dexicek 12:13 > Ano dexi, mel jsi pravdu jako vzdy.
respekt*a*pokora 12:02
No já bych řekl, že z pozice beka byl paradoxně platnější i do ofenzivy - dostával se k více centrům, přihrávkám do šancí, předfinálkám i do šancí. A ta jeho rychlost dozadu je super, zvlášť když máme pomalé stopery a vlastně i další obránce
.. vůbec by k žádnému rozhodování na základě fairplay nedošlo..
Martas007 12:07 > ano teoreticky je tam 20% pravděpodobnost podle modelu že by to stačilo na osmé postupové místo ze třetího. Ale to vsázím obě koule a bunduv barák že se nestane. Takže tam se ještě doplňuji
Nicméně ty jsi úplně mimo ohledně co se týče pravidel pro třetí místo. Což byla tvoje původní premisa, úplně chybná
Howgh
dexicek 12:08 > V cem?
Martas007 12:07 > zase si mimo
Youthforce 12:03 > diky, to mi stačí
Snad i Martasovi ;)
My, JAR a Korea bychom meli tri body. V minitabulce by JAR mel skore 1:1, my a Korea 2:2. Takze oproti JAR bychom meli vice vstrelenych branek.
A oproti Koree bychom byli lepsi v tabulce fair-play - a pozor, tady prichazi cas meho pokani, protoze jsem se splet. Pred tabulkou fairplay je jeste celkove skore se zapoctenim vsech tymu. Takze bychom byli fakt treti.
Takze se Youthforceovi omlouvam. Dexickovi ne, proc ac sam napsal picovinu, ze bychom uz ted byli out, tak chybu jako vzdy neprizna :D
respekt*a*pokora 12:02 > proti slabším týmům to může být fajn varianta.. hráč navíc, který nahoře udělá přečíslení v super kvalitě
Ale měl by pravdu v případě, ze bychom vyhrali 2:1. To bychom opravdu byli druzí. Ale to je taky blbost, toho gola bychom nedali
dexicek 11:59 > No vsak jo, to je blbost
Prosím nezabíjet Mercada na beku!
Je tam vice kroků k rouhodnutí. V první kroku by se v minitabulce poctem vstrelenych golu eliminovala JAR. Ve druhem kroku uz by doslo na vzajemny zapas CR Korea
Youthforce 11:57 > Marťas psal že bychom byli ve skupině druhý..
A to jsme si přeci řekli že je blbost
Youthforce 11:55 > ano tohle je pravda.. ještě stoprocentní to není ale dost bych se divil kdyby to hypoteticky padlo jak píšeš
dexicek 11:55 > Nel jsi pravdu se tretim mistem, ne s tim, ze bychom byli tak jako tak out. Coz neni pravda, sance by porad byla
Obočím ke Spartě.. Spekulace na další křídlo.
S tím jaká nekvalita zůstává na krajních becich tak by mi fakt asi nevadilo kdyby tam stáhli Mercada. On je lepší nalevo ale tam je číslo jedna Sulo. Vzadu může být na obou stranách.. S jeho pohybem to nebude takový ústup. Mi z krajního beka může dělat body a góly jako preclík nebo sonne. Viděl bych ho nalevo radši než Rynese.
Takže chcete říct že Marťas se plet ?:))
dexicek 11:49 > No měl jsi pravdu, byli bychom třetí se skore -3.
Ale v minitabulce třetích mist bychom byli aktuálně devati (ne osmi jak jsem psal), ale pořád by byla sance.
Rakousko by muselo porazit Alzisko a zároveň nedostat gol (pri prohre 0:1 bychom meli komplet stejné statistiky, tak by pak asi rozhodoval počet karet) a Kongo be nesmělo porazit Uzbekistan.
V tom případě mám pravdu
dexicek 11:49 > Pak pocet vstrelenych golu a pak az vzajemny zapas
AI říká počet střelných gólů v mini tabulce .. to bychom měli s Kóreou stejně
Meli bychom stejny pocet bodu s Koreou i JAR, ale absolutne nejhorsi skore. Takze bychom museli JAR porazit vyrazne a ne jen 1:0
Co teda hraje roli když mají tři týmy stejný počet bodů i stejný rozdíl skóre v minitabulce?
dexicek 11:48 > tom případě nemáš pravdu, ze bychom byli out.
Youthforce 11:46 > z toho samozřejmě vycházím. My s JAR 1:0.. Jar-Korea 1:0
Youthforce 11:41 > Pokud bychom brali v potaz, ze by JAR nevyrovnalo a utkání skončilo 1:0 pro nas.
Protože my bychom gol na 2:1 nedali, ani kdyby se hralo doteď
Aadvisor 11:26 > sks prisla s nabidkou ktera se neodmita. Tezko rict jestli by prodejem do zahranici dostaly jeste vic. Ale v Liberce to delaj dobre.
Martas007 11:30 > A na to jsi přišel jak? Skončili bychom třetí.
V tabulce třetích míst bychom byli s -3 na osmem místě a pořád měli šanci postoupit.
dexicek 11:29 > A ja ti pisu, ze bychom nos neutreli, protoze bychom postoupili primo ze druheho mista :D
Aadvisor 11:26 > Diakite je trošku zajíc v pytli.. může to být jackpot, který odejde za 500, ale taky to může být pouze hráč do užší rotace.
Potenciál má obrovský, ale to není vše.
Kania to víc moc dobře. Stejně tak musí tlačit i na přestup Mahmice
Martas007 11:20 > No to můžeme spekulovat. Ale ta myšlenka byla taková že třetí místo se třemi body co jsme považovali téměř za 100% postup.. bychom utřel nos
Zajimavy vyjadreni Nezmara. Meli sice zajemce ze zahranici na N’Guesana a Diakiteho, ale na zapade cekaji s rozhodnutimi az po MS. Tak nechteli riskovat, ze to nevyjde a kdyz prisel balik od seshita, tak to vzali. Evidentne potrebovali prachy
LK37 to slušně žere klobouček …
dexicek 10:14 > Ogba s tim zraněním asi neudají.. leda by mel zájem Rosa :))