Co týden dal a dá jaro 2024 (11.díl)

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Novák 
mám v těch kartách maglajz

02.05.2024 08:45

majku, chci poděkovat za další skvělou porci čtení. čekal jsem na to a baví mě to moc. jak ty vidíš ty karty? někdo říká, že si je máme nechat dávat "takticky" - kluci na place naopak hrajou prakticky bez faulů už přinejmenším druhej zápas... čekal jsem, jestli něco víc nenapíšeš k tomu ologólu: přišlo mi, že tam Láďa šel docela vlažně. jakoby se právě (za stavu 4:0, žejo) chtěl vyhnout kartě. podle tebe to děláme dobře, nebo ne? samozřejmě člověka napadne, jestli zas ti naši kluci dánský nejsou až moc rovný a nepolíbený a neví, chudáci, čeho se na českým vzduchu (něm. Luft) můžou dočkat... a nechci si nijak špinit trencle, jenom by mě zajímal tvůj pohled na tu karetní situaci- resp. náš přístup k ní. díky


majk 
re: mám v těch kartách maglajz

02.05.2024 09:57

já bych to vůbec neřešil....kolikrát ty karty dostanem úplně za nic....za stavu 4:0 to asi v hlavě už kluci možná maj, já si ale nemyslím, že to takhle Láďa řešil kvůli tomu....on občas tyhle zákroky má, třeba i v Evropě, to určitě není tím....cestou k tomu ty karty nedostávat je prostě dominance na hřišti, pohoda v týmu....ta teď je, pokud nedojde k nějaké šílenosti a nevykartujou se nám třeba hned 3 frajeři najednou, v klidu to protočíme....třeba i díky tomu, že máme fakt minimální marodku oproti dřívějšku.


Hustoles 
re: re: mám v těch kartách maglajz

02.05.2024 21:21

Hoší, máte recht... voba. Majku díky moc za další přísun edukačního okénka.


Ondra 
re: mám v těch kartách maglajz

03.05.2024 09:29

Luft pobavil :-)) Jinak bych se bál karet asi jen u Birmy a Vindahla. Gólman by ale musel udělat nějakou kravinu, aby dostal 4. ŽK, Birma je pořád klíčovej hráč a navíc mu přeju tu korunu krále střelců a víme, že Jurečka se v nadstavbě umí zbláznit, tak každej zápas s gólákem navíc pro Birmu dobrej. Krejda se bude samozřejmě hodit do derby, ostatní zápasy snad bez něj zvládnem.