Redakce | 21.12.2006 16:05

Jak jsme Vás již před týdnem informovali, oblíbená Tipovačka a její podzimní část se již neodkladně dostaly do svého finiše. Tuhé boje, které probíhaly během celého podzimu vystřídaly radost vítězů a zklamání těch co se umístili těsně za desítkou nejlepších. Že nebylo jednoduché prosadit se dokazuje i velmi našlapaný předek pořadí, kdy dokonce dvakrát se sešel stejný počet bodů a proto máme dvě 3. a dvě 8. místa. Některá kola tipovačky byla postižena výpadky serveru, na kterém je umístěna doména www.spartaforever.cz a za to se i dodatečně účastníkům soutěže omlouváme, ale možnost natipovat byla pro všechny stejná. Věříme, že nejen hodnotné ceny, které jsme si pro vítěze přichystali, ale i radost ze hry přivede v jarní části k počítačům ještě více soutěžících a prosadit se bude v nabité konkurenci opět o něco těžší. Budeme se Vám snažit připravovat zajímavé tipy a určitě se dočkáte opět lákavých cen.

Nyní se již dostáváme k vyhlášení těch nejlepších 10 tipérů, kteří obdrží avizované ceny. Jak už bylo výše uvedeno, jelikož máme dvě 3. a dvě 8. místa výherci samozřejmě obdrží stejné ceny, přičemž ceny za 4. a 9. místo nebudou uděleny.

Největším odborníkem se ukázal býti soutěžící s nickem Energetik, který odrazil finiš všech svých pronásledovatelů a se ziskem úctyhodných 720 bodů si odnáší tyto ceny za 1.místo:
dresf

- Diplom "Zlatý tipér Sparta Forever - podzim 2006"
- originální dres Sparty (sponzor Fortuna)
- poukázka na odběr zboží v hodnotě 1.500,- Kč ve sportovním obchodě Sportfotbal
- slevový kupon 10% na odběr zboží v obchodě Sportfotbal
- 5 x balíček nálepek Sparta Forever podzim 2006
- občasník Sparta Forever včetně CD

Na druhé místo se propracoval nick korkovany, který za vítězem zaostal o pouhých 10 bodů, tedy např. jeden přesný tip na návštevnost. Odnáší si tyto věcné ceny:
drese

- Diplom "Stříbrný tipér Sparta Forever - podzim 2006"
- originální dres Sparty (sponzor Eurotel)

O 3. místo se budou muset virtuálně podělit NovL99 a sifon, oba se ziskem 701 bodů, tedy těsně za magickou hranicí 700 bodů, za kterou se dostali pouze 4 účastníci soutěže z 565 zúčastněných. Oba si budou moci převzít tyto ceny:
drese

- Diplom "Bronzový tipér Sparta Forever - podzim 2006"
- poukázka na odběr zboží v hodnotě 500,- Kč ve sportovním obchodě Sportfotbal

Na 5.místě se umístila legenda mezi fotbalovými odborníky a guru fóra na těchto stránkách, nick Senior, kterému scházelo pouze 26 bodů do prvního místa. Získal tyto ceny:
ksiltovka

- kšiltovka Sparty,
- 18 neprodejných samolepek Homolka Boys, 4 x balíčky nálepek Sparta Forever podzim 2006 a 1x fotografii Jaroslava Hřebíka

Na 6.místě skončil soutěžící Roby, který získal 687. bodů a získal tyto ceny:
sala

- šála Sparty,

Na 7. místě skončil jediný nesparťan v první desítce, nick re076, který si za svých 670 bodů zaslouží tyto drobnosti:
minimic

- podepsaný minimíč od hráčů Sparty,

Jak už bylo shora uvedeno, o 8.místo se podělí se satanským ziskem 666 bodů dva úspěšní tipéři, nicky michivucha a machr10, kteří si oba odnesou tyto ceny:
mini

- Sparťanský minimíč,

A konečně poslední oceněný na 10. místě se ziskem 665 bodů se umístil swooper, který získává:
fortunak

- kšiltovka Fortuna,
- 3 x balíček nálepek Sparta Forever podzim 2006

Všem výhercům a nejvíce tomu na 1.místě gratulujeme!!!

Výherci budou kontaktováni a dohodneme se na předání, nejlépe na některém ze zápasů naší Spartičky. Zasílání výher poštou bohužel není možné a pokud si vítězové nepřevezmou ceny do konce jarní části sezóny, tyto propadnou do dalšího kola Tipovačky. V následujících dnech se pokusíme přinést rozhovory s prvními třemi účastníky Tipovačky.

Tak si pěkně odpočiňte přes Vánoce a na jaře jedeme v dalším půlročníku Tipovačky nanovo! Sparta Forever!

Redakce

P.S.: Zajímá Vás jak dopadlo vyhlášení minulý rok nebo jaké ceny si odnesli ti nejlepší? Pak klikněte na tento odkaz: www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=700

Redakce | 21.12.2006 16:05 Vstoupit do diskuze