Co týden dal a dá jaro 2024 (5.díl)

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Herrer 
Díky, majku

13.03.2024 09:02

Jsem rád, že je nás víc, co výkon s Liverpoolem považujou za velmi povedenej. On se domácí bůr hodně těžko obhajuje, ale kdo viděl, ví, kdo neviděl, ví hovno a je lepší ho dál nechat sypat sůl do sparťanskejch ran, když vlastně vůbec žádný nejsou. Nebo aspoň se mnou rejpání nedělalo vůbec nic. A nakonec kdo viděl, přišlo mu to od nás na hovno, nebo dokonce jako ostuda, tomu není pomoci, takovej neuvidí ani příště. Ohledně Plzně... Tam moc nesouhlasím s tím, že Plzeň nevěděla, co s námi. Oni spíš čekali, že budeme silný a když zavětřili, že nebudeme, začali brzy vědět. Už v první půli vyhrávali souboje, měli větší drajv a byli o něco nebezpečnější. Druhá půle začala tragicky, my jsme ztratili odhodlání a oni si najednou s chutí vzpomněli na časy, kdy nás jejich předchůdci zle vyučovali. 0:4 je moc špatně a sám seš dost chytrej a víš, že žádná ezoterika v podobě takovejch štemplů fakt nefunguje :-) Ale chápu a jsem za tenhle optimističtější pohled rád. Za mě jsme za poslední tři zápasy selhali jednou a půlkrát. V derby jsem čekal víc šancí, když už žid rezignoval na útočný ambice, to je ta půlka. Liverpool byl zápas blbec, kterej by takhle blbě při stejnym rozložení sil dopadl tak dvakrát z deseti pokusů a za to neodečítám nic. Zato Plzeň, to už byl ošklivej pád na držku se vším, co k tomu patří. Pozitivní je, že to špatný bylo na naší straně tak výrazný, že nejde hledat berličky, co by kdyby. Už ke konci první půle jsem doufal maximálně v plichtu, ale spíš jsem čekal, že se štěstí nakloní k hladovějším domácím. Po čtyřce to pak paradoxně nebolelo tak moc, jak by to bolelo, kdyby tam na sílu prorvali jen jeden. V titul i bez ezoterickejch berliček pořád jednoznačně věřím, sílu na něj máme!


majk 
re: Díky, majku

13.03.2024 09:18

Plzeň na nás nasadila Trpišovskýho taktiku z ligy...ale dopředu si sama neudělala nic do druhé branky. Všechno byly dárky od nás. A jestli vyhrávala víc nebo míň soubojů je celkem buřt, když z nich nic nemá....my se musíme těm soubojům vyhejbat a hrát chytřeji (samozřejmě s vyjímkou Olatunjiho na hrotu), ovšem to nejde, když ti zahrajou slušně tři hráči z jedenácti (za mne v první půli Vitík, Krejčí, Karabec). V druhý půli derby jsme to zvládli, hra se zlepšila, přišly šance. Brian za mne věřil tomu, že se to zlomí i v Plzni...jenže přišla branka, červená a nebylo moc co řešit....někdy se to prostě sejde.


Herrer 
re: re: Díky, majku

13.03.2024 09:29

Neudělala nic, ale my měli taky hovno. Stejně jako s židem. Někdy ty vyhraný souboje přijdou vhod, zvlášť když máš takhle vyrovnanej zápas, kde ani jedna strana nemá bůhvíjakou fazónu, aby se jim vyhejbala. Já tam chtěl vyhrát, stejně jako v derby a proto koukám primárně na nás.


majk 
re: re: Díky, majku

13.03.2024 09:33

z našeho pohledu máš pravdu....já ale reagoval (aspoň myslím) na mediální smršť, co od pondělí následovala...jak to Koubek vymyslel, Chorý že patří na EURO, Šulc taky, že se Plzni parádně daří přestavba.....a to jsem četl jen titulky, ani jsem ty nesmysly nerozklikával.....já bych takovýhle články čekal potom, co na nás vlítnou, nedaj nám čuchnout a oddominujou celej zápas....a to se prostě nestalo...jsem dost přesvědčenej, že nevymejšlet tam Pany ty píčoviny, odšolichovalo by se to dost podobně jako derby předtím....a vzhledem k situace v tabulce, nabitému programu a výhledově lepšímu losu v závěru by mne to vlastně vůbec neuráželo....


Herrer 
re: re: re: Díky, majku

13.03.2024 09:48

Ok, tak to pak jo. Medmrdky nás holt měly za zjevení a už tech oslavnejch ód i na mě bylo moc. Pochopím od fanouška, že je v nějaký euforii, ale oni by nějakej nadhled mít mohly. Jenže nadhled neprodává a tak po prvním selhání musí vystavět tyhle blbý oslí můstky.


Letnak 
Bravo,Majku

13.03.2024 12:38

Konečně pravdivé zhodnocení obou,vysledkove nepovedených zápasu.....Díky,Ti,Majku


saeta 
majku děkuju, ale

13.03.2024 13:39

jak to teda dopadne v tý Boleslavi? Nejdřív píšeš, že věříš domácím a pak, že nevěříš v jedničku. Těch různých tipovaček má člověk spoustu, Ty patříš mezi důležitý podklady a teď vůbec nevím, jak si to přebrat : ) A taky dík za trochu optimismu. V předchozích letech jsme byli fakt schopni dostat po dvou výsledkově (a třeba i herně) nepodařených zápasech sami sebe pod deku a tak dlouho se utvrzovat v tom, že jsme v krizi, až jsme se do ní opravdu dostali. V tom byla Sparta napříč celým klubem a fanoušky mistr (média to s radostí přiživovala). Já věřím, že právě tohle je velká přednost současného realizáku - neposrat se a vylézt z toho silnější.


majk 
re: majku děkuju, ale

13.03.2024 17:17

jsem rozpolcenej....chtěl bych věřit jedničce, na první myšlenku mne napadá, ale jak se mi to rozkládá během psaní, tak ji spíš nevěřím....těžkej zápas, tak jsem tam nechal všechny mé pocity z něj....dobrý na tom je, že budu mít určitě pravdu, ty si jen musíš vybrat v který části :-)


Letnak 
re: re: majku děkuju, ale

13.03.2024 17:25

Já tu Bolku sleduji,když to nekoliduje se Spartou,tak zajdu. S Olmikem bych já volil neprohru Olmiku.


majk 
re: re: majku děkuju, ale

13.03.2024 18:13

no jo, ale máš nasledovanej olmik? Ten má jaro taky velmi, velmi rozpačité.....je to blbej zápas na tipování a možná bude blbej i na pohled