty druhý kašlu docela zvysoka, ale mít trenéra takhle dlouho, to je něco, co bych ve Spartě fakt chtěl! ta zdánlivě naprostá absence ambice jít to zkusit někam jinam je až divná - to máš jako v osumdesátejch, když špičkový plejeři museli zůstat čučet přes železnou oponu a tak jim nezbejvalo, než hrát tady... a dál je to historie.


majk 
re: TAMTU pasáž

18.04.2023 09:02

tak on prej nemá jazyky....navíc hodně dělá a dá na kabinu, proto tam živěj ty nekulturní a nespolečenský lidi....a v cizině by mohl dost snadno a rychle narazit....já myslím, že to má nalajnovaný vcelku dobře...až je to přestane s židem bavit (nebo až to Tvrdík zruinuje), přesune se na pár let k repre...a podle toho jak mu to půjde pak stejně skončí u nás, nebo se velkolepě vrátí k obnově žida....žádnej stres s jazykama, jiným stylem fotbalu, cizí kabinou.....


disi 
Wiesner

18.04.2023 09:51

Díky opět za parádní shrnutí derby a celého období. Jen si dovolím nesouhlasit s Wiesnerem. O tom ulevení dozadu tedy nic ze své praxe nevím :) U něho si ale myslím, že jde spíš o taktické chyby. Toto nebyla první. Ale je to jen můj subjektivní názor.


majk 
re: Wiesner

18.04.2023 10:05

já to nezpochybňuju...souhlasím, byla to chyba...ale může to pramenit z mnoha důvodů.... celý poločas byl na svý straně velmi aktivní, absolvoval dost soubojů i v nějaký strkanici byl.....a jsem přesvědčenej, že těhle blbejch vyhodnocení vidíme kolo co kolo neurekom, jen se to ne vždycky sejde s inkasovanou brankou...třeba proto, že zakončuje dřevák, nebo centruje zahustel.... my musíme vždycky mít nějakýho obětního beránka a já programově bojuju proti tomu aby to byl Wiesner, předtím Láďa Krejčí....chci se holedbat, že bych podobně psal i kdyby to udělal Mejdr, ale to nejsem schopnej zaručit, dokud to nezažiju....a doufám, že už to teda nezažiju...... dexicek psal, že by byl v hodnocení individuálních výkonů celkově přísnější....já nevím, já u všech viděl zápal, chuť a že do toho dali vše....pak jsem schopen odpouštět....


disi 
re: re: Wiesner

18.04.2023 10:25

Rozumím a i to chápu. Také nemám rád hromosvody, do kteých je snadné se trefovat. Myslím, že to není můj případ. Ale jak už proběhlo i v diskusích, jeho místo by mohlo být výše. O tom jeho postu už psal "robot" někdy před x lety :). Ve středu asi ne, ale jako křídlo proč ne. Ale jinak ještě souhlasím s tím progresem i několikaletýmu zpoždění.