ACS-fan

27.06.2026 00:10

Fanda Fotbalu včera 23:15 > Hodnota kádru je jen orientační ukazatel. Ale pokud budeme brát tato čísla vážně, tak z toho mj. plyne, že hodnota kádru sama o sobě nedoručí koukatelný forbal ani dobré výsledky.


ACS-fan

27.06.2026 00:16

Přesnější údaj bychom získali po vynásobení hodnoty kádru koeficientem vyjadřujícím hodnotu tr enéra. Ale tento koeficient transfermarket nenabízí.


Martas007

27.06.2026 02:04

Tak co? Je tu jeste nekdo, kdo ponocuje kvuli zapasu Kapverdy - Saudska Arabie? :D


Miroslav_Beránek

27.06.2026 02:36

Martas007 02:04 > To je jen předkrm před Pride Match Egypt - Írán.


k196

27.06.2026 04:04

Tvl Kapverdy in, Uruguay out....to jsou veci....


omega13

27.06.2026 06:47

Neměla by Sparta na Cannobia? Fotbalista dobrej a přinesl by na hřiště emoce. Půlhodinu před koncem už jen čekání kdy mu definitivně rupne v kouli.


Miroslav_Beránek

27.06.2026 06:49

omega13 06:47 > Ty sáňky byly předpisový.


Tolnerian

27.06.2026 06:56

Belgie to nehraje moc chytré. Nahání si skóre a skončí první v tabulce. Jako druzí by šli na Austrálii.


omega13

27.06.2026 07:01

Miroslav_Beránek 06:49 > Jj to byla jižní Amerika v kostce.


omega13

27.06.2026 07:04

Egypt v Írán konec stál za to.


omega13

27.06.2026 07:42

Muslera to dokázal, prakticky sám dokázal vyřadit Uruguay.


Jyryb

27.06.2026 07:48

Fanda Fotbalu včera 23:15
Nebuď tak přísný, horší než my bylo 9 týmů.
Lze na to pohlížet i jinak.

Katar
Haiti
Curaçao
Tunisko
Zéland
Irák
Jordánsko
Panama
Uzbekistán

To znanená krásný 39. místo.
Jen 7 míst od postupu.
A v žebříčku FIFA jsme 41., takže jsme vlastně hráli nad své možnosti. ;-)



crazytea

27.06.2026 07:57

Mě děsí že repre zatím neukoncil Souček. Ten tam bude v září zase. Snad ty tři výprasky co přijdou konečně něco změní. Teď je období lhaní si do kapsy.
Už vidím jak tam dá v září Sochurka proti Španělsku a na tiskovce řekne.. Podívejte dostal šanci a neprosadil se takže sem měl pravdu že na to nemá


brychtal

27.06.2026 08:05

Léto je tady. Vítejte prázdniny! Už žádný ošklivý český fotbal! Teď pár dní jen pro potěchu oči a srdce.
Ale vedení svazu a rozhodčích nám do toho asi hodí vidle. Pamatujte si a nenechte se ošálit Nedvědy, Trumfy, pomylenymi Smicry... Bobek zůstane bobkem ať ho zabalis sebekrásněji.


brychtal

27.06.2026 08:06

Trundy


respekt*a*pokora

27.06.2026 08:32

Luxusní článek od 34


seagull

27.06.2026 09:46

Nedvěd a ten jejich spolek to je obrovský zklamání. S takovým přístupem se nemůžeš hnout z místa. A celý to zapadá do obrazu jaj tu v týdnu popisoval Karlos.

A už se nedivím Schickovi a i klobouk dolů Holešovi, že to taky položil, ten taky mohl klidně ještě hrát a nějakou odměnu za start pobrat. Souček, Coufal samozřejmě nic.....


majk

27.06.2026 09:59

Nedvěd může být zklamání jen pro bašťouny


Bunda

27.06.2026 10:00

majk 09:59 > Přesně tak. Takovej samba kriplik nemůže překvapit snad nikoho.. asi může:(


majk

27.06.2026 10:01

jinak Francouze jsem dal na pc bez zvuku,hned jak jsem slyšel upištěný duou Bosák Zelenka, při Senegalu jsem zapl pátou sérii Medvěda a měl jsem do rána bohatej program....


Martas007

27.06.2026 10:05

Kania o N'Guesanovi: Nejlepsi stoper, ktereho jsem kdy v ceske lize videl.

