disi 10:44 > ta snaha ok, nepochybuji že to je myšleno co upřímně.. ale celkový vyznění je za mě hodně rozpačitý
Pravda že na druhé straně je Nedvěd který asi umí mluvit líp ale obsah je úplně alibistický a falešný
Martas007 10:32
On to vysvětlil před tím.
Že už nechce pořád odpovídat na stejné otázky.
Tak to sepsal a chtěl dát na ss.
Pak to přečetl.
Už chtěl mít od toho všeho pokoj.
Nedivím se mu.
„Jelikož jsem odpovídal už na mnoho dotazů, rozhodl jsem se, že si dám myšlenky na papír,“ vysvětloval asi dvacítce novinářů a v ruce žmoulal deník, do něhož si rukou napsal poznámky. „Chtěl jsem se vyjádřit formou dopisu na sociálních sítích, ale když jsem se dozvěděl, že bude mediální aktivita, budu to sdílet takto.“
Ach jo Láďo to byla bohužel snůška obecných nekonkrétní jednotlivostí slepená skoro se mi chce říct do blábolu
Co řekl LK?
Ty vole, co to je za bizar, ze to Krejci cte ze zapisnicku? Pardon, Ladu mam rad, ale tohle je strasne trapny :Dhttps://www.instagram.com ...
Dobře to Ládík shrnul.
A ta věta o těch progresivních trenérech tnula do živého.
Jen asi ne do Trundy.
Nedvěd je druhý pan Zadarmo (Ivan Hašek). Tohle celé je jen o tom, aby navenek udržoval aspoň trochu svůj obraz. Čekám, že při první příležitosti taky zdrhne někam do Dubaje.
A taky se divím, že se někdo diví. Vždyť je tragický od úplného začátku.
Ale předpokládám že ogbu a Chaloupek půjdou pryč
Žid má aktuálně asi šest reprezentační stoperu tam to bude slušný konkurenční mazec
Podle Nedvěda to byl vlastně celý úspěch a Koubek zůstává téměř jistě
Tak hodně zajímavý návrat fotbalistů do Čech včetně prohlášení kapitána
seagull 09:46 > Holes vi, ze na dalsim Euru mu uz bude 35 a pres to mnozstvi mladych stoperu by se uz zrejme ani nevesel do nominace. To je uplne jinej pripad nez Schick.
Kania o N'Guesanovi: Nejlepsi stoper, ktereho jsem kdy v ceske lize videl.
:)))))))
jinak Francouze jsem dal na pc bez zvuku,hned jak jsem slyšel upištěný duou Bosák Zelenka, při Senegalu jsem zapl pátou sérii Medvěda a měl jsem do rána bohatej program....
majk 09:59 > Přesně tak. Takovej samba kriplik nemůže překvapit snad nikoho.. asi může:(
Nedvěd může být zklamání jen pro bašťouny
Nedvěd a ten jejich spolek to je obrovský zklamání. S takovým přístupem se nemůžeš hnout z místa. A celý to zapadá do obrazu jaj tu v týdnu popisoval Karlos.
A už se nedivím Schickovi a i klobouk dolů Holešovi, že to taky položil, ten taky mohl klidně ještě hrát a nějakou odměnu za start pobrat. Souček, Coufal samozřejmě nic.....
Luxusní článek od 34
Trundy
Léto je tady. Vítejte prázdniny! Už žádný ošklivý český fotbal! Teď pár dní jen pro potěchu oči a srdce.
Ale vedení svazu a rozhodčích nám do toho asi hodí vidle. Pamatujte si a nenechte se ošálit Nedvědy, Trumfy, pomylenymi Smicry... Bobek zůstane bobkem ať ho zabalis sebekrásněji.
Mě děsí že repre zatím neukoncil Souček. Ten tam bude v září zase. Snad ty tři výprasky co přijdou konečně něco změní. Teď je období lhaní si do kapsy.
Už vidím jak tam dá v září Sochurka proti Španělsku a na tiskovce řekne.. Podívejte dostal šanci a neprosadil se takže sem měl pravdu že na to nemá
Fanda Fotbalu včera 23:15
Nebuď tak přísný, horší než my bylo 9 týmů.
Lze na to pohlížet i jinak.
Katar
Haiti
Curaçao
Tunisko
Zéland
Irák
Jordánsko
Panama
Uzbekistán
To znanená krásný 39. místo.
Jen 7 míst od postupu.
A v žebříčku FIFA jsme 41., takže jsme vlastně hráli nad své možnosti. ;-)
Muslera to dokázal, prakticky sám dokázal vyřadit Uruguay.
Egypt v Írán konec stál za to.
Miroslav_Beránek 06:49 > Jj to byla jižní Amerika v kostce.
Belgie to nehraje moc chytré. Nahání si skóre a skončí první v tabulce. Jako druzí by šli na Austrálii.
omega13 06:47 > Ty sáňky byly předpisový.
Neměla by Sparta na Cannobia? Fotbalista dobrej a přinesl by na hřiště emoce. Půlhodinu před koncem už jen čekání kdy mu definitivně rupne v kouli.
Tvl Kapverdy in, Uruguay out....to jsou veci....
Martas007 02:04 > To je jen předkrm před Pride Match Egypt - Írán.
Tak co? Je tu jeste nekdo, kdo ponocuje kvuli zapasu Kapverdy - Saudska Arabie? :D
Přesnější údaj bychom získali po vynásobení hodnoty kádru koeficientem vyjadřujícím hodnotu tr enéra. Ale tento koeficient transfermarket nenabízí.
Fanda Fotbalu včera 23:15 > Hodnota kádru je jen orientační ukazatel. Ale pokud budeme brát tato čísla vážně, tak z toho mj. plyne, že hodnota kádru sama o sobě nedoručí koukatelný forbal ani dobré výsledky.
Až bude zase někdo český debakl svádět na to, že nemáme kvalitní hráče: Na transfermarktu je tabulka hodnoty kádrů účastníků MS. Jsme na 28.místě, těsně za Mexikem a před Koreou i JAR. Méně hodnotný kádr než my má 20 týmů, ale horší výsledek než my uhrály jen dva.