
Bedna...
11.08.2013 15:05
11.08.2013 15:05
..to po zápase řekl sakra výstižně, sice hoši bojovali a urvali to, ale takhle začnou hrát vždy až jim teče do bot. Bylo by taky fajn nekdy začít hrát už od první minuty, a ne to honit nervozně ke konci. Budiš některé výkony z jara inspirací. Je vidět že si kluci ale vůbec nevěří, sitaci 1 na 1 v drtivé většině hrajou dozadu a kličku jsem snad viděl za zápas jednu. Zato situací kdy to záložník zatáhne po lajně a pak se najednou zastaví a dá to zpět na beka je fůra. Chybí dravost a touha jít dopředu (čest vyjímkám) :/
11.08.2013 16:59
Docela by mě zajímalo, kdy budu na Letné vidět fotbal, aníž bych se nervoval jak to dopadne, dotahování, otáčení, nervozita s někým kdo by měl být o třídu, ale spíše o dvě kvalitativně níže....naposledy jsem se nenervoval vloni s Plzní, prostě jsem to věděl a jen si užíval jak tam to hovádko Lžimberské nevědělo co má dělat a kam koukat a i když to bylo jen 1-0 tak pro mě bez nervů....jinak poděkování Bedýnkovi jak opět strhnul Spartičku aspoň k bojovnosti.
11.08.2013 18:40
Herně tragédie, další zápas, kde nás soupeř v některých fázích jednoznačně přehrával a hrát jsem začali až když teklo do bot, což je v poslední době bohužel často. Obrana je vyloženě strašidelná (Holek měl včera dost špatný den, ale stane se no), i když Ujfalušiho rád nemám, tak doufám, že by na stoperu s Holkem mohl obranu dost pozvednout. K supportu: vzhledem k počtu to myslím bylo dobré, i když ne výborné. Ten potenciál na vytvoření mnohem lepší atmosféry tam je, včera to bylo s klokany tak nerozhodně. Dovolim si jednu poznámku: fakt je nutné po každém zápase vyvolávat Lavičku? Chápal bych to po výhře v Plzni ( která příští týden bude), ale po upachtěných vítězstvích s Peltovem nebo klokany mně to nepřijde jako zasloužené, vzhledem k tomu, že spíš než takticky byly ty zápasy ubojované.