Fanoušek měsíce - Bombito

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Gaginek 
Bombito, Bombito, Bombitóóó...

29.12.2022 10:33

Děkuju. Bombito je super člověk, kterého vždycky rád vidím a především jeho články a postřehy při objevení těchto stránek způsobily, že se SF pro mě stalo opravdovou srdeční záležitostí a nejen něčím, k čemu se sem tam vracím, když si náhodou vzpomenu. Tady je fanouškovská laťka nastavena opravdu vysoko.


Herrer 
Legenda SF

29.12.2022 10:47

Redakci díky za rozhovor!


Polin 
Bombito

29.12.2022 11:19

Super člověk. A i když už je to důchodce, tak si pořád udržuje mladého ducha. :-)


majk 
pan Bombito

29.12.2022 12:17

je borec. Myslím, že seznam zavedl limit na emailové schránky kvůli jeho fotkám :-). Jeho fascinující reportáže budou navždy nedostižným vzorem....ta směsice moudrosti, krásné češtiny, přesahem do historie a moudrem na konec mi tu chybí. Líbila se mi jeho touha vidět vždy všechno pozitivně, i přes mrtvoly. V tom mu mohl trochu konkurovat jedině Ondra. o úrovni fora a diskutujících by to bylo na dlouhou diskusi....třeba kdyby si podobní lidé nezakazovali na forum psát, vypadalo by to jinak Bombito, Bombito, Bombitóóó.....


Celticgirl 
Bombitoforever!

30.12.2022 00:03

Jeden cas pro me byl ztelesnenim SF a svym zpusobem i stale je, ac uz neni aktivni na foru. Moc dekuji za tento vyber, je fajn ho po strasne dlouhe dobe cist. Chybi. A souhlas s Majkem... forum by mohlo byt optimistictejsi, kdyby se nechal zlakat a obcas neco utrousil :-). Bombito, at se Ti dari a budu se tesit, pokud zase najdes cestu zpet ;).


hamr 
Velký dík

31.12.2022 11:34

Super rozhovor a pro mě se konečně vyloupl Bombito, kterého jsem znal pouze z jeho komentářů(které bohužel přestal psát), člověk a Sparťan. Jsme asi stejně staří a pravděpodobně jsme spolu chodili na Spartu na tribunu k stání někdy v období 1959 až 1977. Potom jsem se oženil a odstěhoval se za manželkou do Slezska. Mnoho pěkných zážitků se Spartou do dalších let!


Ondra 
Díky legendo :-)

06.01.2023 18:32

Tvrďák s duší dobráka, boxer s nevinnou tváří, fotograf s nejrychlejší spouští, prozaik s přehledem historika, fanoušek se srdcem na správném místě, legenda SF, to všechno je tenhle chlapík. A hlavně je to člověk, kterého vždycky rád vidím a vždycky s chutí čtu řádky od něj. Díky za fajn rozhovor.