Bunda

13:55

Aadvisor 13:48 > to nikdy neudělají. Potřebují ovlivňovat nominace, starty hráčů..


dexicek

13:55

Douděra 4 střely. Všechny do nebe. + Jedna z poloviny ragbyovka, to možná měla být nahrávka
Pravej bek hraje přes nohu místo Zeleného, který byl v 1.zápase chválen

Tohle neodpustim Koubkovi, nikoliv Huga (jak píše číslo34 na FB)


Aadvisor

13:48

Predsedo, jedina moznost je vsechny prachy za MS dat do zkuseneho zahranicniho trenera. Mame tam stale dva kandidaty, ktere jsem navrhnul. Terim a Klinsmann


Dalos

13:46

Bílek, Hašek, Koubek... Já tam konzistenci vidím. Koubek s Bílkem mají alespoň úspěchy, Hašek tam nikdy neměl být.

Teď už jenom chybí, aby odvolali Koubka a kvůli "kontinuitě" nechali Chorvatsko Suchopárkovi.

Ale oni ho neodvolají. Koho by tam dali? Tohle jde za Nedvědem.


ferousek

13:42

seagull 13:30 > třeba s těmi trenéry je to o víc věcech. Klidně věřím, že Brighton o Trpišovského zájem měl. Tak před pěti, šesti lety, když sešit proháněl v Evropě výrazně větší kluby a do světa pouštěl relativně zajímavý hráče, který přitom vyrostli až pod Jindrou. Jenže Jindra model 2021 už je jinej Jindra, než ten v roce 2026. A u ostatních? No když je tvojí hlavní předností "poctivý fotbal založený na bránění, bojovnosti a disciplíně a podpoře specifické české kabiny"... Tak asi moc mimo Českou republiku zájem nebude.


Aadvisor 13:30 > To je pravda. Jestli si to nebude moct postavit trenér podle sebe, tak je úplně jedno, kdo to bude.


Bunda 13:38 > Já vím, ale výsledky měl. Myslel jsem, že kvůli tomu ho brali ale zase to byl jenom nějakej handl.


crazytea 13:36 > souhlas


Bunda

13:38

Fanda Fotbalu 13:15 > Došel daleko, ale s jakým stylem? Odporný hnus jako teď u repre. Vždyť nějaký hráč Plzně říkal, že nikdy netrénovali ofenzívu. Neřešili jí


crazytea

13:36

Hlavně je potřeba obmena repre na hřišti a nechat je hrát. Klidně bych vzal i mladého trenéra typu janotka nebo kovac.
A nasadit větší část mladych za cenu že to bude třeba rok sedat.. Postavil bych to na hracích jako Karabec, Sochurek, Vydra, panos, sevinsky..
A ne ze další kvaldu na me potahneme s chorym, holesem, souckem a coufalem. Z těch co tam jsou bych nechal tu obranu plus sulce se schickem, hlozkem, sadilkem a juraskem. Golmani taky ok.
No a zkusit to hrát kombinacne což se slavistama nejde


Aadvisor

13:30

Zajimalo by me, jak by vypadala nominace s jinym trenerem. Nevzal by takovy Kozel Soucka nebo Douderu? Vzal by Karabce? Nezapominejme, ze Nedved mluvi do vseho a je vlastne neco jako Hapal v Olomouci. Kazdy den do toho trenerovi mluvi a vse schvaluje


seagull

13:30

ACS-OloFan 13:19 > samozřejmě že má pravdu. Ono se asi musí jít až k jádru problému. Jednak celkově to prostředí, prostě u nás pokud je vůle, tak si výsledek můžeš pohodově koupit, možná tě chytí, ale většinou ne. Druhá věc, jak Karlos napsal, ti bafuňáři od nejspodnější ligy, to jsou prostě ti samí už kolik let, ochota něco změnit, vůbec. Trenéři - kolik trenérů v zahraničí máme? O kolik trenérů je zájem. Myslíš že ta naše geniální kšiltovka má vůbec nějakou takovou ambici? A že o něj opravdu byl takový zájem? Brighton, Celtic? Co by asi tak v Brightonu dělal? Podívej tady jak tady dostal v lize přes držku Askou, takový obětní beránek a chlapec už podepsal v Ligue1, což je meta pro někoho z našich trenérů asi jako kdyby kdokoliv ze SF se chystal kvalifikovat k NASA k cestě na Mars


ferousek

13:28

Přijde mi, že mezi Koubkem i hráči absolutně není vztah. Vůbec nebyla trefená sestava, pořád se to točilo. Možná ho hned neodvolají, protože na MS se nedostali jinačí kouči, ale vůbec si nedovedu představit, že by vydržel do ME.


ACS-4Ever

13:25

Koubek asi neni spatnej trener, ale na MS ze uplne priposral. Ten tym na papire neni tak spatnej, jako vykony co sme podavali. Ale aspon ma dedek zazitek na celej zivot. Sem dost zvedavy kdo to po nem prevezme. Nedivil bych se kdyby to byl nejaky cizinec.


Bunda 13:04 > Dobře, ale z Plzní došel v pohárech docela daleko. Vyřadil lepší týmy, to nemohla být všechno náhoda.


Bobocop111

13:13

Ským budeme hrát na kraji obrany Ryneš,Kadeřábek,suchomel na Spartu fakt málo


Aadvisor

13:06

Bunda 13:04 > To je takova typicka zkratka


Bunda

13:04

Aadvisor 13:00 > Koubek nehraje fotbal. Nikdy. Celou kariéru. Tím bych začal a hned to i skončil


Aadvisor

13:00

Nechci hajit Koubka, atmosfera asi nic moc, divne stridani atd. Na deuhou stranu, zvladnul by Kouel nebo nekdo jiny vic? Vyladil by Sulcovu nebo Schickovu formu jinak? Realne mel par zapasu na pripravu a ve dvou z nich nemohl moc experimentovat


Tommy.

12:55

Karlos 12:04 > krutá pravda ale pravda!


dexicek 12:42 > Jak říkal, že na to ještě nemá. Dopředu avizoval, že si nezahraje.


seagull

12:46

Mike Bossy 12:29 > tak on to pěkně popsal Folprecht jak sem dával dex. Nehraj mi tu patičky, odpal to do prdele, na jistotu. Možná problém jak psal zas tady Karlos. Nejsou, respektive nebyly love a důraz na výsledky, protože nutně potřebujeme ty poháry, za jakoukoliv cenu. No a teď se kolo otočilo, jsou tu movitější majitelé, ale z českých hráčů už tu jsou jen ti na ,,jistotu,, ... něco navíc už musíme lovit z ciziny


Mike Bossy 12:29 > Většinu z těch rychlejch, technickejch křídel zadusili trenéři už v žácích nebo v dorostu. Nemohli rozvíjet to, co jim bylo vlastní a v čem vynikali. Kombinuj, dva, max tři rychlý doteky, vodhoď. Fotbal je jako basket nebo dokonce šachy. Takhle byli vychovávaný trenéři mládeže, pod kterejma vyrůstala současná generace.


brychtal

12:45

Jak jsem rád, že jsem klidně spal. Ale mlčení TR by mělo skončit, nastal čas činů.


dexicek

12:42

Fanda Fotbalu 12:03 > jaký odstřelení?


Mike Bossy

12:29

Když se tady v republice ta slušná křídla vyskytnou, tak buď málo hrajou a nebo jsou využívána jako žolíci /Karabec, Matěj Jurásek/. Časem jsou odejiti do světa a tam se neprosadí. Tak jak chceme vychovávat podobné typy. Třeba tihle kluci byli ve své výkonnosti lepší před 20.narozeninami a místo dalšího rozvoje spíše výkonnost šla dolů. Tak jde je chyba ?


Karlos

12:27

Fanda Fotbalu 12:23 nevim. kdybych vedel tak muzuhttps://www.youtube.com/w ...


Karlos 12:04 > Popsals to dobře. Ale jak by ten lepší systém měl vypadat? Klidně sem nebo do sz hoď nějakej odkaz, ať to tady zůstane o fotbale.


dexicek 11:46 > Má pravdu, a to měl ještě velkou kliku, že z něj tu kreativitu nevymlátili trenéři v žácích a dorostu.


ACS-4Ever

12:14

Repre na MS jeden velky zmar. Kazdy zapas netrefena sestava, priposrana taktika a ukazka ze sme na MS nemeli co delat. Sme jeden z nejhorsich tymu na turnaji. Nejvetsi zklamani z hracu jednoznacne Šulc. Ten snad neudelal jedinou vec dobre. Priposranej Koubek, na kteryho se asi bude vzpominat, ze nas na mundial po 20 letech dostal, ale na turnaji uplne selhal. No vychutnam si zbytek turnaje, protoze ostatni zapasy docela bavi. Jebat repre marodit.


Bunda 12:04 > Já vim. Po baráži jsem si myslel, že to vzal do ruky a že se všechno podřídí úspěchu na MS. Přitom nakonec to bylo ještě horší, zase šlo jenom o minutáž vyvolenejch.


bruno_rossini 11:01 > Podle transfermarktu stejná hodnota kádru jako Mexiko, určitě mnohem vyšší než JAR. Ale oni se budou dál vymlouvat na špatnou generaci.


Bunda

12:04

Fanda Fotbalu 12:03 > Jak tě může zklamat taková píča jako je Nedvěd?:D


Karlos

12:04

seagull 12:00 jo, urcite je aktualne ČR jedno z nejlepsich mist k zivotu, ale budme uprimni: je to hlavne tim, ze ostatni jdou do prdele rychleji. Kdo normalni by dnes sel bydlet do UK, Francie, jizni italie nebo Nemeckych spolkovych emiratu? Jestli se to zlepsi? Bude nutna katarze, bude to bolet, nutna zmena fungovani soucasne demokracie (ktera vede evropu do socialismu).

Realne? Proste si na pozadi budovat plan B -https://www.youtube.com/w ...