sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Tipovačka

Pravidla Tipovačky

Redakce 31.01.2006 10:31

Tipovačka se stala velmi populární soutěží na stránkách Sparta Forever, proto doufáme, že si zde najde své stálé místo. V této rubrice se tedy budete setkávat s pravidelnými půlročníky, které se vždy budou hrát o zajímavá překvapení a ceny. Pravidla bodování jsou nastavená stejně jako ve zkušebním nultém půlročníku, v podstatě se nic nezměnilo.

V Tipovačce se můžete zaregistrovat kolikrát chcete, podmínkou je, že každá registrace musí být pod jiným nickem a jiným e-mailem. Tipovat každé kolo můžete pod daným nickem pouze jednou a to bez možnosti opravy, proto si své tipy dobře předem rozmyslete! Na pozdější reklamace nebude brán zřetel ;-))) Pravidelně se můžete těšit na víkendová kola, kdy do Tipovačky budou zahrnovány víkendové zápasy domácí ligy a evropských lig. V době hraní Ligy Mistrů a poháru UEFA, národních pohárů, případně vložených kol jednotlivých lig, budou samozřejmě vytvořena speciální kola Tipovačky, proto je třeba počítat se zkrácenými uzávěrkami. Pokud tedy chcete soutěžit, sledujte vždy pravidelně náš web! Na každé nové kolo budete samozřejmě včas upozorněni v Aktualitách na Sparta Forever.

Jednotlivé zápasy mají vždy své datum a hodinu uzávěrky. Zároveň platí, že výsledky kompletního aktuálního kola budou vždy nejpozději zveřejněny do 24 hodin po odehrání posledního zápasu (například při klasickém „víkendovém“ kole to bude vždy během pondělka). Vaše tipy budou bodovány a sčítány automaticky, i přesto se může vyskytnout třeba chybka, proto nás prosím na případný problém ihned upozorněte! I počítačové programy jsou jenom lidi ;-))

A jak se tipuje?

Postup:
tipuje se 1, 2
1 - postup týmu uvedeného na prvním místě
2 - postup týmu uvedeného na druhém místě
Hodnocení:
uhodnutý postup 3 body
neuhodnutý postup - 2 body

Dá gól:
tipuje se 1, 0, 2
1 - hráč v zápase dá gól
2 - hráč v zápase nedá gól
0 - hráč v zápasu nenastoupí
Hodnocení:
uhodnutý tip 3 body
neuhodnutý tip -2 body

Hypotetický zápas:
Soupeři se stanoví náhodně, výsledek je dán počtem vstřelených branek v poločase nebo zápasu - podle toho, co je zadáno.

Redakce si vyhrazuje právo zablokovat a vyřadit tak ze soutěže osobu - nick, který se bude jakýmkoliv nestandardním způsobem snažit Tipovačku ovlivnit, či jinak poškodit. Redakce si vyhrazuje právo zařazovat do Tipovačky zápasy dle svého uvážení, zároveň i stanovit pořadí a periodicitu jednotlivých kol. Redakce nadále upozorňuje, že ceny v Tipovačce mohou dostát drobných změn, pokud si to vynutí okolnosti. Ceny obdrží pouze řádně zaregistrovaná osoba pod příslušným nickem, která se nedopustila nestandardních kroků vedoucích k ovlivnění pořadí. Podmínkou není účast ve všech kolech Tipovačky!!! Redakce si nadále vyhrazuje právo soutěž Tipovačka kdykoliv předčasně ukončit, přerušit, případně poupravit podmínky na základě nepředpokládaného poškozujícího jednání uživatelů.

Začátek jednotlivých půlročníků Tipovačky bude vždy včas stanoven redakcí na stránkách Sparta Forever. Konec Tipovačky bude včas oznámen v průběhu daného půlročníku a to nejpozději tři kola před plánovaným koncem.

Diskuze k článku

Komentáře (19)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Lischka David

známka:

6 8

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

6 8

zápasy: 9
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

6 3

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Heča Milan

známka:

6 2

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 1

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  miram  miram  229

2.  Skříň  Skříň  221

3.  Tommy.  Tommy.  211

4.  inaccess  inaccess  209

5.  Pacos  Pacos  205

6.  Morn  Morn  204

6.  pepe.spartan  pepe.spartan  204

6.  Malej Ondra  Malej Ondra  204

9.  recchi  recchi  200

10.  vapno23  vapno23  196

11.  BFG  BFG  195

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama