Youthforce

včera 11:46

Youthforce 11:41 > Pokud bychom brali v potaz, ze by JAR nevyrovnalo a utkání skončilo 1:0 pro nas.
Protože my bychom gol na 2:1 nedali, ani kdyby se hralo doteď


ACS-4Ever

včera 11:42

Aadvisor 11:26 > sks prisla s nabidkou ktera se neodmita. Tezko rict jestli by prodejem do zahranici dostaly jeste vic. Ale v Liberce to delaj dobre.


Youthforce

včera 11:41

Martas007 11:30 > A na to jsi přišel jak? Skončili bychom třetí.
V tabulce třetích míst bychom byli s -3 na osmem místě a pořád měli šanci postoupit.


Martas007

včera 11:30

dexicek 11:29 > A ja ti pisu, ze bychom nos neutreli, protoze bychom postoupili primo ze druheho mista :D


Bunda

včera 11:29

Aadvisor 11:26 > Diakite je trošku zajíc v pytli.. může to být jackpot, který odejde za 500, ale taky to může být pouze hráč do užší rotace.
Potenciál má obrovský, ale to není vše.
Kania to víc moc dobře. Stejně tak musí tlačit i na přestup Mahmice


dexicek

včera 11:29

Martas007 11:20 > No to můžeme spekulovat. Ale ta myšlenka byla taková že třetí místo se třemi body co jsme považovali téměř za 100% postup.. bychom utřel nos


Aadvisor

včera 11:26

Zajimavy vyjadreni Nezmara. Meli sice zajemce ze zahranici na N’Guesana a Diakiteho, ale na zapade cekaji s rozhodnutimi az po MS. Tak nechteli riskovat, ze to nevyjde a kdyz prisel balik od seshita, tak to vzali. Evidentne potrebovali prachy


respekt*a*pokora

včera 11:24

LK37 to slušně žere klobouček …


respekt*a*pokora

včera 11:23

dexicek 10:14 > Ogba s tim zraněním asi neudají.. leda by mel zájem Rosa :))


Martas007

včera 11:21

Pokud pomineme to, ze za teto okolnosti by Korea s JAR mozna neprohrala.


Martas007

včera 11:20

dexicek 11:03 > Jak jsi na to prisel? Kdybychom porazili JAR 1:0, tak jsme skonciili ve skupine druzi.


ACS-4Ever

včera 11:11

Pavel Nedvěd: "Máme trenéra, kterého jsme chtěli, a máme ho na 2,5 roku."

"Zahraniční trenér? Jistě víte, že jsme to před panem Koubkem zkoušeli, nebo jsme se snažili získat zahraničního trenéra. Ale myslím, že máme maximum, co jsme mohli získat. Máme zkušeného trenéra, který nám ještě hodně dá."

No tvl repre zacne byt asi pekne toxicka zase.


dexicek

včera 11:03

Mimochodem kdybychom náhodou porazili šťastně jar A prohráli s mexikem jakkoliv tak stejně bychom nepostoupili ani ze třetího místa se třemi body


ferousek

včera 11:01

Na tom videu se mu hrozně třesou ruce. Z nervozity? Evidentně se mu to neříká lehce. A ta zmínka o trenérech, který je potřeba vychovávat a co se pak budou vzdělávat... Panečku, co tam Koubek a jeho tým museli dělat?


ACS-4Ever

včera 10:57

LK je urcite dobry kapitan a hecir. Mel i dobry pozapasovy rozhovory. Ale tohle mu uplne nesedlo.


dexicek

včera 10:50

Pravda je že teďka čtu to prohlášeni v textové podobě a vyznivá to už o dost lépe než live od unaveného Krejčího příletové hale


disi

včera 10:48

dexicek 10:47
Souhlas


dexicek

včera 10:47

disi 10:44 > ta snaha ok, nepochybuji že to je myšleno co upřímně.. ale celkový vyznění je za mě hodně rozpačitý

Pravda že na druhé straně je Nedvěd který asi umí mluvit líp ale obsah je úplně alibistický a falešný


disi

včera 10:44

Martas007 10:32
On to vysvětlil před tím.
Že už nechce pořád odpovídat na stejné otázky.
Tak to sepsal a chtěl dát na ss.
Pak to přečetl.
Už chtěl mít od toho všeho pokoj.
Nedivím se mu.


MarekR

včera 10:41

„Jelikož jsem odpovídal už na mnoho dotazů, rozhodl jsem se, že si dám myšlenky na papír,“ vysvětloval asi dvacítce novinářů a v ruce žmoulal deník, do něhož si rukou napsal poznámky. „Chtěl jsem se vyjádřit formou dopisu na sociálních sítích, ale když jsem se dozvěděl, že bude mediální aktivita, budu to sdílet takto.“


dexicek

včera 10:39

Ach jo Láďo to byla bohužel snůška obecných nekonkrétní jednotlivostí slepená skoro se mi chce říct do blábolu


seagull

včera 10:32

Co řekl LK?


Martas007

včera 10:32

Ty vole, co to je za bizar, ze to Krejci cte ze zapisnicku? Pardon, Ladu mam rad, ale tohle je strasne trapny :Dhttps://www.instagram.com ...


disi

včera 10:27

Dobře to Ládík shrnul.
A ta věta o těch progresivních trenérech tnula do živého.
Jen asi ne do Trundy.


Dalos

včera 10:17

Nedvěd je druhý pan Zadarmo (Ivan Hašek). Tohle celé je jen o tom, aby navenek udržoval aspoň trochu svůj obraz. Čekám, že při první příležitosti taky zdrhne někam do Dubaje.

A taky se divím, že se někdo diví. Vždyť je tragický od úplného začátku.


dexicek

včera 10:14

Ale předpokládám že ogbu a Chaloupek půjdou pryč


dexicek

včera 10:13

Žid má aktuálně asi šest reprezentační stoperu tam to bude slušný konkurenční mazec


dexicek

včera 10:11

Podle Nedvěda to byl vlastně celý úspěch a Koubek zůstává téměř jistě


dexicek

včera 10:11

Tak hodně zajímavý návrat fotbalistů do Čech včetně prohlášení kapitána


Martas007

včera 10:06

seagull 09:46 > Holes vi, ze na dalsim Euru mu uz bude 35 a pres to mnozstvi mladych stoperu by se uz zrejme ani nevesel do nominace. To je uplne jinej pripad nez Schick.


Martas007

včera 10:05

Kania o N'Guesanovi: Nejlepsi stoper, ktereho jsem kdy v ceske lize videl.

:)))))))


majk

včera 10:01

jinak Francouze jsem dal na pc bez zvuku,hned jak jsem slyšel upištěný duou Bosák Zelenka, při Senegalu jsem zapl pátou sérii Medvěda a měl jsem do rána bohatej program....


Bunda

včera 10:00

majk 09:59 > Přesně tak. Takovej samba kriplik nemůže překvapit snad nikoho.. asi může:(


majk

včera 09:59

Nedvěd může být zklamání jen pro bašťouny


seagull

včera 09:46

Nedvěd a ten jejich spolek to je obrovský zklamání. S takovým přístupem se nemůžeš hnout z místa. A celý to zapadá do obrazu jaj tu v týdnu popisoval Karlos.

A už se nedivím Schickovi a i klobouk dolů Holešovi, že to taky položil, ten taky mohl klidně ještě hrát a nějakou odměnu za start pobrat. Souček, Coufal samozřejmě nic.....