:)))))))


Martas007

27.06.2026 10:06

seagull 09:46 > Holes vi, ze na dalsim Euru mu uz bude 35 a pres to mnozstvi mladych stoperu by se uz zrejme ani nevesel do nominace. To je uplne jinej pripad nez Schick.


dexicek

27.06.2026 10:11

Tak hodně zajímavý návrat fotbalistů do Čech včetně prohlášení kapitána


dexicek

27.06.2026 10:11

Podle Nedvěda to byl vlastně celý úspěch a Koubek zůstává téměř jistě


dexicek

27.06.2026 10:13

Žid má aktuálně asi šest reprezentační stoperu tam to bude slušný konkurenční mazec


dexicek

27.06.2026 10:14

Ale předpokládám že ogbu a Chaloupek půjdou pryč


Dalos

27.06.2026 10:17

Nedvěd je druhý pan Zadarmo (Ivan Hašek). Tohle celé je jen o tom, aby navenek udržoval aspoň trochu svůj obraz. Čekám, že při první příležitosti taky zdrhne někam do Dubaje.

A taky se divím, že se někdo diví. Vždyť je tragický od úplného začátku.


disi

27.06.2026 10:27

Dobře to Ládík shrnul.
A ta věta o těch progresivních trenérech tnula do živého.
Jen asi ne do Trundy.


Martas007

27.06.2026 10:32

Ty vole, co to je za bizar, ze to Krejci cte ze zapisnicku? Pardon, Ladu mam rad, ale tohle je strasne trapny :Dhttps://www.instagram.com ...


seagull

27.06.2026 10:32

Co řekl LK?


dexicek

27.06.2026 10:39

Ach jo Láďo to byla bohužel snůška obecných nekonkrétní jednotlivostí slepená skoro se mi chce říct do blábolu


MarekR

27.06.2026 10:41

„Jelikož jsem odpovídal už na mnoho dotazů, rozhodl jsem se, že si dám myšlenky na papír,“ vysvětloval asi dvacítce novinářů a v ruce žmoulal deník, do něhož si rukou napsal poznámky. „Chtěl jsem se vyjádřit formou dopisu na sociálních sítích, ale když jsem se dozvěděl, že bude mediální aktivita, budu to sdílet takto.“


disi

27.06.2026 10:44

Martas007 10:32
On to vysvětlil před tím.
Že už nechce pořád odpovídat na stejné otázky.
Tak to sepsal a chtěl dát na ss.
Pak to přečetl.
Už chtěl mít od toho všeho pokoj.
Nedivím se mu.


dexicek

27.06.2026 10:47

disi 10:44 > ta snaha ok, nepochybuji že to je myšleno co upřímně.. ale celkový vyznění je za mě hodně rozpačitý

Pravda že na druhé straně je Nedvěd který asi umí mluvit líp ale obsah je úplně alibistický a falešný


disi

27.06.2026 10:48

dexicek 10:47
Souhlas


dexicek

27.06.2026 10:50

Pravda je že teďka čtu to prohlášeni v textové podobě a vyznivá to už o dost lépe než live od unaveného Krejčího příletové hale


ACS-4Ever

27.06.2026 10:57

LK je urcite dobry kapitan a hecir. Mel i dobry pozapasovy rozhovory. Ale tohle mu uplne nesedlo.


ferousek

27.06.2026 11:01

Na tom videu se mu hrozně třesou ruce. Z nervozity? Evidentně se mu to neříká lehce. A ta zmínka o trenérech, který je potřeba vychovávat a co se pak budou vzdělávat... Panečku, co tam Koubek a jeho tým museli dělat?


dexicek

27.06.2026 11:03

Mimochodem kdybychom náhodou porazili šťastně jar A prohráli s mexikem jakkoliv tak stejně bychom nepostoupili ani ze třetího místa se třemi body


ACS-4Ever

27.06.2026 11:11

Pavel Nedvěd: "Máme trenéra, kterého jsme chtěli, a máme ho na 2,5 roku."

"Zahraniční trenér? Jistě víte, že jsme to před panem Koubkem zkoušeli, nebo jsme se snažili získat zahraničního trenéra. Ale myslím, že máme maximum, co jsme mohli získat. Máme zkušeného trenéra, který nám ještě hodně dá."

No tvl repre zacne byt asi pekne toxicka zase.


Martas007

27.06.2026 11:20

dexicek 11:03 > Jak jsi na to prisel? Kdybychom porazili JAR 1:0, tak jsme skonciili ve skupine druzi.


