Shog1 12:05 > zatím to vypadá, že stavíme kádr na boj o třetí místo s Olomoucí a Jabloncem: 1.) maďarskej gólman z rezervy WHU, kterej vymetal jednu hostovačku za druhou a nikde dlouho nevydržel, až to WHU přestalo bavit a prodal ho Spartě, 2.) průšvihář Singateh, kterej je sice jeden z nejlepších driblérů v lize, ale nedokáže to bodově vyjádřit, a navíc dělá nesmyslný redkový fauly v klíčovejch zápasech. U seshita se neprosadil, tak u nás mu to určitě vyjde (ne každej je jako Jarda Zelený)... 3.) průměrnej posouvač, kterýho Ajax označil jako neperspektivního, navíc s ne moc pevným zdravím.

Těším se, co tam má Rosa dál, ale už dřív se nechal slyšet, že moc novejch hráčů nepřijde, protože bychom jinak nehráli o titul, takže možná ještě tak jeden, dva "noví" hráči a můžeme kádr uzavřít?


Hanz82

12:39

Shog1: Jako snad na tyhle posty ještě někdo dojde. Ale trochu se bojím, že ne, vždyť nezlomit si Suchomel v zimě ruku, tak se vsadím, že v téhle sestavě jdeme už do jara. Sonne přišel jen jako záplata.


TonyBlack

12:17

Shog1: Ještě je ve hře Honza Mejdr:D


Shog1

12:05

Shog1 12:03 > to uz skoro vypada, ze Rosa rezignoval na naky rozhejbani trhu a budem ty kraje dřít ve složení Suchomel,Kadeřábek a Ryneš,Zelený..dokud to jde.


Shog1

12:03

TonyBlack 11:45 > no kdyz si vzpomenu jak vypadal Kaderabek ve větší části sezony..a doplníme ho Suchomelem. No, bude to stačit?


seagull

11:58

Čas bude určitě do karet hrát jim ...


ffontan

11:50

Mexikános mají jistotu postupu (snad dokonce i jistý první místo ve skupině), takže tam nejspíš pošlou od začátku hráče, kteří si zatím moc nezahráli, ti se budou samozřejmě chtít ukázat. Průběh vidím tak, že do nich budeme bušit, budeme mít optickou převahu, ale nic z toho, ve druhý půli oni dvakrát utečou do brejku a nazdar.


TonyBlack

11:45

Mansverk, Suchomel, bookuju lístky na finále LM!


seagull

11:45

Ani bych se nedivil, kdyby jsme v úvodu byli lepší...


seagull

11:44

Hele ono teoreticky bysme na to Mexiko i mít mohli, ale ten tým nevypadá vůbec čerstvě a myslím že tam v těch podmínkách druhou půli odpadnem a oni nás dorazí


Jarda Š.

11:05

kdybychjen... 10:59 > Jo, když nároďák staví na hráčích vychovaných Trpišákem, tak se nelze divit tomu, že tam akorát zbytečně běhají a nesmyslně se rychle zbavují balonu.


Čekejte peklo. Dědek to postaví na destrukci. Pacientem počínaje, přes trojúhelníka až po kustoda ze Slavie.
Budou mexičanům namáčet míče a přetopěj jim šatnu.


seagull

10:32

No jako kopneme tam Mexiku nějakou haluz a budou se plácat po ramenou, jak to tak měli naplánovaný.

Opět paralela s hokejem, celý turnaj slabý a pak zahrajeme nadlidský výkon proti Kanadě a skoro by se člověk snažil zapomenout. Teď zas podobné hlášky, dáme do toho všechno... no a doteď nedávali?


j.holiday

09:53

finale tipuju Sinaloa x Cartel Jalisco Nueva Generation


omega13

09:41

Herman 09:25 > Takový finále to je Infantinův sen.


disi

09:27

seagull 06:24
Jak pro koho.


Herman

09:25

dexicek 09:09 > a ješte to můžeme i celé vyhrát ve finale s kapferdy


Aadvisor

09:18

Sup 09:12 > Udajne se o nej zajimala i Olomouc a Jablonec


Sup

09:12

Aadvisor 09:11 > Milla kamkoliv


Aadvisor

09:11

Milla do Pardubic?


dexicek

09:09

Je asi 4 % naděje, že by nám na postup stačily dva body :)


omega13

09:04

Kobylík ve studiu po zápasu Uru v Kap. "Fotbal dneska umí hrát všichni, no všichni ne..."


Jarda Š.

09:02

omega13 08:52 > Ty góly Kapverd ale byly hlavně důsledkem šílených kiksů obrany. Že Muslera měl ty situace zachránit, ale nezachránil, je až druhotné.


omega13

08:52

Ivoš 02:11 > Urugvajci pojedou na poslední zápas se sbalenejma kuframa. Muslera asi MB nejhorší gólman.. Před MS jsem kroutil hlavou co tam Kapverdy budou dělat. Musím přiznat že nakonec měl ten jejich včerejší zápas grády.


Jarda Š.

08:50

seagull 06:24 > Ale tak laciné góly, jaké dostala Uruguay od Kapverd, jsou na téhle úrovni až neuvěřitelné.


ACS-OloFan

08:02

seagull 06:40 > možná se rád saunuje


seagull

06:40

Sadílek prej čeká nás zápas desetiletí, necháme tam všechno, Holeš víme, že nás čeká pejlo, chceme si to ale užít :D ...to jsou klauni

Na ty kecy ,,chceme si to užít,, už jsem alergickej


seagull

06:24

Nechápu jak mohou některá utkání končit 2:2, 1:3, 0:4, víte jak je těžké 2x přeběhnout hřiště?


Ivoš

02:11

Kdo by to čekal? Po dvou kolech máme o bod méně než Kapverdy.


ACS-OloFan

00:32

Sledujete někdo FOX Sports?Tam mají ve studiu Ibru, docela mazec : Belgie vs Írán - First half I almost fell asleep,second half I fell asleep.To by mě zajímalo co by řekl na naše


ACS-OloFan

00:25

Kapverdy mají Roberta Carlose z Wishe :-)


omega13

00:24

Muslerovi to musí jít na obličej aby něco chytil.


Fanda Fotbalu

včera 23:31

seagull 21:47 > Jedno semifinále na MS, zatímco naše "zlatá" generace jedno semifinále na ME.


ffontan

včera 23:04

Belgie zatím za dva zápasy ve skupině ušmrdlala jeden vstřelenej gól, s tímhle se asi moc daleko nedostanou.


ferousek

včera 22:29

seagull 21:47 > jednou byli třetí na MS, jinak konce většinou ve čtvrtfinále. A to ty největší hvězdy byly věkově docela podobný, tudíž těch turnajů, kde mohli něco uhrát, bylo vlastně docela dost. Ale i tak, skončil ti Hazzard a máš tam Docu. Nám skončil Poborský a přišel Libor Sionko a Honza Rezek. Tak super hvězdnou generaci mít nebudou, ale za dva roky pořád můžou mít pár hodně dobrých individualit a třeba jim naopak prospěje, když tam bude víc hráčů srozuměných s tím, že mají makat.