„Lachende Bestien“

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
seagull 
Nadpis

18.03.2024 12:24

Sice matoucí, protože jsem byl skálopevně přesvědčen, že report z Letné bude od pana Nováka, takže jsem trochu znejistěl. Mně moc fotbalové pasáže nebaví, ale ta úvodní část byla super. Nicméně, je sice hezké, žes mi přenechal venkovní report, ale byla škoda, že si nedostal opušťák, jedna z osob, se kterou jsem chtěl zajít na pivo, tak chyběla.


Novák 
re: Nadpis

18.03.2024 13:27

jé, díky za reakci: já si nikdy nebyl moc jistej, jestli ty reporty čteš, tak jsem rád, že aspoň některý ;-) pokud se ti včera před zápasem nějak víc škytalo, tak to jsme tě my lehce probírali na Předehránu :oD ohledně nadpisu jsem trochu váhal: hlavně doufám, že jsem se s tím Protektorátem někoho nedotk: ten děs a běs byl, pochopitelně, úplně něco jinýho, než "jenom" nějakej fotbal... snad to lidi vemou! nás snad ještě nějaká Evropa čeká, tak dáme pifko příště - budu moc rád


seagull 
re: re: Nadpis

18.03.2024 14:32

Já čtu reporty víceméně všechny. Reaguju jen na některý a má to většinou spojitost s tím proč sám chodím na fotbal. Samozřejmě, jdeš podpořit klub, chceš vítězství, ale já mám většinou fotbal spojen s tou cestou na něj, která mnohdy přináší víc zážitků, než ten zápas samotný. Baví mě i zkoumat, když jde reportér do vlastní hloubky a snaží se popsat pocity. To že mi někdo přednese, že hráč X přihrál hráči Y a padl z toho gól, to jsem většinou viděl (a teď ať se na mě reportéři nezlobí) a názor na to mám už většinou hotov, takže mi to ten fotbalový pohled moc nezmění. Ale pocity jsou často sice nepřenositelný, ale snažím se do nich vžít.


seagull 
re: re: re: Nadpis

18.03.2024 14:33

To by mě zajímalo co jste si s panem XY povídali :D ... Viděl jsem fotku, tak mi bylo jasný, že jste probírali i vejlet, tak jsem neškytal :D


saeta 
Opušťák

19.03.2024 16:39

Opušťák nedostal, přestože děti nikde nezapomněl. Já si myslím, že pan Novák přemýšlel jako šachisté několik tahů dopředu a o Anglii se doma vůbec nezmínil. Proto se taky můžeme těšit na jeho další a další reporty... : )


Ivoš 
A zase moc pěkné,

19.03.2024 17:26

přesné a pravdivé. Hovořit o krizi ve chvíli, když jsme dvakrát prohráli s Reds a jednou v Plzni, je stejný nesmysl, jako radovat se, že jsme dvakrát dostali od Liverpoolu na prdel, ale chtěli s nimi hrát otevřený fotbal. Žádná krize se nekoná a teprve nyní se ukáže. Děkuji Ti za pohled na věc, který je ve shodě s mým. A mimochodem, sranda musí být, i kdyby fotra věšeli.


Herrer 
Díky, Juro

21.03.2024 12:12

Jsem tě v neděli hecoval, ať je to dlouhý a nakonec jsem si udělal čas na reakci až teď :-) Omlouvá mě, že mě návštěva Sparty nějak schvátila a mám angínku nebo tak něco, ale je to každopádně hrůza! Jinak příjemný čtení jako vždy.