dexicek 04:22 > do blázince


Herrer

04:23

No tvl, kde byl Krejda? Ten jeho výklus. Uff...


caucho23

04:23

dexicek 04:22 > co čekáš? Ono mu to moc nemyslí ani s kyslíkem, takže teď je někde na úrovni trepky....


Herrer 04:21 > Může za to Václav Černý! (pokus o černý humor:)


Hedlik

04:22

Trn Sadílek je tak neuvěřitelně hloupej hráč,že z toho bolí oči.


dexicek

04:22

Ty vole kam běžel douděra???


Hedlik

04:22

To jsou neskutečný klauni….


dexicek

04:21

Na posranyho... Atd


Do prdele


Herrer

04:21

Tvl, jděte do prdele, co to kurva bylo????


dexicek 04:17 > Dík za info, neviděl jsem kdo to byl. "Zapomněli" ho jmenovat...


ACS-OloFan

04:20

dexicek 04:17 > motá se mi nebezpečně u dolního okraje televize, doufám,že se mi nevykutálí do obýváku


Herrer 04:12 > Dřív :(


ghosttt

04:19

Fanda Fotbalu 04:04 > :DD


Herrer

04:19

dexicek 04:17 > Douděra začal slušně, ale jak se rozkoukal, tak postupně našel sám sebe :-D


Herrer

04:18

Tvl, zrovna sundat Višinskýho?


dexicek

04:17

Douděra se úplně zbytečně vysunul do soubuje kde byly už dva naši


Herrer

04:16

To je největší rozdíl mezi námi a zbytkem Mundialu.


Herrer

04:15

No jo no, tímhle my si nepomůžeme.


Herrer

04:12

Tipuju, že nás domácí dřív nebo později uženou.


Herrer

04:11

Martas007 04:07 > Přesně tak. Na ty stačilo zadupat a nevěděli kudy kam.


Herrer

04:11

Představoval bych si dva dynamický obránce ke Krejdovi, kterej to táhne morálem, mnohem lepší verzi Sadílka, ideálně hned dvakrát, hbitý a rychlý křídla, který v lize možná máme, ale jsou to ve většině cizinci...

Jen to píšu a vidím, že Winter is coming :-D


Martas007

04:07

Fanda Fotbalu 04:06 > JAR hrala, protoze jsme ji to dovolili.


Martas007 03:54 > Ale JAR hrálo, Mexiko nehraje. Tohle dopadne dobře.


Herrer

04:05

Fanda Fotbalu 04:04 > :-)))


Herrer

04:05

omega13 03:51 > Červ je solidní hráč. Mít vedle sebe dva kreativce, byl by hodně platnej už jen tou svou energií.


Připomíná mi to situaci, když jsem jel kdysi připravkou na turnaj, a předseda oddílu mi kladl na srdce, aby "si zahráli všichni". Protože přece "všichni platí příspěvky":D


ghosttt 03:15 > O obou, jenom nasazení Višinskýho jsem trochu omlouval tím, že je to jediný levý křídlo v kádru:).


Herrer

04:04

Chybí nám invence, dynamika, jistota v práci s míčem. Prostě nic překvapivýho, ani novýho. Takovej českej fotbal je.

Jak píše Martas, tohle by bejvalo na JAR stačilo, jenže tam jsme se propragmatizovali k zaslouženýmu trestu.


Martas007

03:54

Skoda, ze jsme takhle nehrali proti JAR. To by v pohode stacilo.


Martas007

03:53

Nas nejlepsi vykon zatim. Verim, ze Schickovi to tam ve druhem polocase padne.


dexicek

03:52

Takovej průměr zatím..


seagull

03:51

Výživná skupina, oba poločasy 0-0, že by to byla nějaká hitparáda, to se říct nedá


omega13

03:51

Červ hraje dobře, jen to válení.


eis

03:50

Když dostaneš spásnou myšlenku nechat hrát rychlé hráče v útoku, ale zapomeneš hráčům vzadu říct, že už nemají všechno nakopávat...