Tolnerian

včera 06:55

Já měl Messiho rád vždy. Teď mě ale štve, že mu rekord v počtu branek dlouho nevydrží. On hrál na MS s menšími počty týmů a tím pádem proti kvalitnějším týmům. Takovy Mbappe si zastřílí proti týmům jako Jordánsko, Irák i na dalších šampionátech.


Miroslav_Beránek

včera 06:38

A já nemám rád ani Messiho ani CR7. Nemám rád když někdo ve sportu až moc dominuje.


Fanda Fotbalu

včera 06:32

ghosttt 05:25 > No vidíš, a já přesně obráceně. Celý život jsem fandil Argentině, na MS 2022 ještě taky, ale po finále už přišla trochu pachuť z těch penalt, který sice byly, ale našel by je VAR i na druhý straně?


Fanda Fotbalu

včera 06:29

omega13 02:03 > Dobrý:) Rozhodčí tenkrát zkuseně srovnal mladýho, aby mu do toho nekecal. Dneska udělá, co mu řeknou do sluchátek.


Fanda Fotbalu

včera 06:25

Martas007 včera 21:17 > Kdyby ho vyndali, tak by klesla sledovanost. Tohle je větší humus, než předávání obálek u pumpy.


Miroslav_Beránek

včera 06:24

Ale to norský veslování je super.


Miroslav_Beránek

včera 06:22

seagull 06:13 > No co so budem povídat. Už se těším na ligu.


seagull

včera 06:13

Jinak už ty skupiny začínají být docela dlouhé, a to nás čeká ještě týden, už se těším na vyřazovací část...


seagull

včera 05:51

ghosttt 05:25 > prostě v tom Portugalsku už jsou na hřišti lepší hráči. A ano ani jeden z nich nedokáže to co Ronaldo, ale v jeho věku už by neměl mít místo v základní sestavě. A on se tam furt hlásí o balón, bere si všechny kopy sám. Messi je pořád v Argentině nejlepší. Jak to včera Alvarez zadrbal? Messi by si tam tu obranu v jeho pozici vykoupal...


brychtal

včera 05:40

omega13 01:53 > Evu a Vaška na tebe! Máš kliku, že Evik skončil...


ghosttt

včera 05:25

seagull včera 21:07 > mam to uplne stejne jako ty. Messiho jsem nemusel az do MS 2022,tam se to otocilo


ghosttt

včera 05:02

Aadvisor včera 18:54 > 40 minut to dam pres Rudnou na kole :D Autem jsem to jel tak milionkrat a za 9 minut jsem na Zlicine. Za 40 minut ses tam i vlakem :D


ghosttt

včera 04:53

Miroslav_Beránek 04:19 > no to bude mňamka :)


seagull

včera 04:21

To je sestavička tady :D


Miroslav_Beránek

včera 04:19

Jordánsko - Alžírsko bude jeden z vrcholů šampionátu.


majk

včera 04:17

předkrm slušnej, teď přijde žradýlko


Herrer

včera 03:43

To byla ruka ne?


Miroslav_Beránek

včera 03:22

Senegal to má docela nahnutý.


omega13

včera 02:03

Martas007 včera 21:17 > Tak už to rozdejchej. Máš samozřejmě pravdu. Folprecht říkal že jako bažant hrál proti Horváthovi, souboj ten spadnul a sudí odpískal faul. "Vždyť to žádný faul nebyl"
"Až budeš hrát jako Horváth tak ti to taky odpískám"


omega13

včera 01:53

disi včera 20:30 > Jsem ve Velkých Losinách tady žádný tanečky nejsou. Včera jsem šel ze zoufalství na dechovku vydržel jsem dvě písně. Dechovka je něco hrozného sama o sobě, ale když k tomu přidají moravskou bodrost tak to je teror.


crazytea

včera 00:00

Tolnerian 22:34 > beru ho ze tabulkové zabiral to místo na tenhle post. Zatím máme ty kraje extra pomalé a netechnicke. No chceme to dělat levně, dobře. Sezóna ukáže jestli je to cesta jak vyhrát ligu a nebo ne.


Martas007

22.06.2026 22:34

seagull 21:24 > Proc procistit? To mi prijde nefer vuci klukum, kteri vykopali zachranu :)


Tolnerian

22.06.2026 22:34

FFP


Tolnerian

22.06.2026 22:34

crazytea 22:07 > Chaveze vůbec nemůžeš brát jako reálného člena kádru. To byla chiméra, přelud. Ten si kopne do balónu možná za půl roku.
Sonne prý chce hodně peněz dle VP. A FFO je prý jen berlicka ceskych klubu, hlavně tedy Sparty. Rosa to to prostě chce dělat lowcost.


crazytea

22.06.2026 22:07

Navíc už nikde nezminuji Sonneho ani toho Stalina takže jsme o dva krajní beky na soupisce méně.


crazytea

22.06.2026 22:04

Bunda 21:52 > tak on zrovna nebyl tak špatný hráč a i v Turecku nehrál špatně.
Teď tam máš kaderabka se suchomelem.. To ti přijde lepší?


Bunda

22.06.2026 21:52

crazytea 21:50 > vyhodili jsme ho do Turecka a teď se vrátí? Co Hanousek nebo Pešek?
Cítím LM


crazytea

22.06.2026 21:50

Koukám že nás bývalý hráč Casper Hojer konci smlouvu v Rizesporu a bude volný hráč.. Nebyla by to odpověď na krajního beka?


seagull

22.06.2026 21:24

Bunda 21:17 > Tottenham na nějaký MS a aktivitu po něm nečeká, De Zerbi to chce pročistit


Martas007

22.06.2026 21:20

seagull 21:19 > Nemam rad nespravedlnost :)


seagull

22.06.2026 21:19

Martas007 21:17 > ty toho nenecháš viď? :D


seagull

22.06.2026 21:19

ta gólová akce byla ale fotbalová báseň, král si to v nastavení, kdy je v Dallasu 34 stupňů, kousek za půlkou jen lehce ťukne před sebe, pár kroků, hlava nahoře, na šířku milimetrově najde Alvareze, toho bys nechtěl chytat ani v pětadvaceti, natož v třicetiosmi a o chvíli později už doráží jeho akci. Kdyby mu vyšly ty kličky do těch tří hráčů ve vápně, to už by byla jen taková třešnička


Bunda

22.06.2026 21:17

Kinský 1. Dúbravka 2.

Seagull jde slavit:)
Návrat do ligy byl asi kurva daleko:D


Martas007

22.06.2026 21:17

Spravne mel mit na tomhle turnaji jeden gol a proti Rakousku a Jordansku sedet na tribune. Ale nekteri si jsou rovnejsi, no :)


Mike Bossy

22.06.2026 21:11

Ad ACS-OloFan 21:01 - Gerd Müller- 2 hattricky po sobě na MS v roce 1970.