Shog1 12:05 > zatím to vypadá, že stavíme kádr na boj o třetí místo s Olomoucí a Jabloncem: 1.) maďarskej gólman z rezervy WHU, kterej vymetal jednu hostovačku za druhou a nikde dlouho nevydržel, až to WHU přestalo bavit a prodal ho Spartě, 2.) průšvihář Singateh, kterej je sice jeden z nejlepších driblérů v lize, ale nedokáže to bodově vyjádřit, a navíc dělá nesmyslný redkový fauly v klíčovejch zápasech. U seshita se neprosadil, tak u nás mu to určitě vyjde (ne každej je jako Jarda Zelený)... 3.) průměrnej posouvač, kterýho Ajax označil jako neperspektivního, navíc s ne moc pevným zdravím.
Těším se, co tam má Rosa dál, ale už dřív se nechal slyšet, že moc novejch hráčů nepřijde, protože bychom jinak nehráli o titul, takže možná ještě tak jeden, dva "noví" hráči a můžeme kádr uzavřít?
Shog1: Jako snad na tyhle posty ještě někdo dojde. Ale trochu se bojím, že ne, vždyť nezlomit si Suchomel v zimě ruku, tak se vsadím, že v téhle sestavě jdeme už do jara. Sonne přišel jen jako záplata.
Shog1: Ještě je ve hře Honza Mejdr:D
Shog1 12:03 > to uz skoro vypada, ze Rosa rezignoval na naky rozhejbani trhu a budem ty kraje dřít ve složení Suchomel,Kadeřábek a Ryneš,Zelený..dokud to jde.
TonyBlack 11:45 > no kdyz si vzpomenu jak vypadal Kaderabek ve větší části sezony..a doplníme ho Suchomelem. No, bude to stačit?
Čas bude určitě do karet hrát jim ...
Mexikános mají jistotu postupu (snad dokonce i jistý první místo ve skupině), takže tam nejspíš pošlou od začátku hráče, kteří si zatím moc nezahráli, ti se budou samozřejmě chtít ukázat. Průběh vidím tak, že do nich budeme bušit, budeme mít optickou převahu, ale nic z toho, ve druhý půli oni dvakrát utečou do brejku a nazdar.
Mansverk, Suchomel, bookuju lístky na finále LM!
Ani bych se nedivil, kdyby jsme v úvodu byli lepší...
Hele ono teoreticky bysme na to Mexiko i mít mohli, ale ten tým nevypadá vůbec čerstvě a myslím že tam v těch podmínkách druhou půli odpadnem a oni nás dorazí
kdybychjen... 10:59 > Jo, když nároďák staví na hráčích vychovaných Trpišákem, tak se nelze divit tomu, že tam akorát zbytečně běhají a nesmyslně se rychle zbavují balonu.
Čekejte peklo. Dědek to postaví na destrukci. Pacientem počínaje, přes trojúhelníka až po kustoda ze Slavie.
Budou mexičanům namáčet míče a přetopěj jim šatnu.
No jako kopneme tam Mexiku nějakou haluz a budou se plácat po ramenou, jak to tak měli naplánovaný.
Opět paralela s hokejem, celý turnaj slabý a pak zahrajeme nadlidský výkon proti Kanadě a skoro by se člověk snažil zapomenout. Teď zas podobné hlášky, dáme do toho všechno... no a doteď nedávali?
finale tipuju Sinaloa x Cartel Jalisco Nueva Generation
Herman 09:25 > Takový finále to je Infantinův sen.
seagull 06:24
Jak pro koho.
dexicek 09:09 > a ješte to můžeme i celé vyhrát ve finale s kapferdy
Sup 09:12 > Udajne se o nej zajimala i Olomouc a Jablonec
Aadvisor 09:11 > Milla kamkoliv
Milla do Pardubic?
Je asi 4 % naděje, že by nám na postup stačily dva body :)
Kobylík ve studiu po zápasu Uru v Kap. "Fotbal dneska umí hrát všichni, no všichni ne..."
omega13 08:52 > Ty góly Kapverd ale byly hlavně důsledkem šílených kiksů obrany. Že Muslera měl ty situace zachránit, ale nezachránil, je až druhotné.
Ivoš 02:11 > Urugvajci pojedou na poslední zápas se sbalenejma kuframa. Muslera asi MB nejhorší gólman.. Před MS jsem kroutil hlavou co tam Kapverdy budou dělat. Musím přiznat že nakonec měl ten jejich včerejší zápas grády.
seagull 06:24 > Ale tak laciné góly, jaké dostala Uruguay od Kapverd, jsou na téhle úrovni až neuvěřitelné.
seagull 06:40 > možná se rád saunuje
Sadílek prej čeká nás zápas desetiletí, necháme tam všechno, Holeš víme, že nás čeká pejlo, chceme si to ale užít :D ...to jsou klauni
Na ty kecy ,,chceme si to užít,, už jsem alergickej
Nechápu jak mohou některá utkání končit 2:2, 1:3, 0:4, víte jak je těžké 2x přeběhnout hřiště?
Kdo by to čekal? Po dvou kolech máme o bod méně než Kapverdy.
Sledujete někdo FOX Sports?Tam mají ve studiu Ibru, docela mazec : Belgie vs Írán - First half I almost fell asleep,second half I fell asleep.To by mě zajímalo co by řekl na naše
Kapverdy mají Roberta Carlose z Wishe :-)
Muslerovi to musí jít na obličej aby něco chytil.
seagull 21:47 > Jedno semifinále na MS, zatímco naše "zlatá" generace jedno semifinále na ME.
Belgie zatím za dva zápasy ve skupině ušmrdlala jeden vstřelenej gól, s tímhle se asi moc daleko nedostanou.
seagull 21:47 > jednou byli třetí na MS, jinak konce většinou ve čtvrtfinále. A to ty největší hvězdy byly věkově docela podobný, tudíž těch turnajů, kde mohli něco uhrát, bylo vlastně docela dost. Ale i tak, skončil ti Hazzard a máš tam Docu. Nám skončil Poborský a přišel Libor Sionko a Honza Rezek. Tak super hvězdnou generaci mít nebudou, ale za dva roky pořád můžou mít pár hodně dobrých individualit a třeba jim naopak prospěje, když tam bude víc hráčů srozuměných s tím, že mají makat.