Gabra | 09.10.2014 14:22

Ve středu odehrály sparťanky úvodní zápas prvního kola vyřazovací části Ligy mistryň na hřišti soupeřek. S litevským týmem Gintra Universitetas uhrály nadějný výsledek pro odvetný zápas na Letné.

Naše hráčky po prvním poločase sice vedly 1:0. gólem Karolíny Křivské, ale 10 minut před koncem se podařilo domácím hráčkám vyrovnat. Na dalekou cestu se vydali i dva sparťanští fanoušci, třeba se dočkáme reportu z této obdivuhodné cesty.

Odveta se hraje ve středu 15.10. od 18 hodin na hlavním stadionu na Letné. Vstupné je 50 Kč a majitelé permanentek mají vstup zdarma bez nutnosti výměny lístků. Otevřen bude vchod č.1 s hlavní tribunou. Občerstvení samozřejmě zajištěno.

Vstupenky je možné pořídit i přes Ticketportal: AC SPARTA PRAHA - FC GINTRA UNIVERSITETAS

Liga mistryň nemá tak zvučné jméno jako její mužská obdoba, ale i tak má své speciální kouzlo včetně výzdoby stadionu a vlastní hymny. Přijďte nasát tuto nevšední atmosféru a podpořit naše hráčky a pomoct jim svými hlasivkami k postupu do dalšího kola.