ACS-OloFan
25.06.2026 00:08
25.06.2026 00:08
Tak předkrm Scotch whisky vs Caipirinha
25.06.2026 00:36
Novák včera 23:09 > To rozhodně. A kdybychom k tomu získali na hrot třeba Castra, to bychom byli neporazitelní :))
25.06.2026 02:07
Proč ten dědek mektal něco o aktuální formě, když tam pak nasadí Šulce.. mě je reálně jedno, koho nasadí, ale proč si musí neustále srat do vlastní huby.. to mi leze na nervy.. Maroko Haiti skvělý fotbálek
25.06.2026 02:11
ta sestava je naprosto šílená, to musela postavit Darinka
25.06.2026 02:18
Jak se asi cejti Ochoa, ze ho nechal sedet? Nebo ho tam da na poslednich deset minut? :)
25.06.2026 02:29
Ty vole LiveSport tu sestavu trefil..
Ještě jsem říkal v hospodě že to je úplná kravina, na hrotu že by byl Adam
25.06.2026 02:32
dexicek 02:29 > Jako prvni s tim prisel myslim iSport :)
25.06.2026 02:37
Martas007 02:18 > Ten Ochoa se vždycky objeví jednou za 4 roky na MS. Podobně jako ten Rodriguez ze Švýcarska.
25.06.2026 02:39
Kdepak mame Horsta Ducháčka?
25.06.2026 02:41
Martas007 02:32 > je to možné. Já jsem na to čuměl nekdy v šest večer. Přišlo mi to fantaskní
25.06.2026 02:41
majk 02:11 > :D
25.06.2026 02:44
Doudera neciti ve 2,2 km nad morem rozdil, to jsem zvedav :)))
25.06.2026 02:48
Dobré ráno přeji
25.06.2026 02:49
Jsem tady ... tvl v tom vedru se skoro nedá spát, to bude zombieland v práci ;(
25.06.2026 02:50
Tak tedy hlásím, že jsem zde. Ale jsem tu podmínečně a běda vám, běda vám jestli jim to nepůjde :D.
25.06.2026 02:52
Douděra, Višinský :D ... dědek nakupoval u kartelu asi
25.06.2026 02:52
Určitě jedna z nejdivnějších sestav ever.
Ale kdo ví.
25.06.2026 02:53
Tuhle sestavu Mexiko asi předpokládat nemohlo..
25.06.2026 02:56
Fanda Fotbalu tady tvrdil už asi čtyři dny zpátky že Douděru čeká v základu.
25.06.2026 02:56
Sochurek nic, ach jo...
25.06.2026 02:57
Visinskyho někdo taky čekal
Ale Hložka na hrotu??
25.06.2026 03:10
Schick by tuhle sanci dal :(
25.06.2026 03:13
Ten Hranac je opet spatnej.
25.06.2026 03:15
Jak dlouho v tom tempu vydrží ti naši?
25.06.2026 03:15
omega13 02:56 > to
psal o Visinskym ne ?
25.06.2026 03:15
Slusnej zacatek.. maximalni intenzita
25.06.2026 03:21
ghosttt 03:15 > ne určitě o Douděrovi
25.06.2026 03:36
To Mexiko je slabý. Ty vyletěj už v Round of 32.
25.06.2026 03:38
Miroslav_Beránek 03:36 > Tyhle kecy tu miluju :D
25.06.2026 03:48
Hložek už nedává
25.06.2026 03:49
Myslite, ze toho Quinonese Rosicky sleduje?
25.06.2026 03:50
Když dostaneš spásnou myšlenku nechat hrát rychlé hráče v útoku, ale zapomeneš hráčům vzadu říct, že už nemají všechno nakopávat...
25.06.2026 03:51
Červ hraje dobře, jen to válení.
25.06.2026 03:51
Výživná skupina, oba poločasy 0-0, že by to byla nějaká hitparáda, to se říct nedá
25.06.2026 03:52
Takovej průměr zatím..
25.06.2026 03:53
Nas nejlepsi vykon zatim. Verim, ze Schickovi to tam ve druhem polocase padne.
25.06.2026 03:54
Skoda, ze jsme takhle nehrali proti JAR. To by v pohode stacilo.
25.06.2026 04:04
Chybí nám invence, dynamika, jistota v práci s míčem. Prostě nic překvapivýho, ani novýho. Takovej českej fotbal je.
Jak píše Martas, tohle by bejvalo na JAR stačilo, jenže tam jsme se propragmatizovali k zaslouženýmu trestu.
25.06.2026 04:04
ghosttt 03:15 > O obou, jenom nasazení Višinskýho jsem trochu omlouval tím, že je to jediný levý křídlo v kádru:).
25.06.2026 04:04
Připomíná mi to situaci, když jsem jel kdysi připravkou na turnaj, a předseda oddílu mi kladl na srdce, aby "si zahráli všichni". Protože přece "všichni platí příspěvky":D
25.06.2026 04:05
omega13 03:51 > Červ je solidní hráč. Mít vedle sebe dva kreativce, byl by hodně platnej už jen tou svou energií.
25.06.2026 04:05
Fanda Fotbalu 04:04 > :-)))
25.06.2026 04:06
Martas007 03:54 > Ale JAR hrálo, Mexiko nehraje. Tohle dopadne dobře.
25.06.2026 04:07
Fanda Fotbalu 04:06 > JAR hrala, protoze jsme ji to dovolili.
25.06.2026 04:11
Představoval bych si dva dynamický obránce ke Krejdovi, kterej to táhne morálem, mnohem lepší verzi Sadílka, ideálně hned dvakrát, hbitý a rychlý křídla, který v lize možná máme, ale jsou to ve většině cizinci...
Jen to píšu a vidím, že Winter is coming :-D
25.06.2026 04:11
Martas007 04:07 > Přesně tak. Na ty stačilo zadupat a nevěděli kudy kam.
25.06.2026 04:12
Tipuju, že nás domácí dřív nebo později uženou.
25.06.2026 04:15
No jo no, tímhle my si nepomůžeme.
25.06.2026 04:16
To je největší rozdíl mezi námi a zbytkem Mundialu.
25.06.2026 04:17
Douděra se úplně zbytečně vysunul do soubuje kde byly už dva naši
25.06.2026 04:18
Tvl, zrovna sundat Višinskýho?
25.06.2026 04:19
dexicek 04:17 > Douděra začal slušně, ale jak se rozkoukal, tak postupně našel sám sebe :-D
25.06.2026 04:19
Fanda Fotbalu 04:04 > :DD
25.06.2026 04:19
Herrer 04:12 > Dřív :(
25.06.2026 04:20
dexicek 04:17 > motá se mi nebezpečně u dolního okraje televize, doufám,že se mi nevykutálí do obýváku
25.06.2026 04:21
dexicek 04:17 > Dík za info, neviděl jsem kdo to byl. "Zapomněli" ho jmenovat...
25.06.2026 04:21
Tvl, jděte do prdele, co to kurva bylo????
25.06.2026 04:21
Do prdele
25.06.2026 04:21
Na posranyho... Atd
25.06.2026 04:22
To jsou neskutečný klauni….
25.06.2026 04:22
Ty vole kam běžel douděra???
25.06.2026 04:22
Trn Sadílek je tak neuvěřitelně hloupej hráč,že z toho bolí oči.
25.06.2026 04:23
Herrer 04:21 > Může za to Václav Černý! (pokus o černý humor:)
25.06.2026 04:23
dexicek 04:22 > co čekáš? Ono mu to moc nemyslí ani s kyslíkem, takže teď je někde na úrovni trepky....
25.06.2026 04:23
No tvl, kde byl Krejda? Ten jeho výklus. Uff...
25.06.2026 04:23
dexicek 04:22 > do blázince
25.06.2026 04:23
Vyborne Holes
25.06.2026 04:24
Fanda Fotbalu 04:23 > jj, může si za to sám, kdyby byl jako ostatní kluci, mohl si to tam s nima "užít" taky :-)
25.06.2026 04:24
Co to kecá že měl Kovář balón v náručí.
25.06.2026 04:25
Nechtěl sem bejt na kluky nasranej a už docela jsem. A na Koubka taky.
25.06.2026 04:25
Jdeme to oživit totální ofenzívou , nasadíme vrtulník
25.06.2026 04:25
Oživení souckem určitě pomůže.
25.06.2026 04:26
Na ten druhej gol se rad jeste podívám
25.06.2026 04:28
Douděra tvl.. mas ve vapne 5 vezi a pálís z 30ti
25.06.2026 04:29
Ten pacient si jednoznačně říká o angažmá kopáče do NFL
25.06.2026 04:29
dexicek 04:28 > Tohle jen v prvnim polocase udelal asi ctyrikrat. Idiot
25.06.2026 04:30
dexicek 04:28 > Jo, to bylo taky hodně chytrý... Asi po nocích koukal na sestřihy :-)
25.06.2026 04:30
Mimochodem nevím jaká mediální agentura dala do fotbalových reklamních bloků opakující se spoty na ženský prostředek na hubnutí
25.06.2026 04:31
Pohled na Nedvěda za vsechny komentáře
25.06.2026 04:31
ACS-OloFan 04:25 > S tříkolkou to bude nezastavitelnej dopravní park.
25.06.2026 04:35
Dalo to vemeno aspoň jeden dobrej centr?
25.06.2026 04:35
ACS-OloFan 04:35 > Ne
25.06.2026 04:37
Martas007 04:35 > hraje hrozně ale jeden centr zprava byl slušný.
25.06.2026 04:38
Není to zesměšňování soupeře s tím Ochoou?
25.06.2026 04:39
Miroslav_Beránek 04:38 > přesně na tohle jsem teď myslel
25.06.2026 04:40
Ochoa si lepší kompars nemohl přát.
Je mi za ty kluky až trochu stydno. Že prostě dovednosti nemáme, není překvapení, ale že cíleně zabíjíme nebo ignorujeme i to málo fotbalovýho, co máme k dispozici, je úplně blbě a jestli to bafuňáři hodlají trpět, tak ať jdou do prdele.
25.06.2026 04:40
omega13 04:37 > to byl ten před druhým gólem?
25.06.2026 04:41
Ten pablb je fakt zlej sen
25.06.2026 04:41
Zelenýmu se vyčítala ta jedna situace, ale proti Douděrovi hrál jako Cafu.
25.06.2026 04:41
Já být na hřišti tak už mu dám facku a do toho ty kecy Zelenky :-(
25.06.2026 04:41
ACS-OloFan 04:40 > už nevím
25.06.2026 04:42
Ten Doudera musi dostat v satne strasnej ceres. Nechutne premotivovanej a netymovej vykon
25.06.2026 04:43
ACS-OloFan 04:41 > Tvoje chyba, ze koukas na CT :)
25.06.2026 04:43
Miroslav_Beránek 04:38 > Neni,meli to v planu uz pred zapasem.
25.06.2026 04:44
Tak zatím nejlepší z té hrůzy Coufal
25.06.2026 04:45
Coufal slusnej match a az na jednu situaci i Holes. Nerad rikam
Soucek vypadá na krizak ://
25.06.2026 04:46
Martas007 04:43 > Čekal jsem,až se Bosák odváží kritizovat, už začal a Zelenka žehlí :-),jinak koukám na Nově
25.06.2026 04:46
Že nedostal Hugo vůbec čuchnout, přesně ukazuje, jak hrozně o fotbale přemýšlíme. Asi tam jel dělat klukům maskota, nebo já nevím. Možná na něj volali sahara, bufet?
25.06.2026 04:46
Kluci mexičtí,nasaďte suspíky
25.06.2026 04:48
Taky jsem čekal, že tam toho Huga teď mohl dát...
25.06.2026 04:48
Tak Sochurek si udelal jenom peknej vylet
25.06.2026 04:48
Průměrnej Sadilek a hlavně Hranáč si tu minutáž absolutně nezasloužili. Jak píšete, Coufal aspoň nebyl trapnej.
25.06.2026 04:48
Ten starej palicak tam toho Sochurka neda. Me nasral dedek.
25.06.2026 04:48
Na toho kokota fakt nemám
25.06.2026 04:48
Herrer 04:46 > Teď jsem to chtěl napsat. Co by se stalo, kdyby dostal deset patnáct minut...
25.06.2026 04:49
Doufám, že dědek tímto skončil.
25.06.2026 04:50
Ninel 04:48 > nedostal by je Sojka a Adolf by se na dědu zlobil...
25.06.2026 04:50
Koubek (okamžitě) čau.
25.06.2026 04:50
Martas007 04:48 > Šetříme si ho, aby nasál atmosféru a pak byl na dalším Mundialu zkušenější. Když ne na hřišti, tak třeba v televizním studiu. Hodně mu to dá.
25.06.2026 04:51
Méchiko dneska hrálo sedmnáctiletýho Moru. Kluk co má 20 zápasů v lize, z toho 12 v základu, z toho jen 2x celých 90 minut. My vezmem Daridu a nasazujeme Součka a Sadílka. Sázka na jistotu... a ta vyšla podle předpokladů.
25.06.2026 04:51
Mame vepředu 3 věže neposleme centr
25.06.2026 04:52
Herrer 04:50 > na dalším mundialu mu bude 38, zkušenosti bude dost, 4 tituly se Spartou, 8 s Bayernem....
25.06.2026 04:52
Ninel 04:48 > Vůbec nic. Ještě by mohl něco předvést a dědkovi by vyčítali, že mu nedal víc šancí. Myslel jsem, že má Koubek víc citu.
25.06.2026 04:53
caucho23 04:52 > Jakože půjde do Bayernu ve třiceti? :-)
25.06.2026 04:54
Kuchtu a Sochurka tam vzali jen aby Spartani nebyli nasrany a ani to se jim nepovedlo. Kdejaky hovno ze Slavie jako Doudera, co na MS absolutne nema co delat, si zahraje, ikdyz nevim jestli se takhle slavistum a plzenakum podari zvysit cenu tem jejich nekopum.
25.06.2026 04:54
Mne je jich skoro až líto..
25.06.2026 04:54
Nevím co tento komunikační kanál dovoli,ale ten Douděra je megačůrák
25.06.2026 04:55
JAR z 2. místa? Zajímavé.
25.06.2026 04:55
Ty krávo, to je skoro tak bolestný, jak dělat stafáž u oslav titulu těch zmrdů. I když skoro... Tohle vidí celej svět.
25.06.2026 04:56
dexicek 04:54 > mě není,dopadlo to jak mělo,Schick se vzdá repre , vrtulník skončí a menstruační prostěradla se ztrapnila
25.06.2026 04:57
1 střela na branku od nás..
To je pak taky těžký
25.06.2026 04:58
Jsem to měl puštěný na mobilu, tak jsem nemohl psát.... tvl Douděra 3x střílí ze 40m, Souček se sám zraní, centry nedoletí na penaltu ... šílený
A aby z tebe Mexiko udělalo fakt vocasy, tak si vystřídají gólmana
25.06.2026 04:58
honsan 04:54 > Každej start za repre zvyšuje cenu
25.06.2026 04:58
Nic, jdu dát ještě šlofíka
Díky hoši za společnost
25.06.2026 04:59
Oni fakt budou hrát se Španělskem, Chorvatskem a Anglií? To bude fičák.
25.06.2026 04:59
Herrer 04:53 > :))
25.06.2026 04:59
Fanda Fotbalu - říkal si že Douděra bude hrát, aby se prodal. Tak to se moc nepovedlo.
25.06.2026 05:00
Hlavně že má ten lulin mexickej dres , s tím jeho můžou vytírat podlahu
25.06.2026 05:01
Jak to vypadalo? Díky
25.06.2026 05:01
Ten nedorostlej zmrd si tam s úsměvem plácá.....on je snad se sebou spokojenej.....
25.06.2026 05:01
omega13 04:59 > Slovan Bratislava by z toho být mohl ....
25.06.2026 05:02
Bunda 05:01 > Tak nějak podle očekávání. Jedna celkem šance na začátku, jinak nula nula nic. :D
25.06.2026 05:02
omega13 04:59 > Agent může ukázat kolik měl střel na MS :)
25.06.2026 05:02
Bunda 05:01 > no uvidíme. Koubek možná bude spokojenej, kdyby jsme proměnili šanci v úvodu, postup by byl náš!
25.06.2026 05:02
Bunda 05:01 > hele první půle jakž takž do 25 minuty jsme byli i optický lepší, pak kolem 35 už vypadalo, jak když nám došlo. Druhou půli za klauny
25.06.2026 05:03
Bunda 05:01 > Jako když hraješ bez křídel, bez invence a jediného trochu nebezpečného průměráka sundáš dolů jako prvního.
25.06.2026 05:04
seagull 05:02 > jak se tady říká : vzali jste šaške,tak máte cirkuse
25.06.2026 05:06
Dalos 05:02 > dobrý
25.06.2026 05:07
Něco bych tu odložil pro místní odborníky. Tak ta podceňovaná, vysmívaná, naprosto trapná a marná "Dukla" postoupila z naší skupiny z druhého místa. A že ta skupina byla snad slabá? Co to potom vypovídá o kvalitě české reprezentace. Hnusné sestavy, hnusná hra, hnusné výsledky. A kyselou třešničkou na zkaženém dortu bylo hodnocení trenéra Koubka po zápasu s JAR. Když už to mělo takto dopadnout výsledkově, tak to mělo být úplně jiné herně, aby se na to dalo koukat. Zkrátka, zlaté Kapverdy nebo ten modrý likér.
25.06.2026 05:08
Ochoa super :) Mi to trochu pripadlo jak kdyz si prckove letos odskocili kopnout prazskou soutez...v polocase stahnou dva hrace, hrajou v peti a stejne je to pres 10 :)
25.06.2026 05:10
Náš nejlepší výkon s jednou střelou na branku. Tak jo, dědo...
25.06.2026 05:11
Jo a k Sochurkovi....Koubek je curak!
25.06.2026 05:13
Díky. Já se na to vysral a asi dobře udělal.
Koubek ven.
25.06.2026 05:14
To ještě zažijeme srandu.
25.06.2026 05:15
Koubek: "Vyšinský už nemohl, proto jsme ho střídali"
Vyšinský: "Já se cítil dobře"
Tak jo :)
25.06.2026 05:17
Proč tam toho Sochůrka neposlal místo trojúhelníka to fakt nechápu....
25.06.2026 05:18
Dalos 05:15 > pobavilo, Koubek zapomněl udělat domluvu co mají říkat
25.06.2026 05:18
Ikdyby mu dal blbejch 5 minut
25.06.2026 05:18
Dalos 05:15 > Výborný :-)
Tvl, kdyby byl aspoň Koubek mladej, mohlo mu to zkurvit kariéru, ale takhle... :-D
25.06.2026 05:18
Vytesnuji repre a uziju si MS. Oblíbence mam. Sparťani se tam neutavili a nezranili tak dobrý.
Btw sem zvědav jestli kaniovi někdo položí 10 evropských za mahmice. On ho určitě prodat chce.
25.06.2026 05:18
seagull 05:17 > To se vyloženě nabízelo. Opravdu upřímně věřím tomu, že zrovna on by tam udělal zajímavé věci.
25.06.2026 05:19
Pokud Koubek bude frajer, tak oznámí rezignaci ještě na tiskovce. Zachoval by si špetku cti a nadhledu.
25.06.2026 05:21
Mike Bossy 05:19 > by přišel o prachy kdyby rezignoval.
25.06.2026 05:21
Se nechá vyhodit, jako každej manažer v ČR.
25.06.2026 05:21
Koubek už měl v klidu krmit holuby na Staromáku. Takhle na starý kolena úplně ztratil auru.
25.06.2026 05:23
Seagull- máš pravdu
25.06.2026 05:24
Hodne horky ted asi budou taliani..nedostat se na tenhle inkluzivni mundial a cumet na ten saskec v tv..to asi boli :)
25.06.2026 05:24
Jedinej kdo nedostal od Koubka ani minutu jsou Sochůrek a Kuchta ... Kuchta bude asi hodně nasranej.
25.06.2026 05:27
seagull 05:24 > Koubek o tom nebude zas tolik rozhodovat. Agenti a nejsilnější psi v lize diktují a Koubek jen poslouchá
25.06.2026 05:29
A dobrý, Višinský hrál dobře, a ty ho pošleš dolů a Šulce, ten toho měl teda v obličeji plný kecky, toho tam necháš trápit až do konce
25.06.2026 05:30
Provod taky, vystřídal a po 10 minutách mi přišlo že už nemůže
25.06.2026 05:31
Douděra si plete Aztecky stadion s Fenway Park ...
25.06.2026 06:03
Tak a napadá někoho realistický scénář, jak by to mohlo být lepší? Realistický ve smyslu, že to svaz třeba bude schopen udělat a zaplatit a prostředí akceptovat?
25.06.2026 06:05
Jinak za mě je to takhle lepší, než vypadnout po smolné plichtě gólem z kontroverzní penalty v 89. minutě. Prostě to bylo daleko, nedostatky byly jasně vidět a nemohla za to nějaká vágní smůla.
25.06.2026 06:12
ferousek 06:03 > co lepší?
25.06.2026 06:14
Jar půjde na Kanadu. To se ukáží ty levely.
25.06.2026 06:15
ferousek 06:03 > no ke zlepšení těžko. Chybí nám oproti soupeřům jeden z hlavních atributů dnešního fotbalu a to dovednost přejít 1 na 1. V souboji 11 robotů proti 11 musíš toho prvního robota vyšachovat, aby sis získal přečíslení a to nikdo z našich hráčů prostě neumí. Naší snahou je se ukopytit k nějakému rohu, autu v blízkosti vápna, protože ty centry ze hry, tam si v drtivý většině z nich vezeš i obránce, kterého se neumíš zbavit, žádný centr v klidu na který máš čas...a není to jen problém této repre, v lize českého hráče co umí 1 na 1 taky nenajdeš, na to si kupujeme cizince, takže ani do budoucna toho ke zlepšení moc nevidím
25.06.2026 06:16
Jinak ten provod byl už úplně vyřízený po pár minutách. Typek je z toho celorocniho vytížení úplně v prdeli. Sem zvědav jestli letos žida taky potáhne nebo ho uvařili a je v prdeli.
25.06.2026 06:16
A nebo počeštit nějaký čerty, beztak už to dělá každej
25.06.2026 06:36
Bunda 06:12 > je fakt, že fanklub defenzivního fotbalu chrochtal blahem...
25.06.2026 06:38
Hugo, Kuchta, Zelený rychle domu. Na dovcu a hurá do plného tréninku
25.06.2026 06:43
seagull 06:15 > no právě. Jak to realisticky v dohledné době zlepšit? Třeba nedávno zmínění Belgičané byli po roce 2002 úplně strašný, ale dokázali se z toho vyhrabat a vychovat skvělé hráče (že pak nefungovali jako tým je druhá věc). A základ nebyli importovaní čerti, ale bílý Belgičani. Oni i třeba Dánové mají čertů málo a přitom hrají mnohem lepší fotbal (jasně, na penalty jsme si vymačkali postup my, ale herně byli lepší). Chorvatsko nemá čerty vůbec. Obě zmíněné země přitom mají výrazně méně obyvatel než my. Tak jak se v hráčské kvalitě dostat aspoň na jejich úroveň?
25.06.2026 06:47
seagull 06:16 > mimochodem jestli dobře počítám, tak v U21 se objevuje nebo v nedávné minulosti objevilo pět čertů.
25.06.2026 06:49
MŇo, zaplať panbuh, že je konec. S tím kopytňáckým nefotbalem, co jsme předváděli jen dobře, že to skončilo ostudou. Ukazuje se ze dlouho praktikovaný kopytostyl model Slavie je na mezinárodní scéně úplně na hovno, taky bylo ve všech zápasech vidět, že co sešívanej potrat v sestavě to průser. Nerozumim proc za prakticky rozhodnuteho stavu bez jakykoliv možnosti to zvrátit nedostal Hugo aspon 5 minut, ale aspoň Hugo, Kuchtič a Jarda Zelený šup na dovolenou a 10.7. soustředění..
25.06.2026 06:53
Možná to Rosovo lpění na dominanci na míči není tak úplně blbej přístup i vzhledem k možné budoucí hře repre, ale bude to pár (desítek) let trvat. Jsem moc zvědavej co naši melodyboys na svazu. nedvěd by se měl zbalit a jít obdělávat Darinku do Itálie, tím by pomohl nejvíc. Koubek by mohl vklidu užívat důchodu a suchopárek do prdele, ten je tam akorát jako notesonosič a kuželkář....
25.06.2026 06:53
Pustil jsem si zápas o hodinu později, bo mě zradil budík. Ale výkon i výsledek očekávaný. Naštval mě Koubek, že tam neposlal Sochurka. Zase vyhrál byznys.
25.06.2026 06:55
k196 06:49 > Kuchtaa Sochůrek měli tu dovolenou už teď :-) Tak by mohli nastoupit do přípravy třeba už 6.7.
25.06.2026 06:57
Tolnerian: No nevim, co s nimi ten spolek trenérských neumětelů udělal, radši ať si chvili odpočinou uplně od fotbalu.
25.06.2026 06:58
Třeba JAR vyhraje MS a budeme se hrdě hlasit k remíze se šampionem :)
25.06.2026 06:59
Asi je zatim nejhorsi z tech stredaku tam, ja nemam rad uprednostit hrace jen protoze je nejmladsi a ma vetsi potencial, dulezity je co predvadi ted.
Sam jsem zvedavy jestli se v Sochurkovi tak pletu, ja v nem zatim nevidim ten super talent co ostatni. Na jeho pozici mam radsi hrace co jsou nebezpecni pro branu soupere, on zatim ukazal jen tah k vapnu. A umi se teda elegantne zbavit protihrace.
25.06.2026 07:12
Odpověď Koubka, proč neposlal na hřiště Sochůrka: Kdyby se Tomáš Souček nezranil... Tím jsme si vybouchli jedno střídání, ovlivnilo nás to. Tam se to pro Huga zavíralo. Dali jsme přednost už zkušenému Sašovi Sojkovi. Chtěl jsem to udělat, měl jsem to v hlavě. Dát mu tři minuty by bylo jen gesto. Hugo si počká. Nasbíral zkušenosti, navnímal prostředí. Počká si, určitě dostane šanci v Lize národů.“
5 minut před koncem, kdy musíš dát 3 goly, bylo nasazení Sojky životně důležité, protože oj to měl rozhodnout :-) Možná si Sochurek zahraje v Lize národů, ale na MS už se třeba nepodívá.
25.06.2026 07:16
Tolnerian 07:12 > ty kecy Koubka na tomhle MS jsou snad ještě horší než předvedená hra
25.06.2026 07:45
Dobré ránko všem podruhé
25.06.2026 07:46
Tolnerian 07:12 > curak. Ale říkám.. on má noty.
Repre má obrovský vliv na cenu hráčů, na zájem o hráče..
25.06.2026 07:47
kakamiI 06:59 > Tah na bránu, průnikovky, zpracování z první směrem dopředu, pokrytí míče, stabilita, síla, odolnost, dostatečná rychlost...
25.06.2026 07:48
kakamiI 06:59 > to je docela dobrý postřeh. Vlastně i Brian na tiskovce říkal že Hugo nemá vůbec nic jistého A že by potřeboval aby byl trošku produktivnější
25.06.2026 07:49
Zase neřešte píčoviny
Objektivně Hugo ještě na reprezentaci áčka nemá, a jestli mohl dostat symbolických pár minut je vlastně úplně jedno. Jemu ani týmu by toho moc nedalo.
Kuchta může být klidně nasraný ale ten hlavně může být rád že na tom mistrovství byl po nijak tak zázračné sezóně.. kterou zachránil poslední měsíc
25.06.2026 07:49
Dostali jsme se na MS díky velkému štěstí, tak by rychlý konec neměl nikoho překvapit. Udělali jsme si čárku za účast, svaz vydělal nějaké peníze, hráči přičichli k atmosféře velké fotbalové události. Co dodat. Snad jen, že se teď můžeme začít těšit na naši atletickou, silovou ligu plnou kopané, pro kterou mají naši rozhodčí pochopení.
25.06.2026 07:54
Tak určitě si nemyslet, že postavíme hru na 18 letým klukovi. Sbírat minuty, zkušenosti a pokud možno aby se zařadil mezi Brianovy koně. Jinak se může klidně stavět na hlavu a hrát nebude :D
25.06.2026 07:55
dexicek 07:49 > a proč těch 5 minut nemohl dostat? Jako že tam Suchopárek mává deskami a Sojka jde proti Mexiku otočit zápas?
25.06.2026 07:56
Koubek rozhovor na iDnes celkem ok, to samozřejmě ale neomlouvá jeho trenérské přešlapy
Paradoxně s tím souhlasím že proti Mexiku to byl asi nejlepší zápas.. tentokrát tam nasazení nechybělo, první poločas docela i fotbalovost....ale spokojený se čtyřkou na vysvědčení v porovnání s předchozími dvěma pětkami stejně být nemůžeš...
25.06.2026 07:56
seagull 07:55 > Samozřejmě že mohl.. jen to považuji za nepostatné... Ale rozumím že v kontextu celé té sračky to do sebe zapadá
.
25.06.2026 07:58
Douděrův výkon byl jeden z nejhorších individuálních reprezentačních který jsem kdy viděl.
Hlavně že to hovado asi stokrát zvedalo spokojeně palec nahoru.
25.06.2026 08:04
dexicek 07:56 > hele asi takhle. Za mě by vůbec v nominaci na MS být neměl. Odehrál pár fajn zápasů za Spartu, která se potýkala s marodkou, ale že by měl být ve výběru toho nejlepšího z ČR, to asi ještě ne. Tak si ho vzal na zájezd do USA no. Aby našel atmosféru, která očividně prý ideální určitě nebyla. A pokud si dědek myslel, že nemá ani na těch 5 minut, kdy už jsi bez šance, tak ho tam opravdu neměl brát
25.06.2026 08:10
Člověka, který je schopen nominovat, ba dokonce nasadit do zápasu, Douděru, bych posadil do temné vlhké a zatuchlé místnosti bez oken, přilepil mu víčka tak, aby nemohl zavřít oči, a nechal ho celé dny a noci koukat na gay porno Jindřicha Rajchla. S Douděrou na klíně.
25.06.2026 08:11
Mně to vlastně celý přijde taková strašně nevyužitá šance. Jsem asi jeden z mála bláznů, kteří repre hluboce fandili. Ať bylo stovka důvodů proč ne. Když vidíš že tam postoupili ty absolutní nekopové z apartheidu.. případně i z jiných skupin jaké týmy.. Jinak samozřejmě i štěstěna, poté co nám 2x roztáhla nohy v baráži, tak nám tentokrát zavřela dveře před nosem
25.06.2026 08:13
dexicek 08:11 > docela by mě zajímalo, jak by si v téhle skupině vedli oba naší barážoví soupeři
25.06.2026 08:15
A všichni, kdo jsou ochotní narušit si cirkadiální rytmus nočním koukáním na Douděrův odpudivý ksicht, si nezasloužej nic jinýho než prohru 0:3. :)
25.06.2026 08:18
seagull 08:13: To by mne taky ajímalo, myslím si ale, že jak Irové, tak Dánové by minimálně jednou vyhráli.
25.06.2026 08:21
Pking 08:15 > tys tu chyběl ty vole se svýma moudrama :)
25.06.2026 08:22
https://sportyzive.cz/fot ... Na každým šprochu, možná pravdy trochu??
25.06.2026 08:27
Jestli je to k něčemu dobrý, tak aspoň k tomu, že bude zase klid od těch "fanoušků" reprezentace, co si po 20 letech vzpomněli, že existuje fotbal a teď v diskusích na idnesu řvou, že za to může Horník, Košťál, Pelta a Chvalovský. Protože to jsou ti, který jim sebrali možnost jet na Staromák se svou státní vlajkou na kterou si napíšou jméno svý vesnice a při vyvolávání "kdo neskáče neni Čech" přikusujou řízek v chlebu z domova. S okurkou.
25.06.2026 08:33
k196 08:22 > to jsem to psal včera, tady nějaký mamrt udělal clickbait na základě jedné Vacka
25.06.2026 08:34
seagull 07:16 > Souhlasím.
25.06.2026 08:35
Soukup na čt4 super hodnocení.
25.06.2026 08:44
dexicek 07:58 > Taky souhlas. Dnes u mě začínal v bodu 0. Což po jeho skečích v lize byl ode mě výkon na hraně sebeobětování.
25.06.2026 08:45
Nejvíc mě dojímá o vzpomínání na starý časy těch Poborskejch, Nedvědů, Rosickejch a %Smicerů. Přitom právě tihle v tom roce 2006 vypadli ze základní skupiny taky a tenkrát by od nich pes kůrku nevzal.
25.06.2026 08:45
dexicek: prosim??? ja jsem na ten clanek narazil az ted... a ty invektivy vuci mne jsou zbytecne....
25.06.2026 09:00
ferousek 06:43 > Nevím, asi do toho nasrat hodně peněz, rozvíjet mladý kluky jinak a hlavně konečně změnit českou ligu ne tím, že fotbalovost a hravost budou reprezentovat cizinci, který vydrží tu dobytčinu. Takže natlačit rozhodčím do palic, že to, co se u nás považuje za soubojovost, je styl, kterej nás vůbec nikam neposouvá. Jinak nás tyhle věčný defotbalizace budou dohánět furt.
25.06.2026 09:04
Tak me napadla desiva myslenka. Jak TR avizoval prichod jeste jednoho hrace na kridlo, reprezentanta…..
25.06.2026 09:04
r0b0t 08:45
Jasně.
To vzpomínání není o výsledcích, ale o pánech fotbalistech.
25.06.2026 09:06
Aadvisor: 09:04 Desim se odhadnout koho myslis
25.06.2026 09:08
Ohledně toho Huga... Na pět minut, jen aby si čuchnul, je podobně k hovnu, jako když nedostal ani minutu. Měl tam jít, když to bylo potřeba a těch příležitostí bylo hafo. Tohle naše "chránění" mladejch, který maj ještě čas, to podceňování jejich dovedností, je strašnej mor. Buď na MS má, je platná a relevantní součást kádru a nebo tam neměl vůbec jezdit.
25.06.2026 09:08
Herrer 09:00 > Vždyť tohle nadšeně podporujou i média. Nějaký hovado prorazí Kadlecovi lebku a komentátoři tam hned v dalším zápase na tim samym hráčem jásaji, že Nešpor a jeho mužné souboje při kterých se jiskří jsou ozdobou ligy.
25.06.2026 09:10
Z nominovaných do hry nezasáhli jen Kuchta a Sochurek+ gólmani.
25.06.2026 09:16
rObOt
Jenomže to totálně posral Čech po jeho hrubých jsme Prohráli. Přitom se jako posera vymlouval na to že je součástí týmu. Nám prohrát Mistrovství Evropy taky po hrubé chybě.
25.06.2026 09:29
Herrer 09:00
Přesně tak.
A naprostý souhlas s těmi rozhodčími.
Nikde ve studiu jsem toto neslyšel.
Pořád je, že musíme kluky učit fotbalovost.
25.06.2026 09:30
sem zvědavy co přijde po tomhle MS
1 hromada kecu jak je všechno potřeba změnit že liga by se měla rozšířit nebo zužit hrát podle formátu kanady a ausa jak vždy když něi U20 dostali na ms hokej kotel a skončili pomalu ve skupině
Tady třeba příklad jak top dělají v norsku jo muže mít celýsvět srandu z jejich veslovaní ale co ybchom dali my za to aspon takhle blnnout
https://www.naturamed.cz/ ...
25.06.2026 09:31
Jaky (čí?) penize a kam narvat? Tohle je socialni(socialni != penezni) problem. Stat v rozkladu ve vsech smerech, skolstvi z praveku, deti ve velkem bez zajmu o cokoliv. Ale presto se tu mame jak prasata v zite, nikdo moc nema vuli makat a vydelat si co nejdriv na prvni auto. Je to napric celou spolecnosti. Jako fotr jsem z toho taky dost nestastnej, neschopnej to preprat - a to si myslim, ze se tomu v mem okoli venujeme nadstandardne (podivej se obcas na vikend do sudet...)
25.06.2026 09:45
Pking 08:10 > Lepší člověk se probudil, přečetl si na novinkách že Czechia prohrála a do diskuze o fotbale nezapomněl zamontovat politika, kterého nenávidí.
25.06.2026 09:45
Karlos 09:31 > První auto přece kupují rodiče k 18 nebo nejpozději k maturitě. Žádný starý krámy, jde přece o bezpečnost...:-)
25.06.2026 09:48
Karlos 09:31 > Pohraničí (které označuješ jako Sudety) jsem prošel celé, a moc lidí, kteří by si žili jako prasata v žitě, jsem tam tedy nepotkal.
25.06.2026 09:48
Fanda Fotbalu 09:45 > tak
25.06.2026 09:51
Herrer 09:08 > moja reč
25.06.2026 09:57
Aadvisor 09:04 > za tohle by sis měl normálně vymyslet trest! Jak tě vůbec něco takového může napadnout? Víš o tom, že se většina nás dnes ještě chystá jíst?
25.06.2026 09:59
Karlos 09:31 > snažíme se taky na tom pracovat, ale bojovat s tou dobou je těžký. Ale tím že jsme tak trochu jiný, tak to u mladýho ještě zvládáme.
25.06.2026 10:06
Teď jsem přišel na jednu věc kterou má Zelený společnou s Douděrou. Je jim úplně jedno jaký hrají zápas. Akorát že u každého to vedlo k jinému výsledku. Dnes jsem čuměl když to potřetí nakulil někam do hajzlu. a byl v poho. Zelený byl jeden z mála našich hráčů který se nebál hrát. Takže byl za to náležitě oceněn.
25.06.2026 10:07
To vůbec není pravda, že by děti byly bez zájmu. Ale často jsou ponechané s mobily a/nebo mají tolik kroužků, že nemají ani volný čas. Kolikrát ani nemají prostor.
25.06.2026 10:17
Aadvisor 09:04 > ty vole, ne nemám slov.
25.06.2026 10:19
ten druhý gol je fakt jak z nějakého fotbalového komiksu
25.06.2026 10:23
Dalos 10:07 > je to každopádně úplně jiná doba. Třeba tady ve Francii dělají rodiče taxi nonstop, nechat dítě bez dozoru, jak jsme pobíhali a cestovali po Praze sami, nedovedu si představit třeba vypustit dítě po nějakém větším fr městě samo. Já jsem v šesti dostal klíč, doma nikdo nebyl a jdeš ze školy domů a v tolik a tolik sám pojedeš na trénink a zpátky zase sám. Minulej týden v Rennes si šel 11 kluk zarybařit a dva 13 a 15 ho jen pro to vybavení uškrtili.
25.06.2026 10:25
dexicek 10:19 > Teď si představ jakou hrůzu musel Zelený předvádět na tréninku když hráli ti s nejlepší formou.
25.06.2026 10:34
Jedna spekulace: Terry Yegbe
25.06.2026 10:40
Aadvisor 10:34 > podepsal Lechu
25.06.2026 10:43
Roonie. 10:40 > Jo uz vidim. Spis me prekvapuje, ze Sparta koukala po stoperovi, kdyz to chce stavet na Sevinskem a Sorensenovi
25.06.2026 10:47
Aadvisor 10:43 > Jak víš, že po něm koukala?
25.06.2026 10:51
DarkCook 10:47 > Podle spekulaci na webu. Vis neco vic?
25.06.2026 10:53
DarkCook 10:47 > Officials from Sparta Praga, showed interest in signing Ghanaian defender Terry Yegbe, 25.
25.06.2026 10:55
seagull 10:23 > A pak se budou divit, že dítě není samostatné.
25.06.2026 10:56
Herrer 09:08 > Přesně tak.
25.06.2026 10:57
Aadvisor 10:53 > Hod mi odkaz, díky.
25.06.2026 10:59
DarkCook 10:57 >
https://www.transferfeed. ...
25.06.2026 10:59
Dědek to MS prokoučoval. Když už jsme utrpěli postup, tak jsme měli udělat všechno pro to, abychom tam aspoň výsledkově uspěli a něco uhráli. Ne hrát tak připosraně jako třeba proti JARu a bránit jednobrankový vedení... Bylo to rozehraný tak, že mohli mít po dvou zápasech 4 body a nebylo by co řešit, místo toho šli na Mexiko s tím, že maj 1 bod a musej vyhrát...
Klidně bych ho vyrazil a dal tam třeba Hyskýho, Kozla nebo ideálně někdo zvenku. Jestli to neudělaj, tak to bude další ztracenej kvalifikační cyklus...
Btw Nedvěd teď dělá bububu, ale moc mu to nevěřim, vidim v tom spíš jen takovou pózu. Nechaj tam Koubka strašit až do konce smlouvy...
25.06.2026 11:01
Aadvisor 10:59 > Aha, TransferFeed. A jsme doma :)
25.06.2026 11:01
Přitom si nemyslim, že máme ten tým co do složení tak špatnej (až na ty sešívaný dřeva samozřejmě) - spousta hráčů z bundesligy, pár z Premier League, jeden z nejlepších střelců francouzský Ligue 1,... Na papíře to nevypadá špatně, jen s tím umět pracovat.
25.06.2026 11:03
DarkCook 11:01 > Tyhle kevy miluju. Co tohle?https://www.sport.pl/pilk ...
25.06.2026 11:04
K repre nějaký Dán, někdo jako BP.
25.06.2026 11:07
Aadvisor 11:03 > Jestli oni taky nečerpají z toho stejného zdroje, jako ty :) Btw, co např. ten Deli, co podle TransferFeedu měl jít do Sparty? :)
25.06.2026 11:09
Koubek k rezignaci: mám platnou smlouvu, nikdy nic nevzdám, z žádného boje neutíkám. Vůbec takhle neuvažuji, budu plnit svoji smlouvu
:D
25.06.2026 11:11
Dalos 11:04 > Jo jo, ten by se mi tam líbil. A místo Nedvěda Rosickýho :) Dvě mouchy jednou ranou...
25.06.2026 11:13
Herrer 09:00 > tak právě scénář vyžadující masivní investice asi reálný není. Ale jsou i věci za pár korun nebo úplně jen o změně mentality, pravidel atd. V hokeji třeba Rulík zavedl vysoce chválené sdílení informací. To není program za desítky milionů.
25.06.2026 11:14
DarkCook 11:07 > 1. Napsal jsem,,ze je to spekulace
2. Transferfeed neni primarni zdroj, jen pomoci botu procesava web a shromazduje info z webu o prestupech. To info se ti z nejakeho duvodu nelibi, tak zpochybnis zdroj. Kdyz dam druhy, reknes ze to urcite maji ze stejneho zdroje. Tvoje mantra je TR je buh a ma vzdycky pravdu a nikdy nelze
3. Kazdou informaci muzes zpochybnit. Tak nechod sem, sleduj ofiko ucet a cekej az neco oznami.
25.06.2026 11:16
Krejda byl bohužel u dvou golu, to nepřevzetí si hráčů s Douděrou bylo jak u žáků
25.06.2026 11:21
dexicek 11:16 > celkově byl takovej poloviční. Přikovanej na svý pozici, do nějakého rizika jak je zvyklej taky nechodil, divný to bylo
25.06.2026 11:21
Aadvisor 11:14 > Fascinuje mne, jak víš, co si myslím o TR. Hele, ty máš na to nějaké školy, nebo kurz, vidět lidem do hlavy? To že tu každý den Rosického nehejtím, nepíšu VSJBČ, snažím se spíš vidět sklenici poloplnu, než poloprázdno, nehysterčím po každém průseru, neurážím či nezesměšňuji tady lidi ze Sparty neznamená, že jsem spokojený s tím, jak se Spartě daří či nedaří a jak pracuje Rosický. A tím, že tu budu neustále dokolečka psát, jak je vše ve Spartě na nic změním přesně co? A neříkej mi, co mám, či nemá dělat, díky.
25.06.2026 11:25
1. gol - 50 % LK, 30 % Hranáč,20 % Douděra
2. gol - 80 % Douděra, 20 % Holeš
3 gol - 50 % LK, 50 % Douděra
25.06.2026 11:25
subjektivně a asi i zjednodušeně
25.06.2026 11:27
Už jedou vtípky ve stylu Ancelotti-Endrick
https://x.com/spartanek20 ...
25.06.2026 11:34
těšim se ještě na hodnocení Grande Paola, bez ironie
25.06.2026 11:42
Ale ono šlo tu repre postavit líp. Vzít Karabce, Černýho, ne na 90 minut, ale v tý bídě a šedi by stopro dostali nakonec dost minut. K čemu tam byl Kuchta, Chytil, když se s nima evidentně nepočítalo a jsou to stejný kopyta jako zbytek kádru. Nelpět pořád na 343, což je píčovina, která polovině těch kluků nesedí. Nemáme halfbeky, záložníci ve středu nestíhají. Přitom šlo klidně hrát 4231. Ale bohužel Koubek jinej systém neumí, tak lpěl na 3 stoperech a jen měnil hráče jak na orloji. Poučení i pro Spartu, že je lepší mít v kádru kreativní hráče, kteří občas vypustí souboj než 10 robotů co neumí kopnout do balonu.
25.06.2026 11:42
Dalos 11:04 to by nefungovalo protoze by si do toho nemohl privadet hrace z ciziny.
25.06.2026 11:46
https://x.com/ZdenekFolpr ...
Folprechtův pohled na výchovu talentů
25.06.2026 11:46
A nejvíc groteskní je, že sice chtěli mít kádr plnej hodnej Mirků Dušínů, takže nevzali údajně problémový hráče do kabiny, ale nechali tam velet nasranýho Koubka, kterej to tam hráčům znechutil a to prostředí sám otrávil daleko víc než by zvládnul Černý a spol.
25.06.2026 11:49
Rosa 11:42 karabec s cernym by museli po zapasech na fyzio s schickem na rozhybani krku. pod koubkem by tam byli k hovnu. nevim co kdo cekal. krevety a kaviar? sorry jako, ale staci se podivat na ligu a s cim se vyhrava titul, jak "experti" komentujou zaparkovany autobusy (zodpovedny vykon v bloku), reznicinu (v anglii se taky hraje tvrde) atd.
25.06.2026 11:54
Ceskej fotbal je stejne jako ceska politika nebo skolstvi totalni hnuj, ztraceny, bez sance. Nemusis se koukat ani na ligu. Staci co mi obcas rikaji kluci co trenuji zaky na vesnicich (protoze tam maji svoje mlady). Old school bafuňáři co si jedou svoje fleky, treneri magori co rvou "tak ho zajed, nesmi projit" apod. Kazdej kdo si chce zachovat dusevni zdravi utika, normalnost je deviace. A to fakt neni otazka MS.
Clovek by rekl, ze podobne je na tom hokej. Ano je, ale 1) rekl bych ze uz to trochu vybrali do zatacky a 2) mladej v hokeji ma mnohem jednodussi moznosti vypadnout a prosadit se individualne systemu navzdory
25.06.2026 12:00
Karlos 11:54 > :( no a je z toho nějak cesta ven?
Jinak ale co tak koukám, tak pořád ČR vypadá jako hodně dobrej kus planety pro žití. Nechápu proč se některá odvětví už 30 let po revoluci nepohnula ani o mm
25.06.2026 12:03
bruno_rossini 10:59 > Nedvěd mě zklamal, odstřelení Huga na tiskovce naznačuje, že v tom jede s nima.
25.06.2026 12:04
seagull 12:00 jo, urcite je aktualne ČR jedno z nejlepsich mist k zivotu, ale budme uprimni: je to hlavne tim, ze ostatni jdou do prdele rychleji. Kdo normalni by dnes sel bydlet do UK, Francie, jizni italie nebo Nemeckych spolkovych emiratu? Jestli se to zlepsi? Bude nutna katarze, bude to bolet, nutna zmena fungovani soucasne demokracie (ktera vede evropu do socialismu).
Realne? Proste si na pozadi budovat plan B -https://www.youtube.com/w ...
25.06.2026 12:04
Fanda Fotbalu 12:03 > Jak tě může zklamat taková píča jako je Nedvěd?:D
25.06.2026 12:05
bruno_rossini 11:01 > Podle transfermarktu stejná hodnota kádru jako Mexiko, určitě mnohem vyšší než JAR. Ale oni se budou dál vymlouvat na špatnou generaci.
25.06.2026 12:10
Bunda 12:04 > Já vim. Po baráži jsem si myslel, že to vzal do ruky a že se všechno podřídí úspěchu na MS. Přitom nakonec to bylo ještě horší, zase šlo jenom o minutáž vyvolenejch.
25.06.2026 12:14
Repre na MS jeden velky zmar. Kazdy zapas netrefena sestava, priposrana taktika a ukazka ze sme na MS nemeli co delat. Sme jeden z nejhorsich tymu na turnaji. Nejvetsi zklamani z hracu jednoznacne Šulc. Ten snad neudelal jedinou vec dobre. Priposranej Koubek, na kteryho se asi bude vzpominat, ze nas na mundial po 20 letech dostal, ale na turnaji uplne selhal. No vychutnam si zbytek turnaje, protoze ostatni zapasy docela bavi. Jebat repre marodit.
25.06.2026 12:16
dexicek 11:46 > Má pravdu, a to měl ještě velkou kliku, že z něj tu kreativitu nevymlátili trenéři v žácích a dorostu.
25.06.2026 12:23
Karlos 12:04 > Popsals to dobře. Ale jak by ten lepší systém měl vypadat? Klidně sem nebo do sz hoď nějakej odkaz, ať to tady zůstane o fotbale.
25.06.2026 12:27
Fanda Fotbalu 12:23 nevim. kdybych vedel tak muzuhttps://www.youtube.com/w ...
25.06.2026 12:29
Když se tady v republice ta slušná křídla vyskytnou, tak buď málo hrajou a nebo jsou využívána jako žolíci /Karabec, Matěj Jurásek/. Časem jsou odejiti do světa a tam se neprosadí. Tak jak chceme vychovávat podobné typy. Třeba tihle kluci byli ve své výkonnosti lepší před 20.narozeninami a místo dalšího rozvoje spíše výkonnost šla dolů. Tak jde je chyba ?
25.06.2026 12:42
Fanda Fotbalu 12:03 > jaký odstřelení?
25.06.2026 12:45
Jak jsem rád, že jsem klidně spal. Ale mlčení TR by mělo skončit, nastal čas činů.
25.06.2026 12:46
Mike Bossy 12:29 > Většinu z těch rychlejch, technickejch křídel zadusili trenéři už v žácích nebo v dorostu. Nemohli rozvíjet to, co jim bylo vlastní a v čem vynikali. Kombinuj, dva, max tři rychlý doteky, vodhoď. Fotbal je jako basket nebo dokonce šachy. Takhle byli vychovávaný trenéři mládeže, pod kterejma vyrůstala současná generace.
25.06.2026 12:46
Mike Bossy 12:29 > tak on to pěkně popsal Folprecht jak sem dával dex. Nehraj mi tu patičky, odpal to do prdele, na jistotu. Možná problém jak psal zas tady Karlos. Nejsou, respektive nebyly love a důraz na výsledky, protože nutně potřebujeme ty poháry, za jakoukoliv cenu. No a teď se kolo otočilo, jsou tu movitější majitelé, ale z českých hráčů už tu jsou jen ti na ,,jistotu,, ... něco navíc už musíme lovit z ciziny
25.06.2026 12:47
dexicek 12:42 > Jak říkal, že na to ještě nemá. Dopředu avizoval, že si nezahraje.
25.06.2026 12:55
Karlos 12:04 > krutá pravda ale pravda!
25.06.2026 13:00
Nechci hajit Koubka, atmosfera asi nic moc, divne stridani atd. Na deuhou stranu, zvladnul by Kouel nebo nekdo jiny vic? Vyladil by Sulcovu nebo Schickovu formu jinak? Realne mel par zapasu na pripravu a ve dvou z nich nemohl moc experimentovat
25.06.2026 13:04
Aadvisor 13:00 > Koubek nehraje fotbal. Nikdy. Celou kariéru. Tím bych začal a hned to i skončil
25.06.2026 13:06
Bunda 13:04 > To je takova typicka zkratka
25.06.2026 13:13
Ským budeme hrát na kraji obrany Ryneš,Kadeřábek,suchomel na Spartu fakt málo
25.06.2026 13:15
Bunda 13:04 > Dobře, ale z Plzní došel v pohárech docela daleko. Vyřadil lepší týmy, to nemohla být všechno náhoda.
25.06.2026 13:19
Docela se trefilhttps://www.idnes.cz/fotb ...
25.06.2026 13:25
Koubek asi neni spatnej trener, ale na MS ze uplne priposral. Ten tym na papire neni tak spatnej, jako vykony co sme podavali. Ale aspon ma dedek zazitek na celej zivot. Sem dost zvedavy kdo to po nem prevezme. Nedivil bych se kdyby to byl nejaky cizinec.
25.06.2026 13:28
Přijde mi, že mezi Koubkem i hráči absolutně není vztah. Vůbec nebyla trefená sestava, pořád se to točilo. Možná ho hned neodvolají, protože na MS se nedostali jinačí kouči, ale vůbec si nedovedu představit, že by vydržel do ME.
25.06.2026 13:30
ACS-OloFan 13:19 > samozřejmě že má pravdu. Ono se asi musí jít až k jádru problému. Jednak celkově to prostředí, prostě u nás pokud je vůle, tak si výsledek můžeš pohodově koupit, možná tě chytí, ale většinou ne. Druhá věc, jak Karlos napsal, ti bafuňáři od nejspodnější ligy, to jsou prostě ti samí už kolik let, ochota něco změnit, vůbec. Trenéři - kolik trenérů v zahraničí máme? O kolik trenérů je zájem. Myslíš že ta naše geniální kšiltovka má vůbec nějakou takovou ambici? A že o něj opravdu byl takový zájem? Brighton, Celtic? Co by asi tak v Brightonu dělal? Podívej tady jak tady dostal v lize přes držku Askou, takový obětní beránek a chlapec už podepsal v Ligue1, což je meta pro někoho z našich trenérů asi jako kdyby kdokoliv ze SF se chystal kvalifikovat k NASA k cestě na Mars
25.06.2026 13:30
Zajimalo by me, jak by vypadala nominace s jinym trenerem. Nevzal by takovy Kozel Soucka nebo Douderu? Vzal by Karabce? Nezapominejme, ze Nedved mluvi do vseho a je vlastne neco jako Hapal v Olomouci. Kazdy den do toho trenerovi mluvi a vse schvaluje
25.06.2026 13:36
Hlavně je potřeba obmena repre na hřišti a nechat je hrát. Klidně bych vzal i mladého trenéra typu janotka nebo kovac.
A nasadit větší část mladych za cenu že to bude třeba rok sedat.. Postavil bych to na hracích jako Karabec, Sochurek, Vydra, panos, sevinsky..
A ne ze další kvaldu na me potahneme s chorym, holesem, souckem a coufalem. Z těch co tam jsou bych nechal tu obranu plus sulce se schickem, hlozkem, sadilkem a juraskem. Golmani taky ok.
No a zkusit to hrát kombinacne což se slavistama nejde
25.06.2026 13:38
Fanda Fotbalu 13:15 > Došel daleko, ale s jakým stylem? Odporný hnus jako teď u repre. Vždyť nějaký hráč Plzně říkal, že nikdy netrénovali ofenzívu. Neřešili jí
25.06.2026 13:38
crazytea 13:36 > souhlas
25.06.2026 13:39
Bunda 13:38 > Já vím, ale výsledky měl. Myslel jsem, že kvůli tomu ho brali ale zase to byl jenom nějakej handl.
25.06.2026 13:41
Aadvisor 13:30 > To je pravda. Jestli si to nebude moct postavit trenér podle sebe, tak je úplně jedno, kdo to bude.
25.06.2026 13:42
seagull 13:30 > třeba s těmi trenéry je to o víc věcech. Klidně věřím, že Brighton o Trpišovského zájem měl. Tak před pěti, šesti lety, když sešit proháněl v Evropě výrazně větší kluby a do světa pouštěl relativně zajímavý hráče, který přitom vyrostli až pod Jindrou. Jenže Jindra model 2021 už je jinej Jindra, než ten v roce 2026. A u ostatních? No když je tvojí hlavní předností "poctivý fotbal založený na bránění, bojovnosti a disciplíně a podpoře specifické české kabiny"... Tak asi moc mimo Českou republiku zájem nebude.
25.06.2026 13:46
Bílek, Hašek, Koubek... Já tam konzistenci vidím. Koubek s Bílkem mají alespoň úspěchy, Hašek tam nikdy neměl být.
Teď už jenom chybí, aby odvolali Koubka a kvůli "kontinuitě" nechali Chorvatsko Suchopárkovi.
Ale oni ho neodvolají. Koho by tam dali? Tohle jde za Nedvědem.
25.06.2026 13:48
Predsedo, jedina moznost je vsechny prachy za MS dat do zkuseneho zahranicniho trenera. Mame tam stale dva kandidaty, ktere jsem navrhnul. Terim a Klinsmann
25.06.2026 13:55
Douděra 4 střely. Všechny do nebe. + Jedna z poloviny ragbyovka, to možná měla být nahrávka
Pravej bek hraje přes nohu místo Zeleného, který byl v 1.zápase chválen
Tohle neodpustim Koubkovi, nikoliv Huga (jak píše číslo34 na FB)
25.06.2026 13:55
Aadvisor 13:48 > to nikdy neudělají. Potřebují ovlivňovat nominace, starty hráčů..
25.06.2026 13:55
dexicek 13:55 > masakr:D
25.06.2026 14:06
Koubka bych z toho nevinil. Je to jen nastrčená loutka. Za nitky tahá úplně někdo jiný.
25.06.2026 14:23
Aadvisor 13:48 > Podle dnešního Premier castu je naše účast na MS pro asociaci finančně ztrátová. Takže asi tak
25.06.2026 14:30
Našel jsem článek, podle kterého měl FACR dostat 220 milionu.
25.06.2026 14:36
Tolnerian 14:30 > Moc do toho nevidim, zmiňuje to tam Häring ještě s jedním hostem. Nebylo těch 220 mega myšleno při postupu ze skupiny ?
25.06.2026 14:37
Sup 14:36 > to bude za účast. 70 hráčům? Hotely, chlebíčky..moc toho nezbyde
25.06.2026 14:39
Znám to pořekadlo o šťourání se v exkrementu,ale nedá mi to.Všimli jste si někdo blíž výkonu mexického 17letého Gilberta Mory? Od dubna,kdy nastoupil po dvouměsíční odstávce kvůli zranění, odehrál do startu MS v sedmi zápasech cca 300minut.Nechci kvůli tomu znovu sledovat tu sebetryznu.
25.06.2026 14:39
Bunda 14:37 > Jo, taky si myslim
25.06.2026 14:44
Bunda 14:37 > ubytování bylo hrazeno FIFA ne? proto jsme byli v Dallasu. Kdyby jsme chtěli jinde, tak si to cálujeme sami
25.06.2026 14:48
Tak podle zahraničního tisku Doudera tragéd, co si hrál na Ronalda.
A Skoti by s námi hrát nechtěli.
25.06.2026 14:51
ACS-OloFan 14:39
Není to ten, jak před prvním gólem vymachal tři naše ?
25.06.2026 14:52
disi 14:48
Info z Aktuálně.cz
25.06.2026 14:55
seagull 14:44 > Tak máš recht.
"Ubytování a stravování (tzv. plnou penzi) pro oficiální reprezentační výpravy na mistrovství světa ve fotbale hradí Mezinárodní fotbalová federace (FIFA). FIFA tyto výdaje pokrývá pro delegace čítající obvykle 50 členů, a to v hotelech vysokého standardu, od pěti dnů před prvním zápasem týmu až do jednoho dne po jeho vyřazení z turnaje."
"Základní náklady na ubytování a stravování týmu hradí FIFA z centrálních fondů určených pro organizaci turnaje. Nadstandardní požadavky, jako jsou další pronájmy zasedacích místností, speciální technika nebo pobyt nad rámec oficiálního limitu, si pak hradí a řeší samy národní fotbalové asociace."
25.06.2026 15:12
Sup 14:55 > proto jsme tam taky letěli až na poslední chvíli a přátelák hráli doma s Kosovem, ač to se soupeřem ze skupiny mělo pramálo společného, tam letěli smartwings s mezi přistáním. jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná :D
25.06.2026 15:14
disi 14:48 > Jestli skonci u seshita, tak jsem zvedavy kam pujde. Pred MS si myslel na zajranici
25.06.2026 15:16
Doudera je blázen. Jeho včerejší výkony od rozhovoru přes zápasem až po to,co předváděl na hřišti by měl být dostatečný důvod k tomu ho vyškrtnout z veškerých věcí ohledně českého fotbalu a poslat ho někam do Běloruska. Regulérní magor..
25.06.2026 15:18
disi 14:48 > odkaz?
25.06.2026 15:20
Koubek posunoval hráče jako když hraje šachy. Tak mi to připadalo. Ty budeš tady a plnit tohle.
25.06.2026 15:27
Pokud se nepletu, Douděra před MS změnil agenta. Podle mne za účelem, že ten novej agent je silnej v nějakém regionu, kam chce Douděra jít. USA/Arábie, netuším. Každopádně je to kokot, s objektivně těžkym soukromym životem, kterej by asi ve sportovní rovině ovlivnil každýho (vezměte si jak byl Kofod třetinovej, když řešil tuším zdravotní trable s dítětem), natož takovýho duchem mdlýho jedince, jako je Douděra. Dohrání kariéry za slušný prachy někde v teple bych mu klidně dopřál. Ale v dresu repre už ho v životě nechci vidět.
25.06.2026 15:30
Výchova mladých nic moc. Co když odteď to ve Spartě nebo Baníku budeme dělat skvěle? Jenže stejně bude hrát nějaký jiný Douděra aby se prodal.
25.06.2026 15:30
Podle mne Koubek půjde. Na hráčích je vidět, že ho nemají rádi, s Nedvědem se evidentně taky opakovaně rafnul. Na druhou stranu novýho trenéra čekají příděly od Anglie/Španělska/Chorvatska. Tam si vůbec nic nevyzkouší, ten tým bude dostávat nálože, i když možná po MS budou tyhle repre v útlumu. Každopádně těžký...
25.06.2026 15:36
Úplně se nabízí ho odstřelit po lize národů... Vlastně stačí po půlce ligy národů. Doufám, že už má Nedvěd vybranou náhradu. A nemyslím náhradu za Darinku.
25.06.2026 15:49
omega13 15:20 > Od toho tam trenér je. Ale ukázalo se, že mnozí neplnili to, co měli, a že určité typy hráčů, které by potřeboval, v kádru vůbec nemá.
25.06.2026 15:57
Aadvisor 15:14 > Do zahraničí. Agent to domluví někde se sportovním ředitelem solventního klubu. SŘ odprezentuje majiteli, že je to dlouholetej reprezentant, připsal si i start na MS. Proti Mexiku, ač ne na svém postu, byl aktivní, měl slušná data: 4 střely, sprinty, naběháno km. Universál doprava, doleva, na beka, wingbeka i na křídlo. Bum, hotovo.
25.06.2026 16:09
ferousek 15:36 > vidím to podobně. Určitě ho teďka neodvolají, už z principu tlakové veřejnosti.
Ale pokud je na odstřel tak Při první příležitosti půjde, a to nemůže být nic jiného než po pekelném losu v lize národů
25.06.2026 16:27
Snad to bude konec těch starých kádru v repre...za mě konec Souček, holes, Zelený, Chory, Darida, Coufal, doudera.
A narvat tam mladý hráče a postavit je kolem zbytku
25.06.2026 16:27
Jde o to jestli k tomuhle dědka donutí aby ty nominace stavěl už na mladých hracích
25.06.2026 16:28
Nepochybuju o tom, že Koubek bude odvolán. Nejen vzhledem k věku nemá žádnou perspektivu a také je třeba najít viníka a předhodit ho k uklidnění podrážděného davu. Nedvěd se vyzná.
25.06.2026 16:30
ACS-fan 16:28 > ale podle mě až po Lize Národů. Samozřejmě pokud nějakým zázrakem tam neuspějeme
25.06.2026 17:13
dexicek 15:18
Já to z mobilu neumím.
Aktuálně. cz
Sport- fotbal.
Neskutečně ostudny článek.
25.06.2026 17:15
dexicek 16:30 > Myslím, že to bude dřív, po tzv. vyhodnocení naší účasti na MS. Na tu blamáž je třeba nějak reagovat a Nedvěd to na sobě nenechá.
25.06.2026 17:21
crazytea 16:27 > Darida tyvole..doted sem nepochopil tu jejich ohromnou ságu s jeho návratem. K cemu to jako bylo? Frajer je naprumernej v Hradci a bude zachraňovat nároďák. Nehledě na to, ze to je stejnej posunovač jako všichni do jednoho v ty záloze. Je uplne kdo z tech středaku hraje, vždy je nase záloha to nejhorsi, co je na place.
25.06.2026 17:32
Shog1 17:21 > Mentor pro trojúhelníka
25.06.2026 17:46
Filmové okénko pro nepřátele obohacovačů,tento film se zřejmě zde do distribuce nedostane, přestože ho natočil německý režisér, dostupné "jabkotv" a různě po netuhttps://www.csfd.cz/film/ ...
25.06.2026 17:57
Bunda 17:32 > Jako fakt?
25.06.2026 18:10
https://x.com/jinochmicha ...
Dobrý KO pro toho kripla
25.06.2026 18:11
ACS-OloFan 17:46 > máš 2 SZ fane :D
25.06.2026 18:24
Bunda 18:10 > nevím proč repre a její zástupci mají problém říct pravdu. Tak to řeknu rovnou, tak prostě na něj nezbylo místo. Ale tak si ho tam neměl brát, když jsi neempatickej kokot a myslel sis že za stavu 0:2 v 85 minutě to Chorým a Sojkou otočíš. ...tak tam toho Sochůrka neměl brát, to samý jak ta komedie s těma extra třema místama na kempu. Chtěl bejt důležitej a nakonec byl za blbce, protože kluk co dal gól nakonec nejel ...
25.06.2026 18:26
seagull 18:11 > :D , mám to nastaveno a prožito úplně stejně
25.06.2026 18:28
seagull 18:24 > Nakonec fajn, že lidi otevřeli oči a vidí co je Koubek a celá ta banda zač.
Na každou svini se vaří voda
25.06.2026 18:28
Shog1 17:21 > se slzou v oku po dnešní probdělé noci vzpomínám na zálohu: Poborský, Rosický, Galásek, Nedvěd , Němec, Berger. To byli frajeři, nezakopli o balon, dokázali obejít protihráče, nacentrovat a dokonce světě div se i zpracovat balon.
25.06.2026 18:30
to je na tom snad to nejhorší, že ti ta repre a ten svaz soustavně lžou, od různých Belmond, tříkolek, akce Souček - Coufal, to je ale furt něco a neustále nějakej problém.
včera vytáhl Vacek, že nechali jet člena svazu taxíkem zpět do kempu, jen že dovolil vytáhnout kameru na tréninku
dneska Kvasnica, že Douděra měl jízlivý poznámky na tréninku na novináře
prostě furt něco a z různých zdrojů, hráči si v mixzónách stěžují, ta parta nedrží spolu, to na nás můžou koulet jak chtěj
25.06.2026 18:33
Plžíno 18:28 > dneska si ze mě v práci regulérně dělali prdel... celej svět ten fotbal sleduje. Prej jak dnes hrál Galásek a Ujfaluši ... a i se snažili tam hodit tu výslovnost, a ještě mi řekl, vždyť dělal kapitána v Ajaxu ... a to byl jeden z těch méně známých ... a jak já si můžu rejpnout do Francie , dneska jsem byl za šaška :D a ještě jsme na to koukali na ranním kafi ve 4 ráno ... jsme si kafe protáhli na celej poločas. Hanba :D
25.06.2026 18:34
Byl jsem v Německu na MS v roce 2006 a letos jsem si chtěl k 50 sátinám nadělit výlet do Mexika. I když jsem hodně prskal, musím blahořečit mé milované ženě , že místo fotbalu byla potřebnější rekonstrukce příbytku.
25.06.2026 18:38
Plžíno 18:34 > tos ale posral tou poslední větou :D tos měl jet, rekonstrukce počká ...
25.06.2026 18:39
už jsem to tu jednou dával, je to staršího data, ale ja tam hodně zamyšlení a je to hrozně zajímavý, jak se ta fillosofie fakt liší
https://youtu.be/Q9f9nnml ...
25.06.2026 18:40
seagull 18:33 > to máš úplnou pravdu, pracovně spolupracujeme s kolegy z Francie a zrovna tady byli od úterý a teď odletěli. Celé dopoledne se mi chechtali do ksichtu se Doooudera the best player . To že toho zmrda mám rád asi jako teplý pivo z Mordoru jim prostě nevysvětlíš.
25.06.2026 18:41
Hráči to měli udělat jako to jednou udělaly hokejky, zavřít se v kabině o poločasu, nepustit tam nikoho z realizáku ,a dořvat se tam mezi sebou,aby se ta pliseň vyvětrala
25.06.2026 18:41
A Nedvěd do toho krásně zapadl. Hráč úžasný, ale manažer hrůzný. To jak hned od začátku okopával kotníky Haškovi... A to tam Hašek samozřejmě nikdy neměl být.
25.06.2026 18:42
Hubáček to je? toho bych podepsal tisíckrát
25.06.2026 18:43
Plžíno 18:34 > jak píše seagull, rekonstrukce počká,já díky tomu k padesátinám stihnul naživo Jágra hrát na Floridě v jeho poslední sezóně
25.06.2026 18:43
Schick čau
25.06.2026 18:43
ACS-OloFan 18:41 > tam je ta kabina rozdělená dle mého. Tam má trojúhelník svoje koně ještě a teď to dali Láďovi, ten v těch rozhovorech nebyl úplně happy
25.06.2026 18:44
ACS-OloFan 18:43 > tak tos frajer ... mám jeho dres Pittsburgu, což mi dal jako dárek kolega z Francie, Jardu jsem v NHL neviděl ... chci se na to podívat a to rekonstrukce bude muset uhnout ...
25.06.2026 18:46
Schick dobré rozhodnutí. Tohle rugby není pro něj a změna nepřijde
25.06.2026 18:47
cože? Schick skončil v repre?
25.06.2026 18:47
mazec ... ale chápu
25.06.2026 18:47
Vojta ma umetenou cestičku
25.06.2026 18:49
Bunda 18:46 > Spekulovalo se tady o hráčích, kteří mají problém s trenérem a jeho metodami. Asi se nespletu, když si myslím, že Schick byl jeden z nich.
25.06.2026 18:49
ACS-OloFan 18:43 > asi máte kluci pravdu, ale na druhou stranu po té hrůze, děsu a zoufalství jsem rád, že jsem zůstal doma. Kdybychom hráli v Los Angeles, kde bydlí ségra asi bych si ty “ Teplice” prosadil.
25.06.2026 18:51
tohle zoufalství MS si měl na hrbu odnést jako kapitán Souček a skončit taky. Tenhle jeho pohrobek dostal LK, ale on to zvládne, bude dobrej kapitán, ale hrozná doba repre
25.06.2026 18:52
ACS-fan 18:49 > Jednoznačně.
Schick z toho musí být hotovej. To bude asi velký šok ve kvalitě tréninku :D v zápasech mu to lítá nad hlavou. Nemá to smysl.
Jak říkal Venca Kadlec.. nejlepší na reprezentaci jsou peníze, ale tady si myslím, že Schick je nepotřebuje..
25.06.2026 18:53
Bunda 18:52 > to berou fakt tolik? V repre Anglie se to tuším posílá na charitu ...
25.06.2026 18:53
seagull 18:47 > tam to v kabině prostě nemůže být dobrý, a když čtu jeho vyjádření, tak za mě klobouk dolů.
25.06.2026 18:55
Schick by to měl táhnout a oni mu to znechutí. Inu, teď to může konečně celé postavit na choré hlavě.
25.06.2026 18:55
a teď vyplácíš Haška, s Koubkem nevíš co, jinak ho budeš taky cálovat a pokladna prázdná. Rada?
25.06.2026 18:57
seagull 18:53 > Bude to dost. Někde to před lety bylo přesně..400 za nominaci na normální zápas tuším
MS bude jiná liga:D ale tam bude o ty prachy boj..
25.06.2026 18:58
Dalos 18:55 > ale on Schick táhne Leverkusen úplně jiným stylem, oni mu to tam doručí a on zavěsí, každej svůj job. ... my chcem od Schicka aby vyhrál hlavu, podržel, než se kokoti vyběhnou z vlastní půle, aby rozehrál ...... no to prostě fungovat nemůže, on není ten typ, ale furt to zkoušíme
25.06.2026 18:58
seagull 18:55 Nebo Franz???
25.06.2026 18:58
Ví se už, co je vlastně Součkovi? Aby neskončil v reprezentaci taky.
25.06.2026 18:59
ferousek 18:58 > Ví. Neumí fotbal
25.06.2026 18:59
Jinak Schickuv konec o leccem svedci....
25.06.2026 18:59
Plžíno 18:49 > nestahuj kalhoty,brod je ještě daleko. ME2028 na ostrovech, jestli se tam prokoušeme,tak to bude lepší atmosféra pokud se tam situace s těmi obohacovači do té doby vyřeší, protože to ,co se tam děje teď,není zrovna vhodné pro nějaké poskakování na ulicích a barech s fanglemi a bubny.
25.06.2026 18:59
seagull 18:58 > No vždyť to píšu. Náš zdaleka nejlepší útočník, tam bych si dovedl představit, že to celé postaví kolem něj a ne že ho nechají si ukroutit krk.
25.06.2026 19:00
k196 18:58 > to bych vzal radši Radu, bez urážky
25.06.2026 19:00
seagull 18:55 > Ať tam klidně dají někoho mladého než donekonečna tyhle dinosaury.
25.06.2026 19:01
jeste k Schickovi, kdyz nic jineho tak gol proti skotum bude nezapomenutelny, asi jako Poborskeho Gol Portugalcum...
25.06.2026 19:01
Teď možná půjdu proti proudu a budu kamenován, ale já se radši budu koukat na Mercada než na Bořila, na Sonneho než na Douděru a i když z toho nebude titul, tak budu sice nasranej , ale asi to přežiju.
25.06.2026 19:02
seagull 19:00 Radu po druhe? Prada, Franz by tam byl taky podruhe, ale ten koucoval akorat jeden zapas. Nekde jsem zachytil, ze mozna Kozel....
25.06.2026 19:03
ferousek 18:58 > Souček tam už doufám v 35 nebude strašit
25.06.2026 19:03
Plžíno 19:01 > hezký fotbal je víc než titul
25.06.2026 19:06
Hele, kdyby se tu dělal fotbal racionálně, tak teď manažer hledá trenéra někde ve Skandinávii a nejenom pro áčko. Technický ředitel svolává konferenci trenérů mládeže a šéf svazu mluví do médií o nutnosti změny myšlení a reformy českého fotbalu.
25.06.2026 19:07
ferousek 19:06 > zahraniční trenér? Tam hrozí, že by nominaci a sestavu dělal trenér. Musí si tam dosadit další koště.. Suchopárek vyráží z jeskyně
25.06.2026 19:07
ACS-OloFan 18:59 > no tak to určitě. Na Euro jsem byl v Polsku a Německu, dokonce si myslím že i ty skupiny jsou co se kvality týče lepší, ale co tam bud dělat náš nároďák pokud se tam dostane, je mi záhadou.
25.06.2026 19:09
ferousek 19:06 > Někde jinde určitě. Snažší je říct, že kdybychom dali nějakou šanci, tak by to třeba bylo jinak.
25.06.2026 19:11
ferousek 19:06 > jediná možná cesta ,ale ve smlouvě si musí nechat napsat,že nominaci dělá sám se svým zahraničním realizákem,jinak je to z bláta do louže,z deště pod okap.
25.06.2026 19:12
Bunda 19:07 > jako nechci být úplně ekl, ale suchopárek bude jedna z voleb hlavního kouče
25.06.2026 19:15
Patrik je škoda.. nekyda špínu.. ale sam asi ví ze umí líp než předváděl poslední rok
25.06.2026 19:16
Bunda 19:03 > hele v tomhle tak trošku tápu, v 90tkách když jsem začal pravidelně chodit na Letnou tak se tituly sbíraly víceméně skoro každý rok a v té době bych si nedokázal představit, že třeba dva až tři roky nebude. Naprostá paráda pro mě byl první titul pod Brianem po dlouhé době. Ale zase chci vidět radši hezký fotbal který mě bude bavit. Příklad: první zápas Poboráka za Spartu doma proti Baníku, Karlos u postranní lajny patičkou vyškolí dva Chachary a po jeho centru gól.
25.06.2026 19:19
seagull 19:12 > nemaluj obrazce na zeď. Vždyť i s tou 20 dokázal úplný hovno. Ten tak možná stará garda Slavie ženy.
25.06.2026 19:23
seagull 18:33 > pak maj ty ledadla drzet ve vzduchu. Gastarbajtri hodinu na cigarku s kafickem krafou, mon Dieu! :oD
25.06.2026 19:24
Plžíno 19:16 > Bavit se každý zápas fotbalem tvého klubu je přece víc než pohár, který nemáš ani v garáži. Ok, tak ho budeš dva dny slavit.. radši budu slavit 50 krát ročně to, že jsem se pobavil u mého týmu
25.06.2026 19:31
Bunda 19:24 > Naprosto s tebou souhlasím, akorát bych ještě dodal jednu věc. Když nás ti kluci na trávníku budou zápas co zápas bavit tak, abychom ze stadionu odcházeli s rozzářenými oči, tak nevyhnutelně přijdou i ty trofeje. To jsou spojené nádoby.
25.06.2026 19:32
Ivoš 19:31 > Tak jasně. Né pokaždé, ale přijdou..
25.06.2026 19:36
Bunda 19:24 > asi máš pravdu, ale největší radost by mi asi udělalo derby doma na Letný s výsledkem 5:0 a jakékoliv vítězství s top týmem z Evropy klidně 1:0. Asi dát těm slátanejm demenrům bůra by bylo fsjn.
25.06.2026 19:39
Bunda 19:32 > A i kdyby pokaždé nepřišly, tak když mě ten předvedený produkt bude bavit, dokážu hodně odpustit. Ale to už jsem tu mnohokrát psal.
25.06.2026 19:40
Ivoš 19:31 > tak pod to se rád podepíšu. Můj první zápas s dcerou Sparta - Slovácko 5:1. Ještě pět dní po zápase byla nadšena a vyžadovala další návštěvy svatostánku.
25.06.2026 19:45
Dobrý, ale aby se hrál hezkej fotbal, tak to jaksi by ten fotbal musely chtít hrát oba týmy, ne že my chceme hrát fotbal a soupeř nasadí beton kombinovanej s kickboxem, wrestlingem nebo čím. A v naší lize se fakt většinu času otevřený partie bez betonu a prasení hrát nebudou, protože těm týmům nižší výkonnostní kategorie je jasný, že jakmile budou hrát hurá styl dopředu, tak dostanou naloženo pět nula, pět jedna a víc, s betonovou okopávačkou mají jakžtakž šanci urvat aspoň ten bod.
25.06.2026 19:57
ffontan 19:45 > jasně máš pravdu, ale co se mi letos hodně líbí na MS tak jsou to rozhodčí. Tak trochu doufám, že by mohl aspoň trochu přenést tento trend i do naší ligy.
25.06.2026 19:59
Tak jasně, ale abych byl konkrétní, tak třeba domácí jarní remíza 2:2 s Libercem. Tam byla vidět snaha, byla tam bojovnost a byly tam i gólové šance. Jediné, co by se tomu dalo vytknout je to, že z našich příležitostí jsme proměnili pouze dvě a Liberci jsme dovolili dva góly do naší sítě. Ale z Letné jsem určitě neodjížděl kyselej a nasra*ej. A to, aby se nějak programově nevyplácelo pouze bořit, to je práce těch s píšťalou v hubě, těch v komisích a těch co o fotbale píší. Aby nebyly přehlíženy prasečiny a aby se nevzdávala surovost za bojovnost. Viz třeba zápas na Bohemce, kde ten kokot Šula užv první pětiminutovce dvakrát fauloval minimálně za ŽK, a Troja ho za to následně v Tiki-Taka pochválil.
25.06.2026 20:00
Trojan
25.06.2026 20:05
Ivoš 19:59 > a to si právě myslim, že je začátek té debilní spirály. Hrubá je vydávána a hlavně chválena jako vzor bojovnosti, válení a padání je zase vyzdvihováno dementem Zelenkou jako šikovnost. No a poté vyjedeme mimo naší v uvozovkách chráněnou dílnu a všichni čumí, že se to najednou píská jinak .
25.06.2026 20:06
Hrubá hra
25.06.2026 20:11
Ty jsi to psal, ale já to zopakuji. Kdyby toto MS pro český fotbal přineslo jenom to, že prasárny se budou trestat a polehávači a simulanti se budou nechávat válet na trávníku, tak je to vlastně dobrý přínos.
25.06.2026 20:51
Horváth dokonce pronesl že s takovou hrou (bude ti naloženo) se musí Šulo vyrovnat a počítat s tím protože jinak s ním nic obránci neudělají.
25.06.2026 20:54
Ivoš 20:11 > stejný sci-fi jako film Disclosure day - Den odhalení od Spielberga :-D
25.06.2026 20:54
Bunda 19:03 > ale nesmí si u tebe všichni dělat pr.el... Taky se říká: pro dobrotu na žebrotu...
Vzpomeň si na předposlední titul, jak jsme to doslova ubojovali. Nikoli krása, ale boj.
25.06.2026 21:02
Plžíno 20:05 > Padání v přednesu Doudery ho nominuje do pozice sólisty v Cirk de Soleil...
25.06.2026 21:06
Ivoš 20:11 > kdo by v tom případě byl největší adept na titul a komu by to ublížilo? Ivosi, jsi z kraje kaprů. Ti si rybník nevypusti.
Tady jediná šance je nový předseda komise rozhodčích. Pokud by byl ferak jako ten Polák, mohlo by to...
25.06.2026 21:56
Ja bych teda bral radsi ten titul jestli muzu prosit.
25.06.2026 22:29
Paříž aktuálně 34 stupňů ;)
25.06.2026 22:32
Dej tam toho Přeciáda!
25.06.2026 22:36
Ty jo, koukam ze Rosa vykoupi pulku ekvadorsky repre, to jsou rizci, rychly, silny a mic jim taky neprekazi.
25.06.2026 22:39
Ekvador moc pekne. A to jeste prvni gol nemcu nemel platit.
25.06.2026 22:41
Jaroslav_Hrebik 22:36 > no Angula jsme nekdy dva roky zpátky chtěli..nebo aspoň to lítalo v éteru. Kdyz se trápil v Anderlechtu. Bylo to podáno tak, ze se mu do český ligy nechtělo. No a po povedený sezoně ho koupil za 18M Sunderland, kde se teda opět lehce asi trápí.
Ale jo, Preclík na motorce byl super, klidně bych zase nějakou takovou národnost bral. Ty mají ten pohyb a rychlost prostě v sobě.
25.06.2026 22:45
Já bych bral Chonga z Curacaa vypadá, jak syn Valderami.
25.06.2026 22:57
Jako celej ten fotbal je dneska uplne o dva levely jinde nez, co jsme schopny hrat my. Rychlost, agresivita, technika...
25.06.2026 23:21
Preclik na plac
25.06.2026 23:40
Tak to jooo
25.06.2026 23:41
Jako musim říct, že nikomu jsem letos na MS nepřál gól víc než teď Ekvádoru. Výborný fotbalisti a ještě neskutečně dřou! Byla by škoda, kdyby vypadli.
25.06.2026 23:42
Jako zastesklo se mi po Preclikovi ne že ne