Herrer

00:05

ACS-fan včera 23:54 > Jo, dneska návrat ke klasice. Ani už nevypadali tak fotbalově.


ACS-fan

včera 23:54

Anglie trošku návrat k tomu, co hráli dřív.


Aadvisor

včera 23:48

Zda se to jenom me, ze ten rozhodci nepiska evidentni fauly?


dexicek

včera 23:14

Bohužel to je přesně ten zápas kde je vidět nevýhoda štědrého postupového systému.
Oba týmy s prstem v zadku berou bod, cokoliv navíc je bonus, cokoliv méně je lehká komplikace. Tak kam se hnát


Letnak

včera 23:03

Pánové,v Neděli má být 40°....to by ani psa nevyhnal :)


schweinsteiger

včera 22:46

dexicek 21:50 > Jak praví klasik: Mně brzké vstávání nedělá dobře. A hlavně musím ještě chvíli přemýšlet.


schweinsteiger

včera 22:44

Tommy. 18:09 > Ale ale, přece trpělivosti a víra, ne? :D


schweinsteiger

včera 22:42

dexicek 16:52 > To víš, přestupáčky jako za rybáře Zděndy, ty fakt od pana FFP nečekej. Pamatuju ty posměšky, co se mohl tak asi od Ščasnýho naučit a zatím stále nevyšel z jeho stínu.


dexicek

včera 22:38

Jinak tohle ke kurva nudnej fotbal.. zlatá CZ-JAR.
Zatím bez střely na branku


Vezir

včera 22:24

Rosa neni zadnej odezdi ke zdi, ten je naopak velmi stabilni. Nepoustime se do dostihu, berem plivy co zbydou. Kritizovany bracha vyficel, ale nemelo to na prestupy zadny vliv.
Hejsek to necha jako vzdy vyhnit az na kost, a pak ho nahradi jinym lemplem. Jako to uz prece musi videt i slepej, ze tohle k nicemu neni. Ja uz se upinam k jediny veci, ze zacne kurvit West Ham a nam da pokoj, nejlepe ze Spartu proda nekomu schopnymu. Jinak mame jeste dobrych 30 let vyplnenych Rosickyma, Kotalikama, Pozarama, Cuprama a Pribylama.


ghosttt

včera 22:16

dexicek 22:07 > :D


Martas007

včera 22:08

dexicek 21:50 > Radsi sestrih na Nova Sport. Ale budu tu ve ctvrtek, zitra si pospim :)


dexicek

včera 22:07

ghosttt 22:06 > no proto. Jinak bez piva kámo ;)


ghosttt

včera 22:06

Ich auch.


Tolnerian

včera 21:59

Ve čtvrtek ráno tady budu


dexicek

včera 21:50

Sem zvědav s kolika "odborníky" se tu potkám zitra ve 3 ráno.. možná většině bude stačit 7min sestřih na ct sport


schweinsteiger

včera 21:39

seagull 17:08 > Horste, že zrovna ty budeš takhle dnešní :D To je Rosova klasika, ode zdi ke zdi... viz jeho výběry trenérů i hráčů do pole.


dexicek

včera 21:07

Skoro bych řekl že naše postavení na světovém žebříčku odpovídá tomu co v kontextu ostatních týmů hrajeme

Hele mně to taky nebaví.. ale kdo čekal krevety tak byl na drogách nebo nikdy fotbal nehrál..
Jak by řekl zdejší ex klasik


Slavičín

včera 21:02

Jsou tam horší mančafty,blbý je,že mi soupeříme o to,nebýt nejhorší.Ne naopak.


dexicek

včera 20:54

Jak říkám .. hrajeme hovno ale jsou i horsi tymy

Vše ostatní jsou kecy


omega13

včera 20:37

Ronaldo je takový jaký je. Sebestředný, zahleděný sám na sebe, zkrátka narcis který nemá sobě rovného. Jenže kdyby takový nebyl tak už se dívá z gauče.


seagull

včera 19:39

Hroznej pozér ale


ghosttt

včera 19:32

Skoda


seagull

včera 19:30

To jim odvolá, ten Portugalec se tam málem rozbrečel


dexicek

včera 19:30

Mno jsou tam i horší tymy nez my


ACS-4Ever

včera 19:30

wow


seagull

včera 19:29

Mlask


omega13

včera 19:27

ACS-4Ever 19:20 >.. Souhlasím nikdy to nebyl hráč který by uchvátil moje srdce. Nechci ho ale vidět na kolenou a vysmívaného.


ACS-4Ever

včera 19:26

První hráč fotbalové historie, který dal gól na 6 různých mistrovství světa.


omega13

včera 19:23

seagull 19:17 > kterej cvok by tohle čekal. Ronaldo dal asi tak miliontej gól a vidíš na něm jak je hladový.


ACS-OloFan

včera 19:21

To musí být parádní zážitek čumět na fotbal skrz telefon a pak skákat radostí když dáš gól :-)


ACS-4Ever

včera 19:20

omega13 19:11 > ja mu to taky preju. Ale ten jeho downfall bylo posledni dobu obcas tezky pozorovat.


seagull

včera 19:17

Teď dobře Portugalci přechcali celej svět :D


crazytea

včera 19:15

Penxa uz gól za zbrojovku.


seagull

včera 19:13

Uzbekistán ten je taky na tom MS z leknutí