10 otázek Tomáši Rosickému

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
majk 
cenim snahu obou stran...

14.05.2021 08:24

je to pro Rosickeho hodne luxusni pozice. Neboji se zobecnovat a prakticky nic nerict v mnoha vetach. Omylani toho, ze kdyby Kanga a Plavsic chteli je dobra potrava pro ty jednodussi z nas. Coz je vlastne vetsina, takze asi dobra prace. Ja jsem vsak stale ve velkych rozpacich a jsem sakra zvedavej na prestupni okno. Pravda se vzdycky ukaze na hristi a tam dostavame takovy tecky, ze jsme Sparta tecka. Jeste jednou opakuji, cenim snahu vystoupit.


Pking 
Děkuji za zprostředkování rozhovoru.

14.05.2021 09:16

Co se týče Rosického odpovědí, tak snad jen :D:D:D:D:D. Je to něco šíleného, opět bez známky sebereflexe. Některé otázky jsou mnohem lepší než odpovědi. Jsou to jen slova, nicméně potvrzují Rosického činy a jde o další důkaz, že Křetínský se opravdu nedokáže obklopit schopnými lidmi, i kdyby ho mučili na pranýři.


tomf 
Super otázky

14.05.2021 12:15

Redakce upřímně díky! Položené otázky super, k věci, shrnutí všeho, co se tady na fóru diskutuje.... Ale ty odpovědi. Mě to přijde jako takový nemastný, neslaný, alibistický nebo jak to pojmenovat... Takový my to děláme přeci dobře, o co vám jde... Prostě mám takový dojem, že směřujeme se stávajícím VSJBČ do řádné piči a titulem a památnýmy zápasy v Evropě se dalších pár sezón nemusíme zabývat. Vrbovi navzdory.


Drozdik81 
re: Super otázky

02.06.2021 21:15

A kam jinam bys chtěl s vsjbČ směřovat, když ne do p... :-D


nasersi 
Tak tohle se moc nepovedlo

04.06.2021 12:46

Otazky nepromyslene a zbytecne utocne. Byt Tomasem tak se priste na tento typ komunikace uplne vykaslu.