sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Fórum


VšeProSpartu? - 06:24

Tommy. - včera 23:03
Nápodobně. To je furt Kanga dovnitř - Kanga ven, nýmand Ital - boJílek, cizáci - kafíčka. Sám tohle debilní rozdělování aktivně podporuješ a pak ti vadí, když ostatní dělají to samé, jen z druhé strany příkopu. Co takhle pro změnu měřit všem stejně?
Kanga má v zápase, který vyhrajeme, 1+1. Ty mu dáš v hodnocení stejně za 3. Pořád ho vyhazuješ, ale když dostaneš otázku položenou bez vytáček na to, v čem by jeho odchod konkrétně pomohl, reakcí je jen pičovina o oblíbencích. Když odejde, hroutit se nebudu. Rozdíl mezi loňským a letošním Kangou je ale markantní.
Ital se vyhazoval po 8 dnech od začátku sezony, Jílek má dostat důvěru na rok bez ohledu na cokoliv. Jaká jsou kritéria pro hodnocení úspěšnosti angažmá? Počet bodů, předváděná hra, práce s mužstvem, vylepšení zázemí, redukce marodky, zapracování odchovanců, něco jiného? Proč je jeden nýmand a druhej jitřenka (schválně nejmenuju, protože pod různou optikou by každýmu vycházel jako výsledek někdo jinej)?
Rosa nebo schwein to ženou až zbytečně do extrému a ta negace všeho, co vedení klubu / trenérský štáb udělá, je někdy zbytečná. Přijde mi ale absurdní, když ti, kteří dělají u jiných trenérů to samý, se nad takovýma reakcema ostatních sami pohoršují.

seagull - 01:48

jinak PL bude letos hodně zajímavá. 5.Wolves 23b. - 18. Everton 14b., Mezi 6. United a 13. Brighton všichni narvaný ve 3 bodech, teď zběsilej prosinec, do toho když někdo najede bez formy, tak najednou hraje místo o poháry vo záchranu

seagull - 01:21

dneska cestou z práce byli racci slušně rozdovádění :D

Rosa - včera 23:35

Martas007 - 23:05: Tady nekdo mluvi o Jilkovi? :P

schweinsteiger - včera 23:14

Tohle byl jen fór, protože bejt tu jinej a lepší trenér, nechal by si samozřejmě Karu a Onděho by poslal přinejlepším někam na Hanou. Takhle on si udržel místo ve Spartě a naopak Kara odchodem do toho Nizozemí dostal možnost se posunout dál, protože tady po Italovi následovalo období temna... Tak se hned nečerti :D

majlan - včera 23:11

dokud budete psát takový nesmyslný prohlášení, tak asi jo, sypánci :-)

Martas007 - včera 23:05

Tak tady se začne ještě začne v dobrém vzpomínat na nejhoršího trenéra Sparty za posledních minimálně třicet let. Fakt moc smutný...

Tommy. - včera 23:03

nemuzes se na to uz vysrat??

schweinsteiger - včera 22:59

Jinými slovy by každý Vánoce mělo špageťákovi chodit děkovný přáníčko jak z města nad Jizerou, tak od Něvy, protože oba mu vděčí za to, kde jsou.

Tommy. - včera 22:59

Gunners jsou hodne v pici :(

Tommy. - včera 21:44

palec nahoru kamile, nenech se svajnovatet :P

VšeProSpartu? - včera 21:44

Já už mám dokonce i požráno :(

lucifer.pekelny - včera 21:43

Paní Zahuová, už máte napečeno? :-)

dobráduše - včera 21:37

Jednou bych něco pronesla i (tak trochu) mimo Ondry. Když se tu tak vzpomíná na naše bývalé trenéry. Tak pod jakým trenérem, šel hráč doslova a do písmene plakat ke sportovnímu řediteli, že pod ním (trenérem) hrát za žádnou cenu už nechce? Ano, mladý, hodný,nejlepší hráč předešlé sezóny (2016/2017), momentálně stabilně hrající v jednom z TOP týmu v Evropě, navíc hrající Ligu mistrů stabilně v základu. Kdo to uhádne :) a ještě lepší :) hádejte, kdo místo něj hrál právě celý podzim v základu a byl nejlepším hráčem té sezóny? :) Jako bych se opakovala... největší škodnou Sparty jsou fanoušci, kteří si hrají na to, že něčemu rozumí, přitom jsou úplně mimo. I vedení se Xkrát doslova protočilo a někdo je stále schopen posílat někoho VEN :) Promiňte, že jsem se zase tak trochu vytočila...

