Sparta Forever je jedna sparťanská rodina, říká o smyslu webu Ludva

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
káně 
1*

22.10.2013 20:15

Je super, že tu nějaký web jako SF je ... snad počet těch aktivních na webu a především stadionech bude růst ... ACS!


Bruska 
Sparta Forever jako fenomén

23.10.2013 00:15

Spartaforever.cz je unikátní. Představuje fenomén, protože zůstává nezávislým webem. Na klubu, finančních nabídkách.


Ondra 
neuvěřitelná dřina pár lidí - díky!

23.10.2013 10:48

Nedovedu si představit, jak by vypadala sparťanská fanouškovská obec bez těch deseti let Sparta Forever a všech aktivit okolo. Samozřejmě by si aktivní lidi našli cestu jinak a třeba by to bylo zastřešené pod jinými, i teď úzce spojenými názvy, ale SF je opravdu fenomén, především pro ty, kteří nežijí Spartou jen ve dnech zápasů, ale potřebují s ní být nějakým způsobem spojeni každý den. Hluboce se klaním všem aktivním, kteří tomu věnovali a věnují hordy času. Je neuvěřitelné, jak vstřícně a rychle reaguje v současnosti např. taborita1 na všechny prosby, které člověk napíše, jak se každý den pravidelně objevují nové a nové fotky, články a informace a dělá se to opravdu jen v pár lidech. Neskutečný. Z pěkného rozhovoru bych vystihl tu myšlenku, že je web pro všechny fanoušky Sparty - někdy mám pocit, že sem někteří přicházejí už předem ukřivděni, že je web jen pro někoho a nevím, kde se tenhle pocit bere. V očích někoho je web moc radikální, v očích druhého zase málo :-) Měli bychom se víc naučit vážit si sami sebe jako jedné velké rodiny, která má v sobě všechno, co má fanouškovská obec mít, chuligány, brblající fanoušky, fotbalové nadšence i třeba slečinky s růžovou šálou, které doprovodí svého partnera na Spartu (a ten si ji tím vlastně prosadil) :-)


MaskotKali 
Děkuji

23.10.2013 11:38

všem, co se na chodu tohoto webu podílejí, jelikož je bezkonkurenčně nejlepší. Vzpomínám si, jak jsem dříve chodil na ofiko web a moc se mi tam nelíbilo, jelikož to bylo suchopárné a bez "omáčky". Aktuální články nikde, rozhovory s hráči nebo fanoušky nikde, aktivity nikde, lepky a jiné věci už vůbec. Nepatřím bohužel mezi těch pár aktivních lidí, jelikož se na Letnou dostanu tak 5x do roka a jsem rád a už vůbec nejsem "ajťák", ale jjich práce si velice cením a snažím se alespoň podpořit dobrou věc nákupem všech možných mikin, trik, lepek atp. Každopádně vydržte a ještě jednou díky. V neposlední řadě děkuji Seniorovi - věčnému guru tohoto fóra - za to, že mi na ofiku po mém brblání na úroveň fóra sdělil, že to tu žije. Od prvního přihlášení jsem váš. ;-)


luckyboy 
Díky

25.10.2013 10:36

za fajn web, který nás spojuje někdy možná ne, ale důležitý je, že pořád se něco děje...


CapaTom 
Díky všem

26.10.2013 21:05

kdo se podílejí na funkci SF. Je skvělý,že máme tenhle web.


1893 
Dobrý rozhovor

31.10.2013 13:29

Dobrý rozhovor ! :-) Díky za něj, díky za těch 10 let a díky všem kteří se o tento web starají. Ještě jednou díky a do budoucna přeji mnoho dalších úspěšných let


j.holiday 
zkouska Twinsenovy upravy

31.10.2013 14:44

okamzik napeti.....