31.07.2025 08:06
přiznám, že jsem nečekal ani výhru a ani report. potěšil a díky za něj! ;-) tak to má na fanouškovský stránce vypadat. palec hore! včera jsem i já byl ostuda a vynechal - dnes nás čeká velká věc, tak jsem se pošetřil :-(
Tomáš Rosický: Schicka je mi líto. Český fotbal je nekreativní
Odebrané permanentky
Den s Viktorem Vitályosem
Strahov boys: Sochůrek & Pavelka
Musím makat dál
Nová smlouva pro Sochůrka