D-Evil - včera 21:36

Kanga do Dukly jít nemůže, tam se nedaj dělat konflikty s fanouškama.

VšeProSpartu? - včera 21:32

:)

schweinsteiger - včera 21:19

neztrapňuj se, kamile, tohle nemáš zapotřebí

majlan - včera 21:14

žebříček největších trenérských nýmandů ve Spartě dává asi tak stejnej smysl jako Pkingův žebříček nejhorších poločasů, v obou se o první místo dělí až příliš mnoho kandidátů

kakamil - včera 21:12

Dukla by Kangovi slusela, to je klub akorat pro nej.

Pitry - včera 20:36

Průcha-12:59 Kdybych chodil na Julisku a Kanga hral za Duklu,tak bych to neřešil.

Tommy. - včera 20:24

to az pod hodinama. Esliva nechytne kockovu utikavou :P

Youthforce - včera 20:17

Uz se perou!

Tommy. - včera 19:57

michas hrusky s jabkama, vocasniku

Shog1 - včera 19:49

Trpělivost a viru hovado..

Tommy. - včera 19:46

nezvan sracky...

Shog1 - včera 19:44

To každopádně. Pro spartanskej lid to bude berlicka ještě tak tři sezóny. Až na jaře skončí Jílek, tak jeden z důvodu bude, ze tady x let zpátky trénoval Ital.

ACS-fan - včera 19:37

Stramaccioni ve stopách Hřebíka, bude se tady o něm psát ještě deset let po skončení jeho angažmá u áčka

Shog1 - včera 19:35

No já bych chtel vidět, já by si v ty munsulumansky lize vedl ten nás momentální Bojílek, kterej Spartu nezvládá ani v situaci, kdy nad sebou nemá Zdendala :)

majk - včera 18:52

tady se furt plácáme na místě a ukazujeme na Štramáka. Nemluvě o tom, že nebejt jeho dvou dementních posil, tak na stopera máme celkem jednoho hráče. Ani nebudu počítat kolik přestupních období od jeho konce uběhlo a furt se jen vymlouváme.

Tommy. - včera 18:27

18.06 prosimte neargumentuj nejakou posranou musulumanskou ligou, nezajem...

majk - včera 18:26

kabely

brychtal - včera 18:19

Tož zdarec sypánci! Šak Vás to po zítřejší valné hromadě přejde. Už vidím, jak UEFA zatrhává ACS přestupy pro porušení finanční FP. Posily nebudou, superhráče vyštvete a Ondra to sám nezachrání (MF jde do Realu...). Hřiště se zorá a vystaví se nákupní centrum pro 30000 návštěvníků. Pak se budete scházet v nákupním středisku Sparta na Kvašňákově patře, kam pojedete po Kangových schodech. Budete cucat limču, radit si, kde dělají nejlepší zubní protézy, v kapse slevovou SpartaClub kartu...
No podle Vašich pohřebních řečí poslední dobou to k tomu docela spěje za zdánlivé nečinnosti VSJBČ. Radši pojedu do Pelhřimova prohlédnout si kremačku. To je jistota.

starasparta - včera 18:16

1 acs vs 10 sks :D
https://www.televizesezna ...

schweinsteiger - včera 18:06

Spíš se ukazuje, že to ani nemuselo tak bejt Štramákem jako BČ... Štramák je dávno v prdeli a postavil tým na nohy, zatímco tady se furt plácáme na místě a ukazujeme na Štramáka. Nemluvě o tom, že nebejt jeho dvou dementních posil, tak na stopera máme celkem jednoho hráče. Ani nebudu počítat kolik přestupních období od jeho konce uběhlo a furt se jen vymlouváme.

Youthforce - včera 17:57

Taky nevim co je nam do nakyho kokutka co nám to tu rozjebal na roky dopredu ( samozrejme s prispenim VSJBC)

  Novinky na internetu
hrac

Kanga Guélor

známka:

6 2

zápasy: 19
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 8

zápasy: 12
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 7

zápasy: 22
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

5 7

zápasy: 19
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

5 5

zápasy: 18
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Skříň  Skříň  469

2.  miram  miram  448

3.  Pacos  Pacos  431

4.  Fotr  Fotr  429

5.  BFG  BFG  426

6.  recchi  recchi  422

7.  Vencano  Vencano  419

8.  Morn  Morn  414

9.  Tommy.  Tommy.  408

10.  vapno23  vapno23  403

11.  Malej Ondra  Malej Ondra  396

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama