kakamiI 06:59 > Tah na bránu, průnikovky, zpracování z první směrem dopředu, pokrytí míče, stabilita, síla, odolnost, dostatečná rychlost...
Tolnerian 07:12 > curak. Ale říkám.. on má noty.
Repre má obrovský vliv na cenu hráčů, na zájem o hráče..
Dobré ránko všem podruhé
Tolnerian 07:12 > ty kecy Koubka na tomhle MS jsou snad ještě horší než předvedená hra
Odpověď Koubka, proč neposlal na hřiště Sochůrka: Kdyby se Tomáš Souček nezranil... Tím jsme si vybouchli jedno střídání, ovlivnilo nás to. Tam se to pro Huga zavíralo. Dali jsme přednost už zkušenému Sašovi Sojkovi. Chtěl jsem to udělat, měl jsem to v hlavě. Dát mu tři minuty by bylo jen gesto. Hugo si počká. Nasbíral zkušenosti, navnímal prostředí. Počká si, určitě dostane šanci v Lize národů.“
5 minut před koncem, kdy musíš dát 3 goly, bylo nasazení Sojky životně důležité, protože oj to měl rozhodnout :-) Možná si Sochurek zahraje v Lize národů, ale na MS už se třeba nepodívá.
Asi je zatim nejhorsi z tech stredaku tam, ja nemam rad uprednostit hrace jen protoze je nejmladsi a ma vetsi potencial, dulezity je co predvadi ted.
Sam jsem zvedavy jestli se v Sochurkovi tak pletu, ja v nem zatim nevidim ten super talent co ostatni. Na jeho pozici mam radsi hrace co jsou nebezpecni pro branu soupere, on zatim ukazal jen tah k vapnu. A umi se teda elegantne zbavit protihrace.
Třeba JAR vyhraje MS a budeme se hrdě hlasit k remíze se šampionem :)
Tolnerian: No nevim, co s nimi ten spolek trenérských neumětelů udělal, radši ať si chvili odpočinou uplně od fotbalu.
k196 06:49 > Kuchtaa Sochůrek měli tu dovolenou už teď :-) Tak by mohli nastoupit do přípravy třeba už 6.7.
Pustil jsem si zápas o hodinu později, bo mě zradil budík. Ale výkon i výsledek očekávaný. Naštval mě Koubek, že tam neposlal Sochurka. Zase vyhrál byznys.
Možná to Rosovo lpění na dominanci na míči není tak úplně blbej přístup i vzhledem k možné budoucí hře repre, ale bude to pár (desítek) let trvat. Jsem moc zvědavej co naši melodyboys na svazu. nedvěd by se měl zbalit a jít obdělávat Darinku do Itálie, tím by pomohl nejvíc. Koubek by mohl vklidu užívat důchodu a suchopárek do prdele, ten je tam akorát jako notesonosič a kuželkář....
MŇo, zaplať panbuh, že je konec. S tím kopytňáckým nefotbalem, co jsme předváděli jen dobře, že to skončilo ostudou. Ukazuje se ze dlouho praktikovaný kopytostyl model Slavie je na mezinárodní scéně úplně na hovno, taky bylo ve všech zápasech vidět, že co sešívanej potrat v sestavě to průser. Nerozumim proc za prakticky rozhodnuteho stavu bez jakykoliv možnosti to zvrátit nedostal Hugo aspon 5 minut, ale aspoň Hugo, Kuchtič a Jarda Zelený šup na dovolenou a 10.7. soustředění..
seagull 06:16 > mimochodem jestli dobře počítám, tak v U21 se objevuje nebo v nedávné minulosti objevilo pět čertů.
seagull 06:15 > no právě. Jak to realisticky v dohledné době zlepšit? Třeba nedávno zmínění Belgičané byli po roce 2002 úplně strašný, ale dokázali se z toho vyhrabat a vychovat skvělé hráče (že pak nefungovali jako tým je druhá věc). A základ nebyli importovaní čerti, ale bílý Belgičani. Oni i třeba Dánové mají čertů málo a přitom hrají mnohem lepší fotbal (jasně, na penalty jsme si vymačkali postup my, ale herně byli lepší). Chorvatsko nemá čerty vůbec. Obě zmíněné země přitom mají výrazně méně obyvatel než my. Tak jak se v hráčské kvalitě dostat aspoň na jejich úroveň?
Hugo, Kuchta, Zelený rychle domu. Na dovcu a hurá do plného tréninku
Bunda 06:12 > je fakt, že fanklub defenzivního fotbalu chrochtal blahem...
A nebo počeštit nějaký čerty, beztak už to dělá každej
Jinak ten provod byl už úplně vyřízený po pár minutách. Typek je z toho celorocniho vytížení úplně v prdeli. Sem zvědav jestli letos žida taky potáhne nebo ho uvařili a je v prdeli.
ferousek 06:03 > no ke zlepšení těžko. Chybí nám oproti soupeřům jeden z hlavních atributů dnešního fotbalu a to dovednost přejít 1 na 1. V souboji 11 robotů proti 11 musíš toho prvního robota vyšachovat, aby sis získal přečíslení a to nikdo z našich hráčů prostě neumí. Naší snahou je se ukopytit k nějakému rohu, autu v blízkosti vápna, protože ty centry ze hry, tam si v drtivý většině z nich vezeš i obránce, kterého se neumíš zbavit, žádný centr v klidu na který máš čas...a není to jen problém této repre, v lize českého hráče co umí 1 na 1 taky nenajdeš, na to si kupujeme cizince, takže ani do budoucna toho ke zlepšení moc nevidím
Jar půjde na Kanadu. To se ukáží ty levely.
ferousek 06:03 > co lepší?
Jinak za mě je to takhle lepší, než vypadnout po smolné plichtě gólem z kontroverzní penalty v 89. minutě. Prostě to bylo daleko, nedostatky byly jasně vidět a nemohla za to nějaká vágní smůla.
Tak a napadá někoho realistický scénář, jak by to mohlo být lepší? Realistický ve smyslu, že to svaz třeba bude schopen udělat a zaplatit a prostředí akceptovat?
Douděra si plete Aztecky stadion s Fenway Park ...
Provod taky, vystřídal a po 10 minutách mi přišlo že už nemůže
A dobrý, Višinský hrál dobře, a ty ho pošleš dolů a Šulce, ten toho měl teda v obličeji plný kecky, toho tam necháš trápit až do konce
seagull 05:24 > Koubek o tom nebude zas tolik rozhodovat. Agenti a nejsilnější psi v lize diktují a Koubek jen poslouchá
Jedinej kdo nedostal od Koubka ani minutu jsou Sochůrek a Kuchta ... Kuchta bude asi hodně nasranej.
Hodne horky ted asi budou taliani..nedostat se na tenhle inkluzivni mundial a cumet na ten saskec v tv..to asi boli :)
Seagull- máš pravdu
Koubek už měl v klidu krmit holuby na Staromáku. Takhle na starý kolena úplně ztratil auru.
Se nechá vyhodit, jako každej manažer v ČR.
Mike Bossy 05:19 > by přišel o prachy kdyby rezignoval.
Pokud Koubek bude frajer, tak oznámí rezignaci ještě na tiskovce. Zachoval by si špetku cti a nadhledu.
seagull 05:17 > To se vyloženě nabízelo. Opravdu upřímně věřím tomu, že zrovna on by tam udělal zajímavé věci.