Redakce | 26.09.2012 07:58

Ve spolupráci s E-shopem 1893 zde máme opět tipovací soutěž na tip na přesnou minutu kdy padne PRVNÍ GÓL, tentokráte v DERBY slavia - SPARTA! Právě o tom je jednoduchá a zároveň obtížná tipovací soutěž, odhadnout v jaké minutě padne první branka zápasu. Tentokráte je dze malá změna a tipujeme pouze gól SPARTY, protože soupeř věříme neskóruje!! Tak tedy zkuste si tipnout minutu, ve které padne PRVNÍ GÓL SPARTY V ZÁPASE. Nezapočítávají se tedy všechny góly v zápase, případná sešívaná trefa se nepočítá! Všechny podrobnosti níže v článku.

Do kdy tipovací soutěž probíhá?

Do 19:00 dne 29.9.2012, e-maily došlé po tomto času nebudou započítány.

Jak je možné se zůčastnit?

Pošlete e-mail na fanousci@spartaforever.cz a v něm uveďte minutu, kdy padne první gól SPARTY v zápase. Můžete si mimo soutež samozřejmě tipnout i střelce.

Upřesnění: 1) Pokud by zápas skončil náhodou 0:0, nejblíže výhře budou ti, kteří uvedou buď 90. minuta nebo 94. minuta atd. Samozřejmě minuta, která se již neodehraje se nazapočítá (takže si vlastně skeptici mohou udělat minitipovačku o to kolik se bude nastavovat minut:) 2) Více tipů ze stejné IP adresy nebo stejné e-mailové adresy samozřejmě nebude započítáno a bude započítána jen první přijatá možnost!

Co vyhrajete?

Tři z vás, kteří si správně tipnou minutu prvního gólu SPARTY nebo jí budou nejblíže obdrží věcné ceny z produkce E-shopu 1893, tedy konkrétně nové šály k Evropské lize v hodnotě 300,- Kč za kus.

SUPERCENA: Pokud by snad někdo tipnul správně minutu i střelce, obdrží od Redakce SF šálu 12. HRÁČE včetně běžně neprodejného kulichu 12. HRÁČE. Mezi více takovými případnými tipy budeme muset samozřejmě vylosovat pouze jednoho výherce:)

Pro předání cen budou výherci kontaktováni e-mailem.