Já měl Messiho rád vždy. Teď mě ale štve, že mu rekord v počtu branek dlouho nevydrží. On hrál na MS s menšími počty týmů a tím pádem proti kvalitnějším týmům. Takovy Mbappe si zastřílí proti týmům jako Jordánsko, Irák i na dalších šampionátech.
A já nemám rád ani Messiho ani CR7. Nemám rád když někdo ve sportu až moc dominuje.
ghosttt 05:25 > No vidíš, a já přesně obráceně. Celý život jsem fandil Argentině, na MS 2022 ještě taky, ale po finále už přišla trochu pachuť z těch penalt, který sice byly, ale našel by je VAR i na druhý straně?
omega13 02:03 > Dobrý:) Rozhodčí tenkrát zkuseně srovnal mladýho, aby mu do toho nekecal. Dneska udělá, co mu řeknou do sluchátek.
Martas007 včera 21:17 > Kdyby ho vyndali, tak by klesla sledovanost. Tohle je větší humus, než předávání obálek u pumpy.
Ale to norský veslování je super.
seagull 06:13 > No co so budem povídat. Už se těším na ligu.
Jinak už ty skupiny začínají být docela dlouhé, a to nás čeká ještě týden, už se těším na vyřazovací část...
ghosttt 05:25 > prostě v tom Portugalsku už jsou na hřišti lepší hráči. A ano ani jeden z nich nedokáže to co Ronaldo, ale v jeho věku už by neměl mít místo v základní sestavě. A on se tam furt hlásí o balón, bere si všechny kopy sám. Messi je pořád v Argentině nejlepší. Jak to včera Alvarez zadrbal? Messi by si tam tu obranu v jeho pozici vykoupal...
omega13 01:53 > Evu a Vaška na tebe! Máš kliku, že Evik skončil...
seagull včera 21:07 > mam to uplne stejne jako ty. Messiho jsem nemusel az do MS 2022,tam se to otocilo
Aadvisor včera 18:54 > 40 minut to dam pres Rudnou na kole :D Autem jsem to jel tak milionkrat a za 9 minut jsem na Zlicine. Za 40 minut ses tam i vlakem :D
Miroslav_Beránek 04:19 > no to bude mňamka :)
To je sestavička tady :D
Jordánsko - Alžírsko bude jeden z vrcholů šampionátu.
předkrm slušnej, teď přijde žradýlko
To byla ruka ne?
Senegal to má docela nahnutý.
Martas007 včera 21:17 > Tak už to rozdejchej. Máš samozřejmě pravdu. Folprecht říkal že jako bažant hrál proti Horváthovi, souboj ten spadnul a sudí odpískal faul. "Vždyť to žádný faul nebyl"
"Až budeš hrát jako Horváth tak ti to taky odpískám"
disi včera 20:30 > Jsem ve Velkých Losinách tady žádný tanečky nejsou. Včera jsem šel ze zoufalství na dechovku vydržel jsem dvě písně. Dechovka je něco hrozného sama o sobě, ale když k tomu přidají moravskou bodrost tak to je teror.
Tolnerian 22:34 > beru ho ze tabulkové zabiral to místo na tenhle post. Zatím máme ty kraje extra pomalé a netechnicke. No chceme to dělat levně, dobře. Sezóna ukáže jestli je to cesta jak vyhrát ligu a nebo ne.
seagull 21:24 > Proc procistit? To mi prijde nefer vuci klukum, kteri vykopali zachranu :)
FFP
crazytea 22:07 > Chaveze vůbec nemůžeš brát jako reálného člena kádru. To byla chiméra, přelud. Ten si kopne do balónu možná za půl roku.
Sonne prý chce hodně peněz dle VP. A FFO je prý jen berlicka ceskych klubu, hlavně tedy Sparty. Rosa to to prostě chce dělat lowcost.
Navíc už nikde nezminuji Sonneho ani toho Stalina takže jsme o dva krajní beky na soupisce méně.
Bunda 21:52 > tak on zrovna nebyl tak špatný hráč a i v Turecku nehrál špatně.
Teď tam máš kaderabka se suchomelem.. To ti přijde lepší?
crazytea 21:50 > vyhodili jsme ho do Turecka a teď se vrátí? Co Hanousek nebo Pešek?
Cítím LM
Koukám že nás bývalý hráč Casper Hojer konci smlouvu v Rizesporu a bude volný hráč.. Nebyla by to odpověď na krajního beka?
Bunda 21:17 > Tottenham na nějaký MS a aktivitu po něm nečeká, De Zerbi to chce pročistit
seagull 21:19 > Nemam rad nespravedlnost :)
Martas007 21:17 > ty toho nenecháš viď? :D
ta gólová akce byla ale fotbalová báseň, král si to v nastavení, kdy je v Dallasu 34 stupňů, kousek za půlkou jen lehce ťukne před sebe, pár kroků, hlava nahoře, na šířku milimetrově najde Alvareze, toho bys nechtěl chytat ani v pětadvaceti, natož v třicetiosmi a o chvíli později už doráží jeho akci. Kdyby mu vyšly ty kličky do těch tří hráčů ve vápně, to už by byla jen taková třešnička
Kinský 1. Dúbravka 2.
Seagull jde slavit:)
Návrat do ligy byl asi kurva daleko:D
Spravne mel mit na tomhle turnaji jeden gol a proti Rakousku a Jordansku sedet na tribune. Ale nekteri si jsou rovnejsi, no :)
Ad ACS-OloFan 21:01 - Gerd Müller- 2 hattricky po sobě na MS v roce 1970.