22.05.2025 18:29
"emoce, ne telefon" me pobavilo :-D ty Nemci fakt neco delaj dobre! plny stadion, skvela atmosfera... jedno, jestli jses mistr nebo treti od konce. fakt pekny! za report diky
Odebrané permanentky
Den s Viktorem Vitályosem
Strahov boys: Sochůrek & Pavelka
Musím makat dál
Nová smlouva pro Sochůrka
Šťastný návrat z dovolené