My máme double, áléé!

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Novák 
povedený fanouškovský shrnutí

06.06.2024 11:44

díky za povedenej sumář - tahle sezona si ho určitě zasloužila: až mě překvapilo, jak hodně fanouškovsky si k tomu přistoupil - normálně od tebe člověk dostane mnohem víc čísel, wingbeků a box-to-boxů ;-) každopádně, moc hezký si přečíst, jak to prožíváš. a chválím ti připomenutí loňskýho titulu - to byl, myslím, ohromnej faktor: vloni jsme měli splněno (nepopírám, že trochu s vytřeštěnýma očima...) a tak jsme se mohli letos mnohem víc v klidu soustředit na svojí hru a rozvoj. super práce! teď už jen doháje udržet toho trenéra!


Pking 
re: povedený fanouškovský shrnutí

06.06.2024 18:49

Díky :). Analýzy už nezvládám, na to už jsem starej.


Herrer 
re: re: povedený fanouškovský shrnutí

07.06.2024 08:19

Moc pěkný. Zároveň musím dodat, jak jsem rád, že sis přetlakovej monolog odbyl tady a ne na pivu :-D Díky :-)


schimir 
Díky za report

07.06.2024 08:31

Díky moc za krásné shrnutí, moc hezky jsi to sepsal. Ty jo, nepamatuju si dobu, kdy jsem se takhle bál otevřít zprávy na netu. Fakt se bojím, že nám Briana a tým okolo seberou. Hned po sezóně jsem říkal, že se nebojím odchodů hráčů. Věřil jsem, že je všechno pečlivě připravené. A nebude žádný výprodej. Nebál jsem se toho právě z důvodu jistoty ve vedení týmu. Že ti kluci vědí, co dělají a jak odchody nahradí. No ale pokud odejde ten, kdo tenhle tým poskládal a vyždímal z něho takové výkony, pak… no ani to neumím popsat. Pocit hrozné prázdnoty a nejistoty. S čím akorát nesouhlasím, je ta pasáž okolo Liverpoolu. Naopak! Jsem hrozně rád, že jsme si zkusili naši hru proti absolutní top kvalitě. Ano, mohli jsme to zkusit “na Kotrbu” a jejich brankáře pozdravit jen před a po zápase. Napočítat naběhané kilometry a poplácat se, že 1-0 a 2-0 jsou slušné prohry. Takhle ale celý tým poznal, jak moc se ještě potřebují zlepšit. Ta zkušenost je důležitá a když se správně uchopí, nakopne tě dál.


Celticgirl 
No konečně :)

07.06.2024 14:19

Já už se bála, že to nakonec nesepíšeš ;) děkuju za článek, taky to ze mě na tu chvilku, než přišel Feyenoord, spadlo. Hezky spadlo :) bylo to moc dlouhá sezóna, člověk byl opravdu psychicky vyždímanej.