Martas007

27.06.2026 11:21

Pokud pomineme to, ze za teto okolnosti by Korea s JAR mozna neprohrala.


respekt*a*pokora

27.06.2026 11:23

dexicek 10:14 > Ogba s tim zraněním asi neudají.. leda by mel zájem Rosa :))


respekt*a*pokora

27.06.2026 11:24

LK37 to slušně žere klobouček …


Aadvisor

27.06.2026 11:26

Zajimavy vyjadreni Nezmara. Meli sice zajemce ze zahranici na N’Guesana a Diakiteho, ale na zapade cekaji s rozhodnutimi az po MS. Tak nechteli riskovat, ze to nevyjde a kdyz prisel balik od seshita, tak to vzali. Evidentne potrebovali prachy


dexicek

27.06.2026 11:29

Martas007 11:20 > No to můžeme spekulovat. Ale ta myšlenka byla taková že třetí místo se třemi body co jsme považovali téměř za 100% postup.. bychom utřel nos


Bunda

27.06.2026 11:29

Aadvisor 11:26 > Diakite je trošku zajíc v pytli.. může to být jackpot, který odejde za 500, ale taky to může být pouze hráč do užší rotace.
Potenciál má obrovský, ale to není vše.
Kania to víc moc dobře. Stejně tak musí tlačit i na přestup Mahmice


Martas007

27.06.2026 11:30

dexicek 11:29 > A ja ti pisu, ze bychom nos neutreli, protoze bychom postoupili primo ze druheho mista :D


Youthforce

27.06.2026 11:41

Martas007 11:30 > A na to jsi přišel jak? Skončili bychom třetí.
V tabulce třetích míst bychom byli s -3 na osmem místě a pořád měli šanci postoupit.


ACS-4Ever

27.06.2026 11:42

Aadvisor 11:26 > sks prisla s nabidkou ktera se neodmita. Tezko rict jestli by prodejem do zahranici dostaly jeste vic. Ale v Liberce to delaj dobre.


Youthforce

27.06.2026 11:46

Youthforce 11:41 > Pokud bychom brali v potaz, ze by JAR nevyrovnalo a utkání skončilo 1:0 pro nas.
Protože my bychom gol na 2:1 nedali, ani kdyby se hralo doteď


dexicek

27.06.2026 11:48

Youthforce 11:46 > z toho samozřejmě vycházím. My s JAR 1:0.. Jar-Korea 1:0


Youthforce

27.06.2026 11:48

dexicek 11:48 > tom případě nemáš pravdu, ze bychom byli out.


dexicek

27.06.2026 11:49

Co teda hraje roli když mají tři týmy stejný počet bodů i stejný rozdíl skóre v minitabulce?


Aadvisor

27.06.2026 11:52

Meli bychom stejny pocet bodu s Koreou i JAR, ale absolutne nejhorsi skore. Takze bychom museli JAR porazit vyrazne a ne jen 1:0


dexicek

27.06.2026 11:52

AI říká počet střelných gólů v mini tabulce .. to bychom měli s Kóreou stejně


Aadvisor

27.06.2026 11:53

dexicek 11:49 > Pak pocet vstrelenych golu a pak az vzajemny zapas


dexicek

27.06.2026 11:55

V tom případě mám pravdu


Youthforce

27.06.2026 11:55

dexicek 11:49 > No měl jsi pravdu, byli bychom třetí se skore -3.
Ale v minitabulce třetích mist bychom byli aktuálně devati (ne osmi jak jsem psal), ale pořád by byla sance.
Rakousko by muselo porazit Alzisko a zároveň nedostat gol (pri prohre 0:1 bychom meli komplet stejné statistiky, tak by pak asi rozhodoval počet karet) a Kongo be nesmělo porazit Uzbekistan.


dexicek

27.06.2026 11:57

Takže chcete říct že Marťas se plet ?:))


crazytea

27.06.2026 11:57

Obočím ke Spartě.. Spekulace na další křídlo.
S tím jaká nekvalita zůstává na krajních becich tak by mi fakt asi nevadilo kdyby tam stáhli Mercada. On je lepší nalevo ale tam je číslo jedna Sulo. Vzadu může být na obou stranách.. S jeho pohybem to nebude takový ústup. Mi z krajního beka může dělat body a góly jako preclík nebo sonne. Viděl bych ho nalevo radši než Rynese.


Youthforce

27.06.2026 11:57

dexicek 11:55 > Nel jsi pravdu se tretim mistem, ne s tim, ze bychom byli tak jako tak out. Coz neni pravda, sance by porad byla


dexicek

27.06.2026 11:58

Youthforce 11:55 > ano tohle je pravda.. ještě stoprocentní to není ale dost bych se divil kdyby to hypoteticky padlo jak píšeš


dexicek

27.06.2026 11:59

Youthforce 11:57 > Marťas psal že bychom byli ve skupině druhý..
A to jsme si přeci řekli že je blbost


Youthforce

27.06.2026 12:02

Je tam vice kroků k rouhodnutí. V první kroku by se v minitabulce poctem vstrelenych golu eliminovala JAR. Ve druhem kroku uz by doslo na vzajemny zapas CR Korea


respekt*a*pokora

27.06.2026 12:02

Prosím nezabíjet Mercada na beku!


Youthforce

27.06.2026 12:03

dexicek 11:59 > No vsak jo, to je blbost


Youthforce

27.06.2026 12:05

Ale měl by pravdu v případě, ze bychom vyhrali 2:1. To bychom opravdu byli druzí. Ale to je taky blbost, toho gola bychom nedali


Bunda

27.06.2026 12:05

respekt*a*pokora 12:02 > proti slabším týmům to může být fajn varianta.. hráč navíc, který nahoře udělá přečíslení v super kvalitě


Martas007

27.06.2026 12:07

My, JAR a Korea bychom meli tri body. V minitabulce by JAR mel skore 1:1, my a Korea 2:2. Takze oproti JAR bychom meli vice vstrelenych branek.

A oproti Koree bychom byli lepsi v tabulce fair-play - a pozor, tady prichazi cas meho pokani, protoze jsem se splet. Pred tabulkou fairplay je jeste celkove skore se zapoctenim vsech tymu. Takze bychom byli fakt treti.

Takze se Youthforceovi omlouvam. Dexickovi ne, proc ac sam napsal picovinu, ze bychom uz ted byli out, tak chybu jako vzdy neprizna :D


dexicek

27.06.2026 12:08

Youthforce 12:03 > diky, to mi stačí

Snad i Martasovi ;)


dexicek

27.06.2026 12:08

Martas007 12:07 > zase si mimo


Martas007

27.06.2026 12:09

dexicek 12:08 > V cem?


dexicek

27.06.2026 12:10

Martas007 12:07 > ano teoreticky je tam 20% pravděpodobnost podle modelu že by to stačilo na osmé postupové místo ze třetího. Ale to vsázím obě koule a bunduv barák že se nestane. Takže tam se ještě doplňuji

Nicméně ty jsi úplně mimo ohledně co se týče pravidel pro třetí místo. Což byla tvoje původní premisa, úplně chybná

Howgh


dexicek

27.06.2026 12:13

.. vůbec by k žádnému rozhodování na základě fairplay nedošlo..


majtin

27.06.2026 12:18

respekt*a*pokora 12:02
No já bych řekl, že z pozice beka byl paradoxně platnější i do ofenzivy - dostával se k více centrům, přihrávkám do šancí, předfinálkám i do šancí. A ta jeho rychlost dozadu je super, zvlášť když máme pomalé stopery a vlastně i další obránce


Martas007

27.06.2026 12:19

dexicek 12:13 > Ano dexi, mel jsi pravdu jako vzdy.


crazytea

27.06.2026 12:28

respekt*a*pokora 12:02 > čím bys ho zabil? Že by běhal na větším prostoru? Zabiješ to tak že necháš tři křídla sedět, Mercada hodíš napravo a vzadu budeš mít minimální podporu od kaderabka nebo suchomela takže si to mercado nebude mít s kým dát a bude na křídle ještě zabitejsi než na beku.


Aadvisor

27.06.2026 12:34

To nereseni wingbeku je proste uzky hrdlo, ktery znacne limituje rychlost utoku Sparty. Angelo mel plno much, ale ta prava strana s nim mela rychlost a nebezpecnost. Musi tam byt nekdo, kdo dokaze obejit hrace 1 na jednoho, a to ted nemame, pokud tam nehraje Mercado


Aadvisor

27.06.2026 12:38

Je ale fakt, ze pokud chteji hrat vzadu ctyrku, tak bek musi byt trochu odpovednejsi dozadu nez wingbek


Fanda Fotbalu

27.06.2026 12:40

dexicek 11:29 > Ze třetího místa se ještě možná dá postoupit, ale jenom v případě hodně příznivýho skóre. Proto bylo diletantství bránit s JAR 1:0. Pokud si chtěli zajistit postup ze třetího místa, tak na ně měli vletět a pokusit se vyhrát vyšším rozdílem. Ale taková úvaha byla nad možnosti chápání vedení repre.


