Malověrnost

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Ivoš 
Jestli je na něco (někoho) spoleh,

05.03.2024 16:40

tak je to na pana Nováka, že z domácího zápasu bude report. Juro, opět je to zdařilé. A ani nevíš, jak si se v tom popisu (ne)fandovství v rodině přiblížil mým pocitům. Vždyť já si nedokážu vybavit nejen to, že by mě táta vzal někdy do hlediště na fotbal, ale dokonce ani to, že by se snad někdy přišel na můj zápas podívat. Taky když jsem v listopadu četl Bombitovo vyznání svému otci, tak jsem měl skoro v očích slzy a tiše jsem záviděl. Ale k veselejším věcem. Zápas to byl sice nehezký, ale náskok 4 body nám zůstal, takže houby zle. Jde to teď nějak strašně rychle za sebou a furt drtit soupeře nemůžeme. Ve čtvrtek překvapíme Liverpool, v neděli skolíme Prclíky a zase bude svět v pořádku. Tak ještě jednou dík za report a dovolím si malý povzdech. Je škoda, když si s tím někdo dá tu práci a veškerá odezva je nula, nula, nic :-(((.


Novák 
re: Jestli je na něco (někoho) spoleh,

05.03.2024 22:14

díky za pochvalu. fotbal byl trochu o ničem, tak jsem se trochu rozkecal ;-) snad to nevadí. a jak vidno, taky jsem to měl jinak, než Bombito - a to můj otec není vůbec špatnej člověk. docela dlouho mi trvalo, než jsem pochopil proč to má, jak to má a dneska mi je ho spíš líto. a že report nemá ohlas? hádám, že se to svezlo s tím zápasem: chtěli jsme víc, tak převládá taková pachuť. asi to i chápu -a hlavně s tím nic nenadělám ;-) drž se!


Ondra 
Opožděné díky

06.03.2024 16:05

Díky moc za fajn report a další nahlédnutí do duše a pod pokličku pana Nováka. Čím je ten zápas nervóznější, tím tam dáš víc osobního okénka :-)) Já jsem si to dal až teď s odstupem. Každej tejden hltám věci okolo ligy, reporty, články, rozhovory, pouštím si O2 hned v autě cestou ze stadionu, abych viděl opakovačky a všechny detaily. Tentokrát jsem byl takovej mrzutej a nechtěl nic číst a slyšet - žádný tikitaky, zajíci, ligynaruby apod. Chtěl jsem si prostě po tomhle derby dát chvilku oddych a nabrat síly na Liverpool :-) Asi jsem tenhle zápas viděl nejen jako zlom sezóny, ale i třeba vývoje dalších let. Tím, že nedopadl vlastně nijak, jsem se cítil takovej okradanej o emoce, přestože při závěrečných standardkách v oslabení by se ve mně krve nedořezal :-)