Konec dobrý, všechno dobré? To určitě ne.

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Herrer 
Pěkný shrnutí

02.06.2021 08:13

Díky za článek. Nenašel jsem nic, s čím bych se neztotožnil, teda SNAD až na ty úsměvy po derby. V ideálním světě by samozřejmě nastat nemohly, protože v ideálním světě by hráči měli cítit aspoň zlomek frustrace jako my, fanoušci. Jenže v ideálním světě nežijeme, pro hráče je to zaměstnání, vidí to jinak než my a tak nějak je mi pořád milejší, když jsou takhle bizarně přirození, než aby se tvářili, že jim to vadí jenom kvůli nám. Každej si v práci občas ulevíme a nechceme jet furt na krev, ale ať prostě aspoň to derby kluci odmakaj tak, aby se mohli po zápase sami sobě podívat do očí. Potom ty úsměvy nejspíš ani přijít nemůžou, protože kdo by se umíval nad tím, že ač dělal, co mohl, stejně to nestačilo... Jo a první větu tučného textu, bych nechal vyrýt nejen do kabiny vedle všech těch stávajících motivačních hesel, ale především do kanceláří, protože zdaleka ne jen hráči a trenér "Jsou Sparta. Tečka." Poslední události mi zatím dávají smysl, takže vytrvat! Zatím ale opravdu není nad čím jásat.


majk 
re: Pěkný shrnutí

02.06.2021 08:31

já z toho mám dojem takový omáčky. Od Nekorektního glosátora bych čekal jinou palbu. Konkrétní a s vtipnou pointou. Tohle je takový shrnutí základních bodů sezony a není moc s čím polemizovat. Jinak jsem rád za každej článek zde, vždycky je to fajn si něco přečíst. Ale mám takovej dojem, že pan glosátor se tu mezi náma vyskytuje a pak nechápu, proč to píše pod nějakým pseudonickem. Ale třeba se mýlím (to už by bylo letos asi podruhé). :-)


Herrer 
re: re: Pěkný shrnutí

02.06.2021 09:02

Jo, není tam nic objevnýho, ale jako shrnutí za mě OK a přesně to vystihlo moji náladu. Ono když člověk čte pravidelně fórum, tak většina článků vyzní jako něco, co už xkrát zaznělo a já bych řekl, že tyhle články jsou hlavně pro nečtenáře a občasný čtenáře fóra. Mně se tady líbí hlavně ten konec, protože za ty roky už mám taky lehkou paranoiu a největší obavy z budoucnosti mám ve chvíli, kdy se nám zrovna povede nějaký ten dílčí cíl plnit :-D Jinak souhlas, úplně klidně tam mohlo bejt jen Glosátor :-)


hamr 
re: re: re: Pěkný shrnutí

04.06.2021 11:24

Nevím, co nového a objevného by se dalo na výkonech Sparty v poslední sezóně (době) objevit a napsat. To nejstrašnější je přesně popsáno v druhém odstavci a i pro mě jsou sériové prohry v derby a navíc bez vstřeleného gólu naprosto frustrující.


Radek-G1 
Výstižné a přesné

02.06.2021 08:36

Já bych to za sebe nenapsal jinak a vidím to úplně stejně a to ve všech bodech. Díky za ty řádky plné pravdy.


Máza 
Jen druhý flek je opravdu málo !!!

02.06.2021 09:24

Za mě to bylo po většinu sezóny takové nemastné neslané, nahoru, a zase hned dolů. Průměrnosti tedy více, než-li by bylo zdrávo. Hráči neudrželi herní nasazení po celé utkání snad v žádném odehraném kole, což se rovněž projevilo v celé řadě zápasů, a bez toho se jít dnes do Evropy skutečně nedá. Protože to co občas vystačí v naší lize, na mezinárodní scéně neobstojí, a nám pak zůstávají opakovaně jen oči pro pláč, podobně jako dlouhodobě v derby se Slavií, či herních propadácích v Plzni a pod. Minimálně polovina hráčů nemá ve Spartě co dělat, a to se snažím být mnohdy i dosti shovívavý. A co vnímám zdaleka jako nejhorší stav současnosti je skutečnost, že namísto toho, abychom si fotbal užívali, a radovali se společně na tribunách, tak dřepíme již více jak rok povětšinou doma, a u televize mě ten tak námi milovaný sport nebaví ani při přenosech z Anglické Premier ligy, a to je oproti té naší úplně jinej level !!! Tak snad jednou bude zase opět tak dobře, jako tomu bylo v období těch uplynulých ročníků z let 1983-2014, což bych nám všem pravověrným sparťanům ze srdce přál...


dombas 
*

03.06.2021 08:05

..je fakt smutný, že nám stačí druhej flek ale co máme dělat, když na víc už pár let nemáme..člověk furt věří a pak stačí prvních pár kol, derby a je po sezoně..věřím P. Vrbovi, o něco méně TR10, uvidíme co z toho bude příští sezonu..pevně věřím,že postoupíme do skupiny Evropské ligy a bude dobře. Za úspěch považuji podepsání Adama, který má tak klid tady ještě jednu sezonu zůstat za pro něj asi solidní peníz..tak přátelé, zase za pár týdnů, snad už na stadionu..Forza Sparta!