Fanda Fotbalu

27.06.2026 12:41

Fanda Fotbalu 12:40 > myslím ze třetího místa se třema bodama


seagull

27.06.2026 12:43

Zatím super dvojičky pro playoff
Nizozemí - Maroko na to se těším
Brazilie - Japonsko
Francie - Švédsko
Sloni s Norskem


dexicek

27.06.2026 12:44

Fanda Fotbalu 12:40 > na druhou stranu.. ono opravdu všechno nasvědčoval tomu že postoupí všichni kdo dosáhnou tři body.. a já se přiznávám že jsem taky nebyl fanoušek úplně toho abychom za každou cenu naháněli na Jar score.. samozřejmě to co jsme začali hrát poté byl druhý extrém...
Spíš jen taková zajímavost a umlčení chytráku z reprezentace, který říkali nebo naznačovali že vlastně stačilo mít štěstí aby jar nekopalo penaltou

Velký hovno


Fanda Fotbalu

27.06.2026 12:49

dexicek 12:44 > Schválně jsem se podíval na tabulky skupin MS 2022. Bylo osm skupin, v sedmi měl třetí tým 4 body a jenom v jedné 3 body. Tak vlastně nevím jak vznikl ten předpoklad, že 3 body budou stačit.


respekt*a*pokora

27.06.2026 12:53

majtin 12:18 > nejlepsi zápasy odehrál na levé strašně, neni to uplne ten hráč, ktery využívá kličku do středu hřiště a otevírá si tim možnost ke střele. Je to ofenzivni křídelní záložník. NEPŘEDĚLÁVAT!


Martas007

27.06.2026 12:54

Fanda Fotbalu 12:49 > A v roce 2018 to zase bylo skoro naopak. 6 tymu z 8 melo 3 body.


dexicek

27.06.2026 12:55

No ono v prvním kole skupin bylo opravdu hodně remíz (9), dokonce tam tuším bylo asi 15% na to, že by mohly stačit i dva body při dobrém skóre . A snad 95% na jistý postup se třemi body.


respekt*a*pokora

27.06.2026 12:56

crazytea 12:28 > ja ho nechci na prave straně chci ho vlevo a to klidně na úkor Šula. Beztak je Šulo nejplatnější od 60 minuty do unavené obrany.


Fanda Fotbalu

27.06.2026 12:57

Martas007 12:54 > Aha, to už jsem nezkoumal:)


Fanda Fotbalu

27.06.2026 12:58

Teď jsem slyšel toho Láďu, podle mě to řekl v rámci možností hodně dobře.


seagull

27.06.2026 12:59

Prostě upřímný a uvěřitelný Ladislav Krejčí. Někomu se to může zdát divný, ale asi toho chtěl hodně říct a ne se do toho zamotat. I politici a ostatní kdo umí lépe mluvit mají psané projevy. Je vidět že na to našem vystoupení LK záleželo, tak si to sepsal. Ale lidi by asi radši ty neupřímné kecy typu Nedvěd, že by LK vystoupil z letadla a my slyšeli opět ty samý sračky. ..... tak určitě, musíme si to zanalyzovat, stojíme za trenérem, budeme bojovat, nashle


seagull

27.06.2026 12:59

Fanda Fotbalu 12:58 > fantastický


omega13

27.06.2026 13:00

Koubek jede dál? Vždyť to je úplně stejný jako se Šilhavym kterému se dala další kvalifikace i když bylo jasné že to je kříšení mrtvoly.


seagull

27.06.2026 13:01

Úplně slyším co by blekotal ten trouba Souček. Ti by s Coufalem obešli novináře exitem pro nadměrná zavazadla. A pak by se přes socky omluvil, že si musel nechat odbavit piano


ACS-OloFan

27.06.2026 13:12

Souček by blekotal to co vyblil na sítě Sadílek


ACS-OloFan

27.06.2026 13:14

Kdyby někdo měl zájem si ta houna od něj přečísthttps://www.facebook.com/ ...


seagull

27.06.2026 13:22

ACS-OloFan 13:14 > se mu stýskalo chudákovi. To píše jak dopisy rodičům z tábora


seagull

27.06.2026 13:29

Jinak LK si co tak koukám po diskuzích, začíná získávat srdce i od lidí mimo ACS bublinu...


dexicek

27.06.2026 13:32

seagull 13:29 > protože každý kdo není úplný debil musí vidět, že to myslí upřímně ze srdce a že ho to trápí..
Můžeš nesouhlasit s formou a obsahem, ale neexistuje možnost lepšího kapitána.


dexicek

27.06.2026 13:45

NEDVĚD:
Kapitán Ladislav Krejčí přitom zmiňoval, že by měli do českého fotbalu přijít zahraniční odborníci. Je v tomto mezi vámi a hráči soulad?
Já si myslím, že hráči jsou od toho, aby hráli a podávali ty nejlepší výkony za české barvy, za českej nároďák. Ostatní věci jsou na vedení českého fotbalu. Jak na výkonném výboru, tak na předsedovi. Tohle je správná cesta.


dexicek

27.06.2026 13:47

.. aneb Ládíku, drž hubu a makej..


Martas007

27.06.2026 13:48

dexicek 13:45 > Nedved at jde fakt doprdele. Ten tam nema co delat. Strasne rad bych na jeho miste videl Petra Cecha (jeste lepe na Sparte). Ten ma neco v hlave a fakt muze ceskemu fotbalu neco dat.


seagull

27.06.2026 13:50

Tím vystoupením si LK asi udělal nepřátele. Ale o to víc si cením, že do toho šel.


Martas007

27.06.2026 13:51

seagull 13:50 > Obsah dobrej, ale ze to cele precetl z papiru je za me naprosto zbytecnej preslap. To jsem jeste nikdy nevidel.


ACS-OloFan

27.06.2026 13:51

Čech mluvil i rozumně ve všech fotbalových studiích co jsem ho zatím viděl,proto je u svazu neprůchozí, stejně jako Poborák ale ten už ví ,že je to marný boj s větrnými mlýny


ACS-OloFan

27.06.2026 13:54

Martas007 13:51 > není vyškolen jako ostatní aby mluvil spatra,v jednom pozápasovém rozhovoru to zkusil víc rozebrat a bylo vidět,že by se zamotal,mně ta forma čteného projevu nevadí , je vidět že to psal jak mu to jelo hlavou.


ACS-OloFan

27.06.2026 13:55

Martas007 13:51 > přečti si ty Sadilkovy hovna a porovnej s tím co psal LK37


ACS-OloFan

27.06.2026 13:56

seagull 13:50 > maximálně na svazu


Martas007

27.06.2026 13:57

ACS-OloFan 13:54 > Jak neni vyskolen? Ve Sparte delal dlouho kapitana, rozhovoru absolvoval nespocet. Mel celou cestu v letadle, aby si promyslel, co chce rict. I kdyby mel na papirku jen body, o kterych chce mluvit, bylo by to ok. Takhle jen naprosto zbytecne nalil na smec vsem, kteri ho nemaji radi. Udelat tohle Soucek, jsem presvedcen, ze se mu tady za to smeje cela spartanska obec.


seagull

27.06.2026 13:57

ACS-OloFan 13:51 > Poborák asi už se spokojil s tím studiem, tak nějak zůstal u fotbalu a evidentně s tou žumpou nechce nic mít. Ta volba kdy stál proti fevoluci a už teď jsem zapomněl toho druhého, tak to mu asi stačilo. Asi chtěl něco opravdu změnit. Ale to přesně český fotbal nechce


Martas007

27.06.2026 13:58

ACS-OloFan 13:55 > Ja prece neresim obsah. Vystoupit pred mikrofony z pozice kapitana a jen precist text z papiru, je strasny. Kdyby si tohle napsal na instagram, bylo by to uplne neco jineho.


Martas007

27.06.2026 13:59

seagull 13:57 > Fevoluci vedl Smicer, ale ten se potom z voleb stahl. Asi myslis Fouska.


seagull

27.06.2026 14:01

Já vím, Šmicer se na to pak vysral a přiklonil se na stranu toho co jsem si nemohl vzpomenout - Fouska ...


Aadvisor

27.06.2026 14:08

Rekneme si otevrene, ze Nedved je uplne zbytecnej drahej panak, ktery do vseho chce kacat a nic neprinasi. Za MS nese nejvetsi zodpovednost on


Youthforce

27.06.2026 14:09

Martas007 13:57 > nebuď na něj tak přísnej.
1. Říkal, že skoro nespal. Sám vim, ze když malo spím, jsem druhej den úplně marnej. A to jsem nikdy nemusel pred iks novinářů a televizních kamer. Rikal, ze spal 2 hodiny.
2. Měl pripravenej statement na sítě, ale když viděl, ze na nej cekaj novinářu, narychlo se rozhodl to přečíst. Neměl to nauceny. Těch myslenek tam bylo hodně. Asi by se mu to špatně i prednaseko, novináři by cekali, ze můžou klast dotazy atd. Rekl jasnne, tohle přečtu a cau.
Smát se mu za to, ze to precetl, je hloupost.


ACS-OloFan

27.06.2026 14:14

Youthforce 14:09 > tak nějak asi


crazytea

27.06.2026 14:23

respekt*a*pokora 12:56 > no je pravda že Sulo nebude hrát všechno.. Ale když jo tak radši budu mít Mercada tím pádem na levém beku než Rynese nebo Jardu. Jardu už spíš na stoperu.


Tommy.

27.06.2026 15:02

Aadvisor 14:08 > možná sr pletu, ale nehýkalo se tady před časem "Nedved do Sparty"?
Má přece bohaté zkušenosti z Juve :DD


dexicek

27.06.2026 15:15

Tak dnes poprvé bych si možná zaplatil hero hero ...Trunda Nedved na pranýři


dexicek

27.06.2026 15:24

Aha to je clickbait, pouze komentují rozhovor s nimi na ČT sport


majk

27.06.2026 16:06

Krejda to řekl dobře. Chce to koule....a je vidět, že mu to není jedno. A má pravdu...

takže bych to viděl, že do ligy národů půjdem s Chaloupkem na stoperu a s novým kapitánem....

a pokud ho nevyhoděj, ať se jim na to vysere se sám.....


Aadvisor

27.06.2026 16:09

Tommy. 15:02 > Takova debata tu byla. Ja byl v tabore Petr Cech. Ten sel cestou, ktera je mi sympaticka. Citil, ze samotna zkusenost z top klubu nestaci a tak se dal na studia sportovniho managementu. Stejne jako Nezmar


ghosttt

27.06.2026 16:36

Být u kormidla Pelta,tak by tu bandu odvolal ještě v letadle. Koubka mozna jeste v Atlante po zapase s JAR.


Bunda

27.06.2026 16:44

ghosttt 16:36 > To máš pravdu. Tyhle jelita se drží u koryta co to jde.. bez Nedvěda by nebyl Trunda atd. Šádek to složil na piču, ale pro ně je to fajn.

Na druhou stranu jsem rád, že lidi otevřeli oči a vidí co jsou Koubek a samba Nedvěd zač.
Před časem když byli považováni za borce jsem tu oba natřel a dostal jsem za uši. Teď už se to nestane :D
Vyzkouším to.. Nedvěd je kripl.


trakip

27.06.2026 17:06

Bunda
Já jsem tady Nedvěda natřel několikrát falešnej a podrazák k tomu. Pamatuju si když se skládalo nároďák tak musel nedvěd opustit střed a doleva aby tam Rosovi nepřekážel. Pak to hrálo dobře


dexicek

27.06.2026 17:43

Ty dva černý Židi za 350 v sume.
Dobrá práce Kanio


seagull

27.06.2026 18:13

Já jsem do Nedvěda dával alespoň malinkaté naděje, že když si vydělal za kariéru slušné peníze, že se s tou partou bratříčkovat tolik nebude a že řekne věci tak jak jsou. Bohužel no. Mluví jak kdyby tam s nima na svazu seděl dekádu. Asi teď lituje změny kapitána, protože Souček by mu za ty kecy byl schopnej zatleskat. Takhle jsem na vážkách jestli těch piv na slunci jsem neměl víc než zdrávo a dívali jsme se s Pavlíkem na stejný šampionát. Jojo bylo to povedené vystoupení a Koubek splnil požadavky a všichni jste kreténi, kdo jste nepřiletěli do Mexika se na ně podívat. Ty, kapitáne, ty drž hubu, ty hraj a na myšlení jsme tady my.

Nejvíc mě sere jak ta repre lže, ještě se u toho sama přistihne, ale drzosti a arogance na rozdávání. Nedvěd tuším vystoupil tuším po zápase v Atlantě, že takhle ne, pak jsi za klauna proti Mexiku a najednou je spokojen ...


bruno_rossini

27.06.2026 18:14

Bunda 16:44 > Nedvěd byl vždycky prosťáček. I mnohýma za hloupáka považovanej "Dino" Koller je proti němu raketovej inženýr, nemluvě o inteligentních fotbalistech typu Čecha nebo Rosy (jo, to že Spartu vede po sportovní stránce cestou, která se mi nelíbí, neznamená, že ho mám za blbýho)...


Gaginek

27.06.2026 18:17

Angelo žádné mouchy neměl a kdo si myslí že jo, je Houštecký.
A ten kdo i po všech vysvětleních nechápe, proč to Ládík četl, taky ;-)


ACS-OloFan

27.06.2026 18:33

seagull 18:13 > určitě pamatuješ pohádku ve které se tato hláška objevila,už jenom čekám,až to někdo udělá v AI s jejich tvářemi :-D
LK37: "Já jsem myslel"
Nedvěd:"Ticho!A hlavně nemyslet."
Trunda: „Na myšlení jsme tady my.“
Nedvěd: „No ty rozhodně ne,Trundo.“
Koubek: „Že ne?“
Nedvěd „Ne!Nebo z tebe udělám žížalu!" - Trunda se zasměje
Nedvěd:"A z tebe taky."


ghosttt

27.06.2026 18:47

Bunda 16:44 -psal jsem to tady myslim tobe,kdyz se tady resil Nedved a jeho vstup do Hradce. Je to ryba,fotbalista perfektni,ale jinak maslo no. Frajer mel kliku,ze v Italii nedostal minimalne trojku v tyckovych laznich a stejne se nepoucil.

Pripad drevarske firmy v Blovicich jsem tady taky zminoval. Ojebali ho o 40 mio a on se stejnyma lidma spolupracuje do dnes. Máslo no.


seagull

27.06.2026 19:28

Kania jde na stranu LK. Že každý řeší jak to četl, ale co četl už jde stranou. Nicméně to asi stejně dopadne jako vždy, teď bude taková jakože válka, pod tíhou těch uplynulých týdnů, pak začne liga a zas to vyšumí ...


r0b0t

27.06.2026 19:32

Kapverdy ano, ČR ne. Až tak hluboko jsme klesli.


dexicek

27.06.2026 19:33

https://www.facebook.com/ ... nikdo už nic lepšího na téma MS x ČR a hodnoceni nenapsal a nenapíše. A tim to mám za ukončené


r0b0t

27.06.2026 19:38

Gaginek 18:17 > Tedy já nemám nic proti nadávání a nějakým normálním urážkám jako třeba čurák. Ale nedávat si do Houšteckých, tak daleko bychom asi zacházet neměli. To je příliš silný tabák.


r0b0t

27.06.2026 19:42

dexicek 13:45 > Zrovna Nedvěd, kterej tenkrát předved ten tyjátr před MS 2006


dexicek

27.06.2026 19:53

https://youtu.be/CX1MwNEp ... dnes byla takové vedro, že se i ten most ve Všenorech roztáhl o 1,70 m


ACS-4Ever

27.06.2026 20:09

Pavouk na MS vypada jako pekne umetena cesticka pro Argentinu.


seagull

27.06.2026 22:01

Tvl teď jsem chytil reels zajíce, on to Koubek dostal na 2.5 roku? Já byl v domnění, že to bude jen na baráž a MS


Bunda

27.06.2026 22:02

dexicek 19:53 > To jsou pařáky. To není normální co s námi dělají. To je Amerika, nějaké WHO. Chtějí nás spálit tím slunkem.


Aadvisor

27.06.2026 22:13

Alcocer udajne za 4MEUR + bonusy


TipovačkaSF

27.06.2026 22:26

Zápasy play off fotbalového MS přibývaj do aktuálního kola tipovačky.


Fanda Fotbalu

27.06.2026 22:41

Bunda 22:02 > Můžou za to spalovací motory, hlavně diesely. Budeme se muset uskrovnit.


Fanda Fotbalu

27.06.2026 22:49

Martas007 13:58 > Velký průser naší země je, že místo obsahu řešíme formu.


ACS-OloFan

27.06.2026 23:17

dexicek 19:33 > tvůrce příspěvků znám osobně,byli jsme spolu na Floridě,to byl jeho první "zájezd" ,tehdy (2017) to ještě nebylo pod značkou Jedeme